Baby&Me ürünleri Kullananlar Hijyene Önem Verir

2665
Baby&Me ürünleri Kullananlar Hijyene Önem Verir

Baby&Me ürünleri kullananlar bilirler. Söz konusu bebek bakımı olduğu zaman biz anneler bebeğimiz için en iyisini seçmek istiyoruz. Bir de fiyatı uygun olursa değmeyin keyfimize. Bilmeyenler için hemen söyleyelim. ‘Baby&me‘ e-bebek mağazalarının kendi ürünü. Yani bu güzel ürünleri sadece e-bebek mağazalarından satın alabilirsiniz.

Fiyatları da son derece uygun olan bu güzel markanın pek çok ürününü kullandım. Baby&me markasına ait ürün çeşitliliği epey bir geniş. Islak Mendiller, şampuanlar, deterjanlar, bebek kişisel bakım ürünleri, temizlik ürünleri ve son olarak çıkardığı bebek bezleri.

Baby&Me Hangi ülkenin ürünü?

Baby&Me ürünleri üretimi Türkiye’de yapılan ve %100 yerli sermaye olan ürünlerdir. Zaten aldığınız veya rafta ki ürünleri inceleyerek menşei Türkiye yazısını görebilirsiniz. Dönelim asıl konumuza. 🙂

Bugün sizler için kendi mağazasından çektiğim resimlerle beraber ürünler hakkında kısa bilgiler vermek istiyorum. Bebek bakım ürünlerini daha sonra yazacağım. Bugünlük annelerin en büyük yardımcısı olan deterjan, yüzey temizleyici gibi hijyen ürünlerinden bahsedeceğiz. Umarım tüm annelere tanıtıcı bir konu olur.

Baby&Me ürünleri kullananlar da bizlerle fikirlerini paylaşabilirler.

Baby&Me Yüzey Temizleyici (1 litre)

BABY&ME Yüzey Temizleyici

Bu yüzey temizleyiciyi silinebilir tüm yüzeylerde kullanabilirsiniz. Yüzeylerde kalıntı bırakmıyor. Böylece bebeklerimiz için herhangi bir problemde teşkil etmiyor. Ürün bitkisel olduğu için doğal ham maddeler içeriyor. Hoş kokusu sayesinde kötü kokuları yok ediyor. Fiyatı ise 6.99 TL

Baby&Me Konsantre Çok Amaçlı Temizleyici (1 litre)

BABY&ME Konsantre Çok Amaçlı Temizleyici

Doğal içerikli ürünlerden oluşan Baby&me konsantre çok amaçlı yüzey temizleyicisini silinebilen tüm yüzeylerde kullanabilirsiniz. Leke ve iz bırakmıyor. Konsantre olduğu için uzun süreli kullanım sağlıyor. Yüzeyleri çizmez ve parlatır. Ürünün kullanım süresi 3 yıl. Hoş bir kokuya sahip olduğu için evinizdeki kötü kokuları yok ediyor. Fiyatı ise 9.99 TL Baby&Me ürünleri kullananlar arasında bu ürünü kullanıp memnun kalmayan yoktur herhalde.

Baby&Me Granül Sabun (%100 Bitkisel )

BABY&ME Granül Sabun

Tamamı bitkisel doğal ham maddelerden oluşan Baby&me granül sabun tozu; klor içermediği için bebeğinizin çamaşırlarında ve kendi çamaşırlarınızda güvenle kullanabileceğiniz çok güzel bir ürün. Hassas ciltlere zarar vermeyen bitkisel yapısı sayesinde bebeğinizin çarşaf ve nevresimlerine de kullanabilirsiniz. Çamaşırların renklerini soldurmuyor ve renk karışımını önlüyor.

El ile yıkamada kullanabileceğiniz gibi otomatik makineler için de kullanılabilir. Suda kolaylıkla çözüldüğü için lekelere aktif olarak etki ediyor. Aile boyu kullanıma uygun olduğu için ayrıca bebek deterjanı almanıza gerek kalmıyor. Ürün 17 yıkamalık gibi görünse de daha uzun süre gidebiliyor arkadaşlar. 1200 gr. Fiyatı ise 14.99TL

Baby&Me Çamaşır Suyu Tozu

BABY&ME Çamaşır Suyu Tozu

Bu ürünü bebeklerinizin giysilerindeki meyve suyu, bebek maması gibi inatçı kirleri çıkarmak için kullanabilirsiniz. Renkli giysilerde de kullanılabildiği için güvenle hem kendinize hem bebeğinize kullanabilirsiniz. Klor içermediği için çamaşırlarınıza zarar vermez. Fiyatı ise 9.99 TL

Baby&Me ürünleri kullananlar bu ürünler için herhangi bir alerji vb. bir durum yaşadılarsa yorum kısmından bizlere bildirebilirler.

Baby&Me Leke Çıkartıcı (500ml.)

Baby&Me Leke Çıkartıcı

Arkadaşlar bu ürün gerçekten çok güzel. En önemli özelliği tüm yüzeylerde kullanılabiliyor olması. Yani sadece giysilerdeki lekeleri değil, mama sandalyesi ve bebek arabası gibi tüm yüzeylerde veya döşemelerinde kullanabilirsiniz. Yüzeylerin üzerine püskürtebileceğiniz gibi çamaşır makinesinde deterjan bölümüne de ekleyebilirsiniz. Renkleri birbirine karıştırmaz ve düşük ısıda bile suda kolayca  çözülür. Fiyatı ise 7.99 TL

Bu konumuzda sizlere Baby&Me hijyen ürünleri hakkında bilgi verdik. Ayrıca Baby&Me Hangi ülkenin ürünü sorusunu cevaplamış olduk. 🙂 Lütfen Baby&Me ürünleri kullananlar da yorum panelimizden bizlerle deneyimlerini paylaşmaktan çekinmesinler.

Bir önceki yazımız olan Sudocrem Pişik Kremi ile Pişiğe Son başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

2 YORUMLAR

  1. Baby&me ürünlerini bende yeni aldım. Merak ettim ve internette baby&me ürünleri kullananlar diye arama yaptığımda sitenize ulaştım. Gerçekten çok güzel bilgiler vermişsiniz. Bende çocuğumda güvenle kullanacağım bu ürünleri. Teşekkürler BiKullan!

  2. Merhabalar
    Baby&me hangi ülkenin ürünü diye merak ederken Türk menşei bir ürün olduğunu öğrenmek çok güzel. Ürünleri inceledim ve kaliteli gözüküyorlar. Yüzey temizleyici ve leke çıkartıcıya kadar düşünülmüş olması çok başarılı. Baby&me ürünleri kullanmaya başlayacağım galiba.

YORUMUNUZ

Lütfen yorumunuzu ekleyiniz.
Buraya adınızı giriniz.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.