Hakkımızda:

Bikullan.Com 2017 yılında yayın hayatına başlamış geniş kapsamlı bir tanıtım platformudur. Sitemizdeki tanıtımlar ürünler, mekanlar kısacası tüketici veya kullanıcıya hitap eden herşey üzerine olabilmektedir. Ürün tanıtımı haricinde indirim ve kampanya haberleri sağlık ve bakım gibi konularda da bilgiler sitemizde yer almaktadır. Ziyaretçilerine özgün ve kaliteli içerik sunmayı hedefleyen BiKullan, içeriğini çok kaliteli bir filtereden geçirerek A’dan Z’ye tüm misafirlerine hitap edecek şekilde sunmaktadır.

BiKullan.Com içerisinde yayınlanan tüm konular editörler tarafından yazılmakta olup, görseller yazar editörler tarafından eklenmektedir. Telif hakkı olan resimler olduğunu düşünüyorsanız, BiKullan’a Ürün Gönder / Reklam Ver linkinden ilgili görselin linkini bize bildirerek resmin derhal kaldırılmasına katkıda bulunabilirsiniz. Bu link bizim ayrıca ziyaretçilerle iletişim kurduğumuz sayfanın linkidir.

BiKullan.Com’un yayın hayatı boyunca çeşitli platformlara reklam verebileceği gibi, başka web sitelerinin de reklamını yayınlayacaktır. Reklamlar sitemizin yegane gelir kaynağıdır. Bu sebep ile AdBlock benzeri reklam engelleyici programları sitemizde deaktif etmeniz bize katkı sağlayacaktır. Sitemiz de şuan için sadece Google Adsense reklamları kullanılmaktadır ve bu reklamlar kişiye özel gösterilmektedir. Yani karşınıza ilgi alanınız dışında bir reklam sunulmayacağının garantisini verebiliriz.