Gratisten Dev Cumhuriyet Bayramı indirimi (26 Ekim-29 Ekim)

1416
Gratis'ten Dev Cumhuriyet Bayramı indirimi

Cumhuriyet Bayramı indirimi: Ülkemizde kutlanan en önemli bayramlardan birisi 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı. Atatürk’ün bizlere emaneti olan bu güzel ülkemizin dört bir yanında yapılacak olan kutlamaların yanı sıra kişisel bakım marketi olan Gratis’te dev indirimi ile bu kutlamalara katılıyor. Sizleri daha fazla bekletmeden kampanya ile ilgili detayları aktarıyoruz:

Cumhuriyet Bayramı indirimi Ne Zaman Başlıyor?

Gratis Cumhuriyet Bayramı indirimi

Özel günleri es geçmeyerek indirimlerini esirgemeyen Gratis, her yıl olduğu gibi bu yılda 29 Ekim Cumhuriyet Bayram kutlamalarına biraz erken başlıyor.

26 Ekim – 29 Ekim (29 Ekim kampanya gününe dahildir) tarihleri arasında yapılacak olan bu dev indirimin içeriği ise bir hayli geniş. 3 gün sürecek olan indirimdeki çoğu ürün %30, %40 ve %50 indirimin yanı sıra Gratis Kart sahiplerine de ek olarak + %5 indirim sağlıyor.

Nasıl Gratis Kart Sahibi Olabilirim?

Gratis kart sahibi olmak

İndirim boyunca ekstra %5 indirim fırsatından faydalanmak istiyorsanız Gratis Kart sahibi olmanız gerekiyor. Çünkü bu dev Cumhuriyet bayramı indirimi ile birlikte gratis kart sahipleri ekstra %5 indirim kazanıyor. Şimdiye kadar bu karta sahip olamadıysanız alışverişiniz bittikten sonra kasadaki Gratis Personeline Gratis Kart çıkartmak istediğinizi söyleyin. Beş dakika bile sürmeyen kısacık bir zaman diliminde hem Gratis Kart sahibi olun. Hem de indirimleriniz o alışverişinizde de geçerli olsun.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı indirimi Hangi Ürünleri Kapsıyor?

Başta kozmetik olmak üzere (Sevdiğimiz tüm markalar indirime dahil), yüz bakım, ağız bakım, şampuanlar, duş jelleri, hijyen, (tüm ped ürünleri) kişisel bakım ürünleri ve daha bir çok farklı üründe birbirinden cazip fiyatlarla tüm Gratis Mağazalarında bizleri bekliyor.

Hangi ürünlerde ne kadar indirim olduğunu aşağıdaki görsellerden inceleyebilirsiniz. Kampanya ilgili tüm detayları paylaştıktan sonra ben de yarın ilk iş olarak evime en yakın Gratis Mağazasına giderek bu muhteşem indirimden faydalanacağım. İndirimden sonra aldığım ürünleri görmek ve yorumları okumak için bizi takipte kalın arkadaşlar.

İyi alışverişler diliyorum herkese 🙂

İşte indirim çılgınlığının detayları…

Gratis Cumhuriyet Bayramı indirimi Makyaj Markaları Gratis Cumhuriyet Bayramı indirimi Yüz Bakım Ürünleri

 

Gratis Cumhuriyet Bayramı indirimi ağız bakım Gratis Cumhuriyet Bayramı indirimi günlük ihtiyaç Gratis Cumhuriyet Bayramı indirimi sağlık&hijyen Gratis Cumhuriyet Bayramı indirimi kişisel bakım Gratis Cumhuriyet Bayramı indirimi kişisel bakım ürünleri Gratis Cumhuriyet Bayramı indirimi saç bakım ürünleri Gratis Cumhuriyet Bayramı indirimi saç bakım Gratis Cumhuriyet Bayramı indirimi saç bakım doğal ürünleri

Bir önceki yazımız olan Gratis Hafta Sonu indirimi Alışverişi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

YORUMUNUZ

Lütfen yorumunuzu ekleyiniz.
Buraya adınızı giriniz.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.