Wet N Wild Comfort Zone Far Paleti

829
Wet N Wild Comfort Zone Far Paleti Gece Gündüz Kullanım

Wet N Wild Comfort Zone : Far paletleri göz makyajının kuşkusuz en önemli ayrıntılarıdır. Kimi zaman derin, kimi zaman çekici, kimi zamansa buğulu bakışlarla kadınlara bambaşka bir hava katar. Peki hem gece, hem gündüz kullanabileceğimiz far paleti var mı?

Wet N Wild Comfort Zone ile Hem Gece, Hem Gündüz Kullanım

Toplam 8 adet ışıltılı rengiyle hem gündüz hem gece kullanımına uygun çok şık bir far paleti. İçerdiği ışıltılı toprak tonlarıyla gündüz doğal ve şık görünmenize , koyu kahve ve yeşil tonlarıyla ise gece derin bakışlarınızla fark edilmenize yol açıyor. Özellikle en üstteki en açık renk olan ‘ Browbone’ tonunu aydınlatıcı olarak ta kullanabilirsiniz.

Wet N Wild Comfort Zone Far Paleti Özellikleri

Toz yapıda olmasına rağmen kalıcılığı çok çok iyi.Kesinlikle uçmuyor ve dağılmıyor bu yüzden sabah yaptığınız makyaj geç saatlere kadar hiç bozulmadan kalıyor. Mat paletleri seviyorsanız bu far paleti size göre değil çünkü gerçekten gündüz de fark edilecek şekilde ışıltılı bir görünümü var.

Wet N Wild Comfort Zone Far Paleti Renkleri Wet N Wild Comfort Zone Tüm Renkleri

Peki Wet N Wild Comfort Zone Far Paletini Nerelerde Bulabilirsiniz ?

Sadece Gratislerde bulabileceğiniz bu far paletinin fiyatı 27.90 TL. İndirimlerde 16.90 a kadar düştüğünün bilgisini de verelim.

Bir önceki yazımız olan Wet N Wild Coverall Liquid Concealer (Wet N wild Sıvı Gözaltı Kapatıcısı) başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

YORUMUNUZ

Lütfen yorumunuzu ekleyiniz.
Buraya adınızı giriniz.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.