Fenty Beauty by Rihanna Güzelleştiriyor

875
Fenty Beauty by Rihanna ile Güzelleşin

Fenty Beauty by Rihanna: Müzik piyasasına genç yaşta yeni bir soluk getiren Rihanna bu defa kozmetik sektörüne yeni bir soluk getiriyor. Şarkılarının yanı sıra tarzı ve güzelliği ile de dikkatleri çeken Rihanna güzellik sırlarını hayranlarıyla paylaşmaya karar vermiş olacak ki kendi güzellik markasını piyasaya sunuvermiş.

Fenty Beauty Rihanna'nın Markası

Nedir Bu Fenty Beauty By Rihanna?

Günümüzde pek çok ünlü ismin kendi markasını yaratma çabaları ünlüler dünyasında oldukça rağbet görüyor. Hal böyle olunca müziğin devlerinden Rihanna’nın geri de kalması tahmin edersiniz ki söz konusu bile olamazdı.

Fenty Beauty markasını Rihanna takipçileri Puma ile olan moda anlaşmasından zaten tanıyorlar. Bu defa anlaşma Rihanna’nın piyasaya çıkaracağı yeni kozmetik ürünleri üzerine yapıldı. İsmi ise Fenty Beauty by Rihanna!

Nedir Bu Fenty Beauty by Rihanna

Rihanna’nın kendine has güzelliğini kıskanmayan yoktur. Bu yüzdendir ki ünlü şarkıcı kendi tarzına uygun bir koleksiyon hazırlamış. Bunu da tabi ki ilk defa instagram hesabından 56 milyonu geçen takipçileriyle paylaştı. Ardından New York Times Squaredeki Sephora mağazasında Lansman için tüm hazırlıklarını tamamladı. Markanın severleri ve Rihanna hayranları Lansman için bir gece öncesinden Sephora mağazasında beklemeye koyulmuşdu bile!

Fenty Beauty Sephora LAnsmanı

Fenty Beauty by Rihanna markası için özellikle sarı tonlarda giysi tercihi yapan Rihanna koleksiyonu ile son derece uyumlu bir çıkış yaptı diyebiliriz. Lansman gecesinde gelen misafirlerine bizzat kendisi de makyaj yapmayı ihmal etmedi.

Fenty Beauty By Rihanna Ürünlerine Göz Atalım

Ürünlerin dış görünüşleri tamamen soft renklerden oluşuyor. Böylece hem şık hem göz alıcı görünümleriyle akılları baştan almaya müsait bir şekilde satışa sunulmuşlar. Yine kendi içlerinde pek çok farklı renk seçeneği sunan bu güzel kozmetik ürünlerinde dikkat çeken başka bir nokta çok fazla ışıltılı ürün kullanılmış olması. Zaten bu yılın modası da bu!

Öneri: 2017-2018 Sonbahar Kış Makyaj Modası hakkında detaylı yazımıza linki tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Fenty Beauty Türkiye’ye ne Zaman Gelecek?

Rihannanın siyahi olduğunu düşünürsek gözümüze çarpan başka bir detayı daha paylaşmak isteriz. Kozmetik sektöründe koyu cilt tonuna sahip kadınlar için çok fazla seçenek mevcut değil. Rihanna da bunu fark etmiş olmalı ki Fenty Beauty by Rihanna koleksiyonunda çok fazla koyu tonlar kullanılmış. Ama elbette açık renklerde mevcut.

Ürünler ülkemize ne zaman gelir bilinmez ama sizleri ürünlere ait resimlerle şimdilik baş başa bırakıyoruz 🙂

Fenty Beauty by Rihanna MAkyaj Seti Fenty Beauty by Rihanna Türkiye'ye geliyor Fenty Beauty by Rihanna ne zaman Türkiye'ye Gelecek?

Fenty Beauty by Rihanna Esmer Tenlere de Hitap Ediyor

Bu arada fondöten serisinde 40 farklı renk tonu mevcut. 🙂

 

Bir önceki yazımız olan En Pratik 5 Eyeliner incelemesi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

YORUMUNUZ

Lütfen yorumunuzu ekleyiniz.
Buraya adınızı giriniz.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.