Gratis Kusursuz Kaşlar Günü Kampanyası

2307
Gratis Kampanyası - Kusursuz Kaşlar Günü

Gratis Kusursuz Kaşlar Günü Kampanyası: Gratis’te hafta sonu indirimi henüz bitmişken Gratis 24 Ekim ”Kusursuz Kaşlar Günü” ile tüm kaş ürünlerinde %50 indirim yapılacağını duyurdu. Sosyal medya hesaplarından az önce yayınlanan bu indirim sadece kaş ürünlerinde geçerli. İndirime tüm markalar dahil. Özellikle Maybelline, Wetnwild, The Balm gibi gerçekten iddialı kaş ürünlerine sahip markaları kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

Gratis KampanyasıKusursuz Kaşlar Günü

Kaş ürünleri, fiyatları çokda uygun olmayan ve uzun süreli kullanım sağlayan ürünler. Bu yüzden bu indirimi mutlaka değerlendirmek gerekiyor. Sizler için bu indirimde özellikle önerdiğim ürünleri paylaşıyorum. Kaş farı, kaş kalemi, kaş rimeli gibi pek çok imkanınız var aslında. Peki sizin için en doğru olan ürün hangisi? Bunun için sizlere ufak tüyolar vericem. Fakat ondan önce indirimden mutlaka faydalanmanız gereken ürünleri paylaşmak istiyorum.

Kusursuz Kaşlar Günü – Loreal Paris Colour Richie Le Sourcil Kaş Kalemi

Kusursuz Kaşlar Günü - Loreal Paris Colour Richie Le Sourcil Kaş Kalemi

İsminin bu kadar uzun olma sebebi ünlü kaş stilisti Le Sourcil tarafından oluşturulmuş olması. Dayanıklı ve özel formülü ile kaşlarınız arasındaki boşlukları doldurarak doğal bir görünüm elde etmenizi sağlıyor. Ayrıca kalemin ucunda bulunan  kaş şekillendirici fırça yardımıyla kaşlarınıza istediğiniz şekli verebilir, sofistike bir görünüm yakalayabilirsiniz.

Gratis Kampanyası – Pastel Duo Kaş Farı

Kusursuz Kaşlar Günü - Pastel Duo Kaş Farı

3 farklı renk seçeneği bulunan Pastel Duo Kaş Farı, kaşlarınızın hattını belirleyerek sabitleyen renkli kaş vaksı ve kaşlarınız da ki boşlukları dolduran kaş farından oluşuyor. Her cilt ve kaş tonuna uygun. Kaşlarınıza vaksı uyguladıktan sonra kaş farı ile boşlukları doldurarak gün boyu kalıcılık sağlayabilirsiniz.

Gratis Kampanyası – The Balm Brow Pow Kaş Farı

Gratis Kampanyası - The Balm Brow Pow Kaş Farı

Gratisin Organik kozmetik markası olan The Balm ın kaş ürünleri gerçekten çok güzel. Uzun ömürlü pigmentler ile formüle eden The Balm Braw Pow turuncu ve yapay görünmeyen doğal kaşlar elde etmemizi sağlıyor. 3 farklı doğal renk tonuna sahip. Islak veya kuru olarak kullanabilirsiniz.

Gratis Kampanyası – Wetnwild Ultimate Kaş Seti

Gratis Kampanyası - Wetnwild Ultimate Kaş Seti

Arkadaşlar uygun fiyatlı ve de harika bir kaş kitinden bahsediyorsak bu kesinlikle favorim olan Wetnwild markasına ait Ultimate Kaş Kiti! 5 parçadan oluşan bu minik set cüzdan boyu oluşu ile de çantanızdan ayırmayacağınız bir parça olacak. Wetnwild Ultimate Kaş Seti  kaşları şekillendiren bal mumu (beyaz renkli), belirginleştirmek için 2 adet sabitleyici pudra, kolay uygulama için açılı sert fırça ve cımbızdan oluşuyor.

Gratis Kampanyası – Maybelline Brow Precise Fiber Filler Kaş Maskarası

Kusur Kaşlar Kampanyası - Maybelline Brow Precise Fiber Filler

Özellikle kaş yapısı bozuk ve bir türlü şekle girmeyen arkadaşlara tavsiye ederim. Kürek şeklinde taraklı bir fırçaya sahip bu ürün jel kıvamında olduğu için ilk başlarda biraz ıslak ve doğallıktan uzak durabiliyor. Ama hemen kuruyor ve kaşlarınıza sabitleniyor. Boşlukları doldururken tarayarak şekillendirme imkanı da sağlıyor. İnce kaşlar için önermiyorum, tarak yapısı taşma yapabileceğinden daha çok kalın kaşlara uygun bir ürün. Kolayca temizlenebiliyor ve akma yapmıyor. 3 farklı renk tonuna sahip.

Gratis Kusursuz Kaşlar Gününde Görüşmek Üzere!

Bir önceki yazımız olan Gratis Hafta Sonu indirimi Alışverişi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

YORUMUNUZ

Lütfen yorumunuzu ekleyiniz.
Buraya adınızı giriniz.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.