En Pratik 5 Eyeliner incelemesi

638
En Pratik 5 Eyeliner Ürününü İnceliyoruz

En Pratik 5 Eyeliner ürününü tanıyalım: Eyeliner göz makyajının tamamlayıcısı olmakla kalmaz aynı zamanda bakışlarınızı da değiştirir. Pek çok kadının uygulama açısından korkulu rüyası olsa da sizler için uygulaması son derece basit olan eyelinerları yakın takibe aldık ve inceledik. Bu eyelinerların birçoğunu kullandım. Bu yüzden tüm iyi ve kötü yönleriyle ele alarak sizleri de doğru yönlendirmeye çalışacağım. Şimdiye kadar hiç kullanmadıysanız bile sizler için incelediğim en pratik 5 eyeliner ürününü yakından tanıyalım:

İşte Karşınızda En Pratik 5 Eyeliner!

1- Pastel Artliner Water Resistant

En Pratik 5 Eyeliner - Pastel Artliner Water Resistant

Pastelin geçtiğimiz yaz piyasaya sunduğu kalem formundaki eyelinerın uygulaması son derece kolay. Suya dayanıklı oluşu sayesinde akma ve bulaşma yapmıyor. Kalıcılığı ise gayet iyi. Ucu yumuşak ve gözlerinize zarar vermiyor. Hem kalın hem ince eyeliner çekmek isteyenler için ideal bir ürün. Yalnızca siyah rengi mevcut.

2- Maybelline Newyork Jel Eyeliner

En Pratik 5 Eyeliner - Maybelline Newyork Jel Eyeliner

Maybelline Newyork markasına ait bu güzel eyelinerı özellikle şimdiye kadar hiç kullanmamış veya kullanamamış olan herkese tavsiye ediyorum. Kalıcılığı çok çok iyi. Yapısı jel olmasına rağmen akma ve bulaşma yapmıyor. Çift taraflı fırçası sayesinde gözlerinize buğulu bir görünüm de verebiliyorsunuz. Ürünün siyah, koyu kahve ve koyu pembe seçenekleri bulunuyor. Şimdi sırada En Pratik 5 Eyeliner ürünlerinden üçüncüsü var.

3- WetnWild Graphic Marker Eyeliner

En Pratik 5 Eyeliner - WetnWild Graphic Marker Eyeliner

Amerikanın önde gelen kozmetik firmalarından WetnWild markasına ait Graphic Marker Eyeliner mavi rengiyle cezbediyor. Oldukça kalın bir uca sahip ve kalın eyeliner sevenlerden tam not almış durumda. Fırçası orta sertlikte ama kullanım sırasında rahatsız etmiyor. Ürünün kötü olan tek yanı ucundan dolayı bulaşıyor ve malesef akma yapabiliyor. Siyah ve mavi renkleri mevcut.

4- Maybelline Newyork Master Precise Curvy Eyeliner

En Pratik 5 Eyeliner - Maybelline Newyork Master Precise Curvy

İsminin bu kadar uzun olduğuna bakmayın. Kendisi son derece minik ama bir o kadar da pratik. Süngerimsi ucu sayesinde kolayca uygulanabiliyor. Göz kapaklarınızı tahriş etmiyor. Kalınlığını istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Akma ve bulaşma yapmıyor fakat kalıcılığı orta seviyede.

5- Loreal Paris Super Liner Superstar

en pratik 5 eyeliner - Loreal Paris Super Liner Superstar

Loreal Paris in Superstar serisinden muhteşem bir kalem eyeliner önermek istiyorum. 24 saate kadar kalıcı olmasının yanı sıra bu kalem eyelinerın en önemli özelliği kalınlığının ayarlanabiliyor olması. Akma ve bulaşma yapmıyor. Mat bir görünümü yok ama parlakta değil. Kalem ucu yumuşak ve süngerimsi yapıda.

Göz makyajının bir diğer yıldızı göz kalemleri ile ilgili konumuzu incelemek ister misiniz?

Bir önceki yazımız olan ISANA Saç Bakım Ürünleri ile Saçlarınızı Kışa Hazırlayın başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

YORUMUNUZ

Lütfen yorumunuzu ekleyiniz.
Buraya adınızı giriniz.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.