Ankara Saç Ekimi Fiyatları

67
ankara saç ekimi fiyatları

Ankara Saç Ekimi Fiyatları

Bugün pek çok erkek saç ekimi yaptırmak konusunda en iyi yerin neresi olduğunu sorgulamaktadır. Oldukça popüler bir işlem olan saç ektirme hem estetik görünümü iyileştirmekte hem de hayal edilen imajı yaratmaya yardım ederek insanlara mutluluğun yanı sıra özgüven de sağlamaktadır. Saç ekimi ile birlikte sakal ekimi ve kaş ekimi de sıklıkla tercih edilen işlemlerdendir. Saç ekimi için doğru yeri ararken en önemli faktörlerden biri de fiyatlardır. Ankara saç ekimi fiyatları ile ilgili gerekli bilgilere yer verdiğimiz yazımızın devamında Ankara saç ekimi fiyatları ve Ankara’da bulunan saç ekim merkezlerini öğrenebilirsiniz.

Ankara Saç Ekim Merkezleri

Ankara’da deneyimli ve kaliteli hizmet sağlayan saç ekimi konusunda son derece olumlu sonuçlar yaratan birçok saç ekim merkezi bulunmaktadır. Sizin için Ankara saç ekimi fiyatları ve saç ekim merkezlerini sıraladık.

naturel hair saç ekim merkezi ankara

Naturel Hair Saç Ekim Merkezi Ankara

2000’li yıllardan beri aktif olan saç ekim merkezi kendisini sürekli yenilemekte ve son teknolojiyi takip ederek geliştirmektedir. Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunu olan Op. Dr. Okan Özgür Özturan Naturel Hair Saç Ekim Merkezi’nde görev almaktadır. Merkezde, fut, fue ve dhi (kalem) saç ekim yöntemleri kullanılmaktadır. Fue ve Dhi Dünya Saç Örgütü tarafından kabul edilen son iki teknolojik yöntemdir. Tamamen Sağlık Bakanlığı onaylı olan işlemler gerçekleştiren Naturel Hair Saç Ekim Merkezi’nde bugüne dek binlerce insan saç ekiminden olumlu sonuçlar almıştır. Operasyonlar estetik cerrahi uzmanlar ve deneyimli sağlık ekibi ile gerçekleştirilir. Naturel Hair Saç Ekim Merkezi sayesinde tamamen doğal görünüme sahip yoğun saçlara sahip olursunuz. Merkezde ortalama fiyatlar 3.000 TL ile 8.000 TL arasında değişiklik göstermektedir.

Naturel Hair Saç Ekim Merkezi İletişim Bilgileri

 • Adres : Yukarıbahçelievler mah. Aşkaabat cad.(Eski 7.cadde)No:42/2   Çankaya/ANKARA
 • Telefon: 0312 212 42 42 / WhatsApp: 0532 457 52 31   
life hair ankara saç ekim merkezi

Life Hair Ankara Saç Ekim Merkezi

Life Hair Ankara Saç Ekim Merkezi hem Türkiye’de hem dünyada en çok tercih edilen micro-fue yöntemini kullanmaktadır. İşlem öncesi uygulanan iğnesiz basınçlı anestezi yöntemi sayesinde ağrıyı olabilecek en az şekilde hissedersiniz. Life Hair Ankara Saç Ekim Merkezi doktoru da burada saç ekim işlemi yaptırmıştır. Merkez, safir ve slit saç ekim yöntemlerini kullanır. Son derece popüler olan saç ekim merkezinin Türkiye ve dünyadan pek çok hastası bulunmaktadır. Life Hair Ankara Saç Ekim Merkezi fiyatları yaklaşık olarak 4.500 TL civarındadır.

Life Hair Ankara Saç Ekim Merkezi İletişim Bilgileri:

 • Adres: Mutlukent mahallesi 1968 sokak Ümitköy/Çankaya/Ankara
 • Telefon: 0532 788 09 31
Doç. Dr. Serdar GÖKREM Saç Ekim Merkezi Ankara

Doç. Dr. Serdar GÖKREM Saç Ekim Merkezi Ankara

Ankara’da saç ekimi operasyonlarının başarılı ismi olan Doç. Dr. Serdar Gökrem bu alanda oldukça deneyimlidir. Son teknolojiyi takip eden doktor oldukça estetik saç ekimleri ile bilinmektedir. Doç. Dr. Serdar Gökrem saç ekimi fiyatı 5.000 TL ile 12.000 TL arasında yer almaktadır.

Doç. Dr. Serdar GÖKREM İletişim Bilgileri

 • Adres: Kazım Özalp Mahallesi Uğur Mumcu Cad. No:6 Çankaya/Ankara
 • Tel : 0312 494 0527
 • Gsm : 0542 618 10 10
fehmi arman özel ankara cerrahi merkezi

Fehmi Arman Özel Ankara Cerrahi Merkezi

1998’den beri hizmet vermekte olan Fehmi Arman Özel Ankara Cerrahi Merkezi 2019 yılına dek 15.000’i aşkın müşterisine saç ekim hizmeti vermiştir. Merkez DHİ, FUE ve FUT olmak üzere üç saç ekim tekniği uygulamaktadır. Müşterilerine yeni, sık ve gür saçlar kazandıran Fehmi Arman Özel Ankara Cerrahi Merkezi hem Türkiye’den hem de dünya genelinden binlerce müşteriye sahiptir. Fehmi Arman Özel Ankara saç ekimi fiyatları 6.000 TL’den başlamaktadır.

Fehmi Arman Özel Ankara Cerrahi Merkezi İletişim Bilgileri:

 • Adres: Aşağı Öveçler Mah. 1332. S. Numara: 15 Çankaya / ANKARA
 • Telefon: 0312 236 00 77
esteanka saç ekim merkezi

Esteanka Saç Ekim Merkezi

2008 yılından beri hizmet vermekte olan Este Anka Saç Ekim Merkezi Profesör Doktor Tacettin Güçer ve ekibi tarafından kurulmuştur. Este Anka kaliteli ve yetkin hizmeti ile diğer saç ekim merkezleri arasında öne çıkmaktadır. Merkezde FUE saç ekim tekniği kullanılır. Ortalama olarak Este Anka saç ekimi fiyatları 5.000 TL civarındadır. Este Anka, Ankara saç ekimi fiyatları hakkında net bir bilgi almak için saçsız bölgenin fotoğraflarını doktorlara gönderebilirsiniz. Böylece doktor, durumunuza göre yaklaşık bir değer söyleyebilir.

Este Anka Saç Ekim Merkezi İletişim Bilgileri:

 • Adres:Gaziosmanpaşa Mah, Uğur Mumcu Caddesi Numara: 98/5, Çankaya / Ankara
 • Telefon: 0505 563 72 47
Dr. Muhammet Özgehan Tripaesthetic Kliniği

Dr. Muhammet Özgehan Tripaesthetic Kliniği

Türkiye’nin en meşhur saç ekim cerrahlarından biri olan Dr. Muhammet Özgehan micro cerrahi fue saç ekimi konusunda Strazburg Fransa’da İrkan Eğitim Merkezi’nde eğitimcilik de yapmaktadır. Başarılı cerrah 16 yılda yaklaşık 5.000 hasta ile ilgilenmiştir. Saç ekiminin doğal durmasını sağlayan tripaesthetic yöntemi ile yoğun saçlara sahip olmak mümkün. Dr. Muhammet Özgehan prp ve saç aşısı imkanlarını müşterilerine ücretsiz olarak sunmaktadır. Ünlü cerrahın uzman olduğu konular; kadınlarda saç ekimi, sakal ekimi ve yanık scarlı alanda saç ekimidir. Aynı zamanda hastaları arasında en yüksek kök tutma oranına sahip olan Dr. Muhammet Özgehan kliniğine gelen hastalara havaalanı transfer konaklama ve çevirmen desteği de sağlar. Dr. Muhammet Özgehan saç ekim fiyatları 7.000 TL ile 15.000 TL arasındadır. Sakal ekim fiyatları ise 7000 TL ile 15.000 TL arasına değişiklik gösterir. Kaş ekim fiyatları 3.000 TL ile 6.000 TL arasında değişir.

Tripaesthetic Saç Ekim Merkezi İletişim Bilgileri:

 • Adres:  Prof.Ahmet Taner Kışlalı mah. 2800 sok. no:6 Çayyolu ÇANKAYA / ANKARA
 • Tel : 03122410741 / 05327220233 / 05327220294

Bir önceki yazımız olan Türkiye'nin En İyi Giyim Markaları Sıralaması başlıklı makalemizde dünyanın en iyi giyim markaları ve en iyi elbise markaları hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUMUNUZ

Lütfen yorumunuzu ekleyiniz.
Buraya adınızı giriniz.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.