En İyi Çiçek Gönderme Sitesi Hem De Aynı Gün Teslim!

111
En İyi Çiçek Gönderme Sitesi

En İyi Çiçek Gönderme Sitesi

En iyi çiçek gönderme sitesi sayesinde aynı gün teslim çiçek gönderebilirsiniz. Bildiğiniz üzere insanlar özel günlerde sevdiklerine hangi hediyeyi alacaklarını düşünürler. Anneler Günü, Sevgililer Günü, Öğretmenler Günü ve daha birçok özel günde alınabilecek en iyi hediyelerin başında çiçek gelir. Siz de sevdiğiniz kişiye güzel bir çiçek hediye edebilirsiniz. Bu sayede, ona olan sevginizi abartmadan ve fazla masrafa girmeden göstermiş olursunuz.

Hangi Çiçek Gönderme Siteleri Tercih Edilmelidir?

Takdir edersiniz ki, insanlar; artık internet üzerinden alışveriş yapmayı tercih ediyorlar. E-ticaret sayesinde hayatımız geçmişe kıyasla çok daha kolay hale geldi. Bu noktada, siz de çiçek gönderme siteleri sayesinde sevdiğiniz kişiye çok sayıda çiçek seçeneği arasından tercih yaparak güzel bir hediye ulaştırma şansına sahip olabilirsiniz.

Çiçek Sepeti

Çiçek Sepeti

Listemizin ilk sırasında tahmin edebileceğiniz üzere Çiçek Sepeti Türkiye’nin tartışmasız en popüler çiçek gönderme sitesidir. Yıllar içerisinde bu siteyi taklit eden sitelere de rastlanmıştır. Orijinal site; ciceksepeti.com adresidir. İnsanların beğenilerine hitap eden farklı çiçek seçenekleri ile beğeni toplar. Ana sayfaya gidilerek arama yapmak mümkündür. Güller, doğum günü çiçekleri, papatyalar & gerberalar, saksı bitkileri, lilyum & zambak, saksı bitkileri ve daha birçok seçenek arasından tercih yapma şansı vardır. Bunun yanı sıra, sitenin oldukça kullanışlı bir arayüzü bulunur. Tüketiciler; çiçek göndermek istedikleri adresi belirttikten sonra işlemlerine devam edebilirler. Yılbaşı, bayramlar ve özel günler için kampanya ve indirim seçenekleri bulunur.

Bloom and Fresh

Bu listede olmayı hak eden bir diğer çiçek gönderme sitesi Bloom and Fresh’tir. Bilhassa, stil sahibi olan kişilere hitap eder. Bir başka deyişle, klasik çiçek seçeneklerinin dışında bir stile sahip çiçeği sevdiklerine ulaştırmak isteyenler için en iyi seçenektir. Modern çiçekler ve tasarım sahibi çiçekler ile taraflı tarafsız herkesin takdirini kazanan bir sitedir. Bu sitede satılan birçok çiçeğin el emeği ile hazırlandığını söylemek gerekir. Bunun yanı sıra, isteyenler başkalarına hediye kutuları da gönderebilirler. Sonuç olarak, siz de bir arkadaşınız işe başladığında, çocuğu olduğunda veya farklı bir sebepten dolayı ona çiçek gönderebilirsiniz.

Osevio

Osevio; en iyi çiçek gönderme siteleri arasında bulunur. Bu site; her şeyden önce diğer çiçek gönderme sitelerine kıyasla daha ekonomiktir. Uygun fiyatlı çiçek arayanlara hitap eder. Tasarım çiçeklerin her birisine hayran kalmamak elde değildir. Buna ek olarak, meyve sepetlerinin güzelliği de dikkat çekicidir. Hediye kutuları ve kutu içerisindeki çiçekler de farklı seçenekler arayanlara hitap eder. Her bir çiçeğin taze oluşu sitenin kalitesini gösterir. Siz de ev hediyeleri, çocuk hediyeleri, doğum günleri ve özel günler için hediye arayışında iseniz bu sitede bulunan çiçek alternatiflerine bakabilirsiniz.

Çiçek Filosu

Çiçek Filosu

Çiçek Filosu; birçok kişinin tercihi olan bir sitedir. Bu siteyi özel kılan birçok detay vardır. Her şeyden önce, tüketiciler; her an kurye bulma şansına erişirler. Bu sayede, siparişlerine en kısa sürede ulaşırlar. Ancak, sitenin birtakım dezavantajları da vardır. Örneğin, diğer çiçek gönderme sitelerine kıyasla bünyesinde çok daha klasik çiçekler bulunur. Bir başka deyişle, farklı tasarıma sahip çiçeklere rastlamak son derece zordur. Bilhassa kız isteme, nişan veya düğün için çiçek satın almak isteyenler için en uygun sitelerin başında gelir. Çiçek Filosu; müşteri memnuniyetini sağlayan bir sitedir. Hakkında yapılan yorumların neredeyse tamamı olumludur. Bunun yanı sıra, çiçeklerin taze olduğunu da ifade etmek gerekir.

Flora Çiçek

Flora Çiçek; işini pratik bir şekilde halletmek isteyenlere hitap eder. Birisine kısa yoldan çiçek göndermek isteyenlerin işini kolaylaştırır. Bünyesinde farklı model ve seçenekler yer alır. Kalitesiyle dikkat çeken bir site olsa da bazı dezavantajları bulunur. Örneğin, diğer çiçek gönderme sitelerine kıyasla daha pahalı bir sitedir. Tasarım çiçekler ve kutular, isme özel çiçekler gibi harika alternatifleri vardır. Buna ek olarak, Teraryum modelleri ile insanların beğenisini kazanır. Bu siteyi özel kılan farklı bir detay daha bulunur. Siz de yurt dışına çiçek göndermek istiyorsanız vakit kaybetmeden Flora Çiçek’i ziyaret edebilirsiniz.

Taze Çiçek

Taze Çiçek

Taze Çiçek; adı çok fazla duyulmamış bir sitedir. Ancak, kalitesiyle dikkat çeker. Adından da tahmin edebileceğiniz üzere müşterilerini birbirinden taze çiçekler ile buluşturur. Bilhassa kişiye özel çiçek arayanlara hitap eder. Tahmin ettiğinizden çok daha fazla çiçek seçeneği vardır. Uygun fiyatları ile takdir toplar. Herkesin hayran kalacağı türden tasarımları vardır. Bilhassa kurutulmuş meyveli tasarımlar ile farkını ortaya koyar. Bunun yanı sıra, ahşap tasarımların ve renklerin de sitede kendisine yer bulduğunu söyleyebiliriz. Taze Çiçek; yaptıkları çiçek ve kutu tasarımları ile diğer çiçek gönderme sitelerinden daha iyi bir seçenek olduğunu ispat eder. Bilhassa elleriyle aranjman yapmaları ile dikkat çeker. Gerçek meyve kullanmaları ve konuşma kartlarına yer vermeleri; bu sitenin öne çıkan özelliklerinden birkaçıdır. Sonuç olarak, birçok kişinin Taze Çiçek sitesini en az bir kere ziyaret etmesini tavsiye edebiliriz. Aynı gün teslimat yaptıklarını da hatırlatmak gerekir.

Bir önceki yazımız olan İstanbul En İyi Kahvaltı Mekanları başlıklı makalemizde istanbul en iyi kahvaltı mekanları hakkında bilgiler verilmektedir.

Önceki İçerikEn İyi Kolajen Takviyesi Markaları ve Fiyatları
Sonraki İçerikEn İyi Toparlayıcı Sütyen Markası ve Modelleri

YORUMUNUZ

Lütfen yorumunuzu ekleyiniz.
Buraya adınızı giriniz.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.