Saç Modelleri

1826

SAÇ MODELLERİ

Davetler için şahane saç modelleri

Özel gün ve gecelerde saçınız ve duruşunuz ile adeta tüm bakışları üzerinize çekmek ister misiniz? Sizler için en güzel saç modelleri listesini hazırladık. Bu sayede davetlerde saçınız ile hayal ettiğinizden çok daha şık ve gösterişli olabiliriniz.

dalgalı fön saç modeli

Dalgalı fön saç modeli

En çok bilinen ve uygulanan bu klasik saç modeli hem yapılışı hem de kusursuz duruşu ile özel davetleri, düğün ve diğer organizasyonların en çok tercih edilen modelidir.

Bir maşa yardımı ile saçlarınızı kolayca dalgalı hale getirebilirsiniz. Sabitleştirici sprey yardımı ile tüm gece kusursuz bir saç modeline kolayca sahip olabilirsiniz.

üstten yarım toplanmış saç modelleri

Üstten yarım toplanmış saçlar

Hem dağınık, em çok havalı hem de yapımı bir o kadar kolay olan bu özel saç modeli sizlerin de kombinine hiç olmadığı kadar yakışabilir.

düz topuz saç modeli

Düz topuz modeli

Sade ve şık bir kombin üzerine şahane bir saç modeli olarak bu düz topuz şeklini şiddetle tavsiye edebiliriz. Özellikle klasik bir davet için vazgeçilmez bir tercih olacaktır.

Hareketli topuz saç modeli

Hareketli Topuz modeli

Asil bir duruş sergilemek amacında iseniz yapımı oldukça kolay olan bu dağınız topuz ile tüm amaçlarınıza kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Dümdüz taranmış saçlarınızı arkada bağlayarak ardından atkuyruğunuzu topuz şekline getirerek sizlerde hayal ettiğiniz güzelliğe kolayca sahip olabilirsiniz.

at kuyruğu saç modeli

Atkuyruğu saç modeli

Saçlarınız ile sade ve şık bir duruşa sahip olma istiyorsanız zarif kıyafetinizin üzerine bu özel modeli kolayca tercih edebilirsiniz. Dağınık halde bulunan saçlarınızı düz olarak tarama gereği olmadan direk arkadan toplayarak sizlerde bu özel modeli kolayca uygulayabilirsiniz.

örgü saç modeli

Örgü saç modeli

Mütevazı bir organizasyon için sizlerde tüm doğal güzelliğinizi vurgulamak isterseniz bu özel modeli tercih edebilirsiniz. Basit kesimlerden oluşan güzel bir elbise üzerine sizlerde oldukça basit bir şekilde bu özel saç modelini uygulayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken saçlarınızı önden örmeye başlamak ve başınızın hemen arkasında birleştirmeniz olacaktır.

örülmüş topuz saç modeli

Örülmüş topuz saç modeli

Saçlarınızı güzelce arkadan ördükten sonra yapmanız gereken tek şey güzel bir topuz şekli vermeniz olacaktır. Hem sade hem de bir o kadar şık bir topuz haline dönüşen bu saç modeli, sizlere de fazlasıyla yakışacaktır.

saçaklı topuz saç modeli

Saçaklı topuz modeli

Bu özel model ile kendinizi hiç olmadığı kadar havalı hissedebilirsiniz. Kır düğünlerinde hoş bir balık elbisenin üzerinde hiç olmadığı kadar etkileyici görüntü elde edebilirsiniz. Saçlarınızı arkadan bir topuz yardımı ile toplayabilirken yanlardan çıkarttığınız saç tutamları özellikle açık hava ortamlarında çok hoş bir duruşa sahip olabilirsiniz.

önden örgülü saç modeli

Önden örgülü saç modeli

Önden özel bir örgü uygulaması sayesinde sizlerde farklı bir güzelliğe kolayca sahip olabilirsiniz. Saçlarınızın arka kısımlarına dağınık maşa uygulaması yaparken öte yandan öndeki saçlarınızı güzelce örebilirsiniz.

dağınık saç modeli

Dağınık saç modeli

Saçlarınızın her biri başka yöne baksın sizleri hiç olmadığı kadar seksi ve dikkat geçen bir güzelliğe kavuştursun istiyorsanız bu özel modeli hemen tercih edebilirsiniz. Tek yapmanız gereken saçlarınızı hafifi ıslatmak ve ardından eliniz ile sallayarak bu işlem esnasında saçlarınızı sprey yardımı ile sabitlemeniz olacaktır.

Bu model ile saçlarınız çok daha havalı ve hacimli bir görüntü elde edebilirsiniz.

balık sırtı saç modeli

Balık kılçığı örgülü saçlar

Balık kılçığı örgü modeli son dönemlerin en çok tercih edilen modelleri arasında en başta bulunuyor. Saçlarınızın iki yanından saçları alarak balık kılçığı şeklinde kolayca örebilirsiniz. Arkada uzayıp giden balık kılçığı örgüsü oldukça hoş bir duruş sağlamaktadır.

Saç modelleri 2018

Saç modelleri 2018 yılında yine çok farklı modeller ile karşımıza çıkagelmektedir. Bilindik topuz modellerinin yanı sıra daha doğal ve doğaçlama ortaya çıkan modellerden oluşmaktadır. Tarak kullanımı olmaksızın doğal duruşu ile şekil bulan bu özel modeller sizlere de çok ama çok yakışacak.

Saç modelleri örgü

Saç modelleri örgü seçenekleri yine 2018 yaz aylarında sıklıkla kullanılan seçenekler arasında bulunuyor. Özellikle kına gecelerinde başrolde olan gelin adayları örgü modelleri ile doğal ve özel bir güzelliğe sahip olabilmektedir. İstediğiniz noktada bir örgü oluşturarak saçınıza sabitlemeniz yeterli olmaktadır.

Kolay saç modelleri ve yapılışları

Sizler için en kolay yapılışa sahip olan saç modellerini sıralıyoruz. Zamanın kısıtlı olduğu anlarda saçlarınız kısa sürede güzel bir şekil alsın istiyorsanız sizlerde fönlü saç modelini tercih edebilirsiniz. Sağlam bir saç düzleştirici ile sadece 30 dakika içerisinde kusursuz bir saçlara kolayca sahip olabilirsiniz.

saç modelleri kısa

Saç modelleri kısa

Sizlerde kısa saçlı kişiler grubunda yer alıyorsanız ek yapmanız gereken saçlarınızı istediğiniz yöne çevirmeniz olacaktır. Ardından saç sabitleme özelliğine sahip ürünler ile sizlerde kısa saçlarınız ile doğal bir güzelliğe sahip olabilirsiniz.

Saç modelleri topuz

Topuz modelleri olarak az öce yukarıda saymış olduğumuz modelleri tercih edebilirsiniz. Bunların dışında özel bir model istiyorsanız sizlerde kuaförünüzden özel bir yardım alabilirsiniz.

 

 

Bir önceki yazımız olan Diş Beyazlatma başlıklı makalemizde dis beyazlatma, diş beyazlatma yöntemleri ve doğal diş beyazlatma hakkında bilgiler verilmektedir.

Önceki İçerikDiş Beyazlatma
Sonraki İçerikYüzdeki Sivilce İzleri Nasıl Geçer

YORUMUNUZ

Lütfen yorumunuzu ekleyiniz.
Buraya adınızı giriniz.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.