Suna Dumankaya Göğüs Büyütme Doğal Kürü

162
Suna Dumankaya Göğüs Büyütme

Suna Dumankaya Göğüs Büyütme

Kadın vücudunun en önemli bölgelerinden biri de göğüs bölgesidir. Suna Dumankaya göğüs büyütme kürümüz ile daha dolgun ve büyük göğüslere kolay ve doğal yoldan sahip olmanız mümkün olacaktır. Doğum yapan kadınlarda doğum sonrası emzirme nedeniyle göğüslerde sakma gibi problemler yaşanmaktadır. Göğüsler bebeğimizi beslememizin bir aracı olduğu gibi kadınlığın simgesi ve kadınların cinselliğinin de en belirgin unsurudur. Bu sebeble birçok kadın göğüs bölgesi sebebiyle meme ameliyatı yada göğüs estetiğine başvurmaktadır. Hatta estetik operasyonlar arasında en yaygını burun estetiğinin ardından göğüs estetiği ikinci sırada gelmektedir.

Daha dolgun ve büyük göğüslere sahip olmak için tek çözüm noktası sadece estetik operasyonlar olmayıp dogal kürler, masajlar vs. sayesinde de gerçekleşmektedir. Suna Dumankaya göğüs büyütme kürü de bu yöntemlerden en etkili olanlarından biridir. Bu yöntem sayesinde göğüs estetik operasyonlarının maddi külfetine girmeden narkoz alıp ameliyat ile kesilmenin meydana gelmesi gibi durumlara girmeden istediğiniz dolgunlukta ve büyüklükte göğüslere sahip olabileceksiniz.

Göğüs Büyütme Yöntemleri

Öncelikle göğüs büyütme yöntemleri ve uygulamaları yağ enjeksiyonu, ameliyat ve doğal yöntemler olmak üzere üçe ayrılmaktadır. En doğru yönteme özellikle hekim kontrolünde karar vermek gerekmektedir. Ancak hekim kontrolü ile yağ enjeksiyonu yada ameliyata başvurmadan önce Suna Dumankaya göğüs büyütme kürü gibi doğal ve sağlığınıza ve memelerinize yan etkileri olmayan yöntemleri deneyip değişimleri zaman içersinde gözlemleyebilir ve ekonomik olarakta daha makul çözüme kavuşmuş olabilirsiniz. Kadınlar arasında en belirgin göğüs büyütme sebepleri olarak daha dolgun ve dik bir göğüslere sahip olmayı arzulamak, göğüsler arasındaki şekil bozukluklarının giderilmesi, doğum sonrası meydana gelen sarkmaların giderilmesi ve özgüveni arttırmak gibi nedenler yatmaktadır.

Yağ Enjeksiyonu Yöntemi ile Göğüs Büyütme

Yağ Enjeksiyonu Yöntemi ile Göğüs Büyütme

Estetik operasyonlardan korkan ya da ameliyat izi sebebiyle rahatsız olan bayanlar için uygulanan bir yöntemdir. Bu yöntemde kişinin vücudundan alınan yağlar ameliyat ve dikiş olmadan kendi yağlarınının göğüs bölgesine enjeksiyonu ile gerçekleşmekte olan bir yöntemdir. Bu yağ enjeksiyonu sayesinde göğüs büyütme gerçekleşmektedir. Üstelik bu yöntemden memnun kalmadığınız zaman, göğüs içindeki yağların erimesiyle eski haline dönme oluşacaktır. Bu yöntem göğüs arası şekil bozukluklarının giderilmesinde silikon enjeksiyonundan daha başarılı ve sağlıklı bir yöntemdir.

Ameliyat Yöntemi ile Göğüs Büyütme

Göğüs büyütme estetikleri memelerin altına yerleştirilaen protezler araçılığıyla ameliyat ortamında genel anestezi ile gerçekleştirilmektedir. Göğüs protezleri ise meme kaslarının önüne ve arkasına yerleştirmekle yapılmaktadır. Ancak bu yöntem maddi olarak külfetli bir estetik operasyondur. Ayrıca ameliyat sonrası koltuk altı veya meme altında ameliyat izleri kalabilmektedir.

Göğüs büyütme estetiğinde bir çok protez türünden istifade edilmektedir. Bu türler şunlardır:

 • Anatomik Protezler
 • Yuvarlak protezler
 • Silikon içerikli protezler
 • Serum fizyolojik içerikli salin protezler
 • Düz yüzeyli protezler
 • Pürtüklü yüzeyli protezler

Göğüs Büyütme Operasyonu Sonrası İyileşme Süresi Ne Kadar?

Göğüs büyütme operasyonlarında genel anestezi uygulandığı için operasyon sonrası uyandıktan birkaç saat sonra yürüyüş yapmak gerekmektedir bu yürüme vucudunuzdaki narkozun atılımı için gerekli olmaktadır. Ertesi gün ise doktor kontrolü sonrasında taburcu olabilir operasyondan sonraki gelecek hafta dikkişleriniz alınabilir ancak göğüs büyütme operasyonları sonrası 4 hafta boyunca agır taşımayıp kollarımızıda yukarı kaldırmamamız gerekli olacaktır.

Tarihteki Göğüs Büyütme Uygulamaları

Günümüzde yaygın olan yöntemlere karşı eski tarihlerde kadınlar göğüs şikayetleri ve de büyütme yöntemleri olarak birkaç yöntemden faydalınıyordular.

 • 19. yüzyıl Avrupasında korse kullanımı yaygın olan bir iç çamaşırı uygulamasıydı, bu korseler bayanları daha zayıf, zarif ve de cazibeli göstermekteydi. Ancak korseler göğüs bölgesine baskı uygulayıp sıktıması sebebiyle göğüs büyümesine negatif tesir ettiği düşünülerek daha büyük ve dolgun göğüsler arzulayan o dönem Avrupalı kadınları korse uygulamasını bırakmışlardır.
 • Aynı dönemde Akdeniz bölgesinde ise mevcut olan zeytin yağı ile masaj yapılması ile küçük göğüs probleminden kurtulunacağına inanılmaktaydı.
 • 20. yüzyılın başlarında ise özellikle Fransa’da göğüs büyütme için vakum çihazları pazarlanmaya başlamıştır. Bu vakumların göğüsleri daha dik ve büyüt yaptığı iddia ediliyordu. Fransa’da bu vakum ürünlerinin reklamını her yerde görmek mümkündü.
 • En ilginç ve zararlı yöntem ise 2. Dünya Savaşı sırasında Amerikan askerlerinin Japonya’ya gelmesi ile ortaya çıkmıştı. 1945 yılında Japonya’da bulunan Amerikan askerleri, cinsel ihtiyaçlarını gidermek için Japon seks işçilerine başvuruyorlardı. Fakat Japon seks işçileri arasında büyük göğüslü kadınların daha çok rağbet görmesi ve daha çok para kazanması sebebiyle bir çok kadın tıbbi labarutuarlardan çaldıkları silikonları göğüslerine enjekte etmeye başladılar. Bu riskli uygulama  sonucunda birçok Japon seks işçisi kadın kanser ve silikonların çürümesi sebebiyle göğüslerini kangren ile kaybetmişlerdir.
Suna Dumankaya Göğüs Büyütme Kürü

Suna Dumankaya Göğüs Büyütme Kürü

Bu kadar zahmet ve külfete gerek kalmadan istenilen dolgunlukta ve büyüklükte göğüslere sahip olmamız için Suna Dumankaya göğüs büyütme kürüne başvurabiliriz. Güzellik uzmanı Suna Dumankaya’nın bu doğal kürü sayesinde olumlu sonuçlara kavuşaçağız ve daha çekici büyük göğüslere sahip olacağız.

Suna Dumankaya Göğüs Büyütme kürü için gerekli olan;

       Malzemeler

 • Bir tutam şerbetçi otu
 • Bir tutam melek otu
 • Bir tatlı kaşığı çemen tohumu
 • 2 adet hurma
 • Elma suyu

Hazırlanışı

Bir tutam şerbetçi otu, bir tutam melek otu ve bir tatlı kaşığı çemen tohumu karıştırılarak çay gibi demlenir. Demlenen çay yemeklerden sonra birer bardak içilir ardından bu kür ile birlikte hergün 2 adet hurma yiyerek elma suyu ile göğüslerinize masaj yapınız.

Not : Masaj yapılacak elma suyu marketlerden tedarik edilmeyip doğal elmanın sıkılması neticesinde elde edilen elma suyu olması gerekmektedir.

İşte sizde artık Suna Dumankaya göğüs büyütme kürü ile daha doğal ve büyük göğüslere sahip olabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Cildi Parlak Gösteren Maske Suna Dumankaya başlıklı makalemizde cildi parlak gösteren maske ve cildi parlak gösteren maske suna dumankaya hakkında bilgiler verilmektedir.

Önceki İçerikCildi Parlak Gösteren Maske Suna Dumankaya
Sonraki İçerikYanak Sarkması Suna Dumankaya Doğal Maske Tarifi

YORUMUNUZ

Lütfen yorumunuzu ekleyiniz.
Buraya adınızı giriniz.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.