Saç Ekimi Fiyatları 2019

41
saç ekimi fiyatları 2019

Saç Ekimi Fiyatları 2019

Saç ekimi, kafanızdaki seyrek veya kel bir bölgeye daha fazla saç eklemek için yapılır. Saç ekim işlemi saçları kafa derisinin daha kalın kısımlarından ya da vücudun diğer kısımlarından alıp kafa derisinin seyrek veya kel bölümüne aşılayarak yapılır. Yazımızın devamında saç ekimi ile ilgili merak ettikleriniz, Saç Ekimi Fiyatları 2019 ve diğer sorularınızın cevabını bulacaksınız.

Dünya çapında, erkeklerin yaklaşık yüzde 60’ı ve kadınların yüzde 50’si kısmi ya da bütünsel saç dökülmesi yaşamaktadır. Bunu çözmek için, insanlar genellikle topikal tedaviler de dahil olmak üzere reçetesiz satılan ürünler kullanırlar. Saç ekimi ise başka bir tedavi şeklidir. Zamanla, cerrahlar kafa derisinde nakledilen saçların görünümünü en aza indirmek için mini ve mikro-greftler kullanmaya başladılar. Greft, vücuttaki bir dokunun sinir bağlantıları ve kan hücreleri ile birlikte alınarak başka bir yere yerleştirilmesidir.

saç ekimi işe yarar mı

Saç Ekimi İşe Yarar Mı?

Saç ekimi tipik olarak saç çıkarmak için kullanılan ilaçlardan daha başarılı sonuçlar verir. Ancak dikkate alınması gereken bazı faktörler vardır. Nakledilen saçların yüzde 10 ila yüzde 80 kadarı, tahmini olarak üç ila dört ayda tamamen büyüyecektir. Normal saçlar gibi, ekilen saçlar da zamanla incelir. Hareketsiz saç folikülleri olan kişiler ,genellikle cildin altında saç içeren ancak artık saç uzatmayan kökler, daha az etkili saç ekimi sonuçlarına neden olabilir.

Saç ekimi çoğu insan için oldukça iyi sonuç verir. Saç ekimi, doğal olarak kel veya seyrek saçlara sahipseniz saçlarınızı kaybettiğinizde istediğiniz düzenlemeyi yapmanızı sağlar. Çoğu saç ekimi mevcut saçlarınız aracılığıyla yapılır, bu nedenle saç bölgesinde olmasa da vücudunuzun diğer bölgelerinde bulunan güçlü saç kökleri alacağınız olumlu sonuç yüzdesini arttıracaktır.

Saç Ekimi Fiyatları 2019 Neye Bağlıdır?

Saç ekimi fiyatları 2019 yılı için aşağıdaki değişkenlere bağlıdır:

 • Nakil prosedürünün kapsamı
 • Tercih ettiğiniz kurum
 • Cerrahın deneyimi
 • Seçilen cerrahi teknik

Saç ekimi kozmetik bir prosedür olduğundan, sağlık sigortası saç ekimi için ödeme yapmaz. Bakım sonrası ilaçlar da nihai maliyeti arttırabilir.

Saç Ekimi Fiyatları 2019 – 2020

Saç ekimi fiyatları 2019 yılında geçtiğimiz yıla göre pek değişiklik göstermemiştir. Saç ekimi fiyatları 2019 yılında ortalama olarak ne kadardır merak ediyorsanız sizin için farklı şehirlerden derlediğimiz saç ekim merkezleri fiyatlarını inceleyebilirsiniz. 2020 yılının bu ilk günlerinde de klinikler tarafından henüz bir fiyat değişikliği yapılmış durumda değildir.

hermes saç ekimi merkezi

Hermes Saç Ekimi Merkezi

Listemizin ilk başında Hermes Saç Ekimi Merkezi gelmekte. Teknolojinin en son nimetlerinden yararlanan bu klinik en sıkı ve kalıcı saç ekim sonuçları yaratarak hastalarına en iyi hizmet kalitesini garanti ediyor. Araştırmalar sonucunda bu klinik hakkında hiçbir memnuniyetsiz hasta olmadığını görüyoruz, bu sebeple bizden 5 yıldız alıyor.

Alman mühendislik firması ile ortak çalışmalar sonucu geliştirdikleri özel slit sayesinde saç köklerinin saç derisine ekimi çok daha verimli bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Doğal olarak bu da saç ekimi işleminde %99 oranında daha kalıcı bir başarı ortaya çıkarmaktadır. Hermes Hair Clinic’de saç ekimi işlemlerinin fiyatları ise 1.199€’dan başlamaktadır. Hermes Hair Clinic İletişim Bilgileri:

 • Adres: Girne, Girne Mah Başöğretmen Cad, Atatürk Cd. No:31, 34852 Maltepe/İstanbul
 • İletişim: 0534 664 1515
neopital saç ekimi ve estetik cerrahi merkezi

Neopital Saç Ekimi ve Estetik Cerrahi Merkezi

Avrupa’da dahi birçok ödülü almaya hak kazanan bir klinikten söz ediyoruz. Türkiye’nin son zamanlarda sağlık turizmindeki başarıları elbette aşikar ve Neopital Saç Ekimi Merkezi de yurtdışından gelen birçok hastaya son derece kaliteli hizmet vermeye devam ediyor.

Peki Neopital’in diğer kliniklerden farkını sizlerde merak etmektesinizdir. Klinik her şeyden önce kendi geliştirdikleri saç ekimi yöntemlerini kullanıyor ve bu konuda çok başarılı sonuçlar elde ediyor. Tamamen hasta odaklı çalışıp, müşteri memnuniyetini en ön planda tutuyorlar. Kendileri saç ekimi işlemlerinde geleneksel yöntemlere ek olarak geliştirdikleri yöntemler olan Safir FUE, Kök Hücre FUE ve Organik FUE gibi son derece modern ve gelişmiş saç ekimi yöntemleridir. Sadece saç ekimi konusunda uzman olmayıp aynı zamanda estetik cerrahi konusunda da çalışmalar gerçekleştirip, uzman kadrosu ile hizmet vermektedirler.

Neopital Saç Ekimi Merkezinin web sitesine ulaşıp daha detaylı bilgi almak isterseniz bu adresten ulaşabilirsiniz.  Uygulanacak teknik ve greft sayısına bağlı olarak saç ekimi fiyatları 7 ve 15 bin lira arasındadır.

Neopital Saç Ekimi ve Estetik Cerrahi Merkezi İletişim Bilgileri

 • Adresi: Bahçelievler Merkez, Deli Hüseyin Paşa Caddesi, Şevket Dağ Sk No:2, 34180 Bahçelievler/İstanbul
 • İletişim: 0542 537 50 11

Transmed Saç Ekim Merkezi İstanbul

Saç ekimi konusunda son teknolojiyi takip eden firma bünyesinde saç ekimi alanında uzman pek çok doktor barındırmaktadır. Estetik görünüme önem verenlerin bir numaralı tercihi olan Transmed Saç Ekim Merkezi robotik saç ekimini de Türkiye’de ilk kullanan yerlerden biridir. Transmed Saç Ekim Merkezi fiyatları yaklaşık olarak 6.000 TL ile 11.000 TL arasındadır.

Transmed Saç Ekim Merkezi İletişim Bilgileri

• Adres: Fulyalı sok. No:7 34330 Levent / İstanbul / Türkiye

•  Telefon : 0 212 281 13 00

Esteworld Saç Ekim Merkezi İstanbul

15 yıldan beri saç ekimi konusunda kaliteli hizmetin adresi olan Esteworld’ün İstanbul’da üç tane şubesi bulunmaktadır. Saç ekimi ile birlikte estetik cerrahi operasyonlar da uygulayan merkezde 20’den fazla doktor çalışmaktadır. Saç ekim merkezi aynı zamanda ücretsiz olarak saç analizi de yapmaktadır.

Esteworld Saç Ekim Merkezi İletişim Bilgileri :

• Adres : Altunizade Mahallesi Kısıklı Caddesi No:7 Üsküdar / İstanbul

• Telefon : 0 216 474 54 54

Naturel Hair Saç Ekim Merkezi Ankara

2000’li yıllardan beri aktif olan saç ekim merkezi kendisini sürekli yenilemekte ve son teknolojiyi takip ederek geliştirmektedir. Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunu olan Op. Dr.Okan Özgür Özturan Naturel Hair Saç Ekim Merkezi’nde görev almaktadır. Merkezde, fut, fue ve dhi (kalem) saç ekim yöntemleri kullanılmaktadır.

Fue ve Dhi Dünya Saç Örgütü tarafından kabul edilen son iki teknolojik yöntemdir. Tamamen Sağlık Bakanlığı onaylı olan işlemler gerçekleştiren Naturel Hair Saç Ekim Merkezi’nde bugüne dek binlerce insan saç ekiminden olumlu sonuçlar almıştır. Operasyonlar estetik cerrahi uzmanlar ve deneyimli sağlık ekibi ile gerçekleştirilir. Naturel Hair Saç Ekim Merkezi sayesinde tamamen doğal görünüme sahip yoğun saçlara sahip olursunuz. Merkezde ortalama fiyatlar 3.000 TL ile 8.000 TL arasında değişiklik göstermektedir.

Naturel Hair Saç Ekim Merkezi İletişim Bilgileri

 • Adres : Yukarıbahçelievler mah. Aşkaabat cad.(Eski 7.cadde)No:42/2   Çankaya/ANKARA
 • Telefon:0312 212 42 42  / WhatsApp:0532 457 52 31    
life hair ankara saç ekim merkezi

Life Hair Ankara Saç Ekim Merkezi

Life Hair Ankara Saç Ekim Merkezi, hem Türkiye’de hem dünyada en çok tercih edilen micro-fue yöntemini kullanmaktadır. İşlem öncesi uygulanan iğnesiz basınçlı anestezi yöntemi sayesinde ağrıyı olabilecek en az şekilde hissedersiniz. Life Hair Ankara Saç Ekim Merkezi doktoru da burada saç ekim işlemi yaptırmıştır. Merkez, safir ve slit saç ekim yöntemlerini kullanır. Son derece popüler olan saç ekim merkezinin Türkiye ve dünyadan pek çok hastası bulunmaktadır. Life Hair Ankara Saç Ekim Merkezi fiyatları yaklaşık olarak 4.500 TL civarındadır.

Life Hair Ankara Saç Ekim Merkezi İletişim Bilgileri:

 • Adres: Mutlukent mahallesi 1968 sokak . Ümitköy/Çankaya/Ankara
 • Telefon: 0(532) 788 09 31

ClinicHair Saç Ekim Merkezi İzmir

20 seneyi aşkın süredir saç ekimi hizmeti sunan ClinicHair İzmir’deki en deneyimli saç ekim merkezlerinden biridir. ClinicHair saç ekim merkezinde prp tedavisi ve mezoterapi gibi tedaviler yer alır. ClinicHair Saç Ekim Merkezi fiyatları 5.000 TL ile 7.000 TL arasındadır.

ClinicHair Saç Ekim Merkezi İletişim Bilgileri

 • Adres: 1586/3 Sokak No:13 Bayraklı/İZMİR
 • Tel: 0850 333 4 722
 • Gsm : 0530 463 8315

Estetik International Saç Ekim Merkezi Bursa

Bursa ve çevre illerden sıklıkla tercih edilen Estetik International Saç Ekim Merkezi bugüne dek binlerce hastaya saç ekimi konusunda hizmet etmiştir. Estetik International Saç Ekim Merkezi fiyatları 4.000 TL ile 7.000 TL arasında değişiklik göstermektedir.

Estetik International Saç Ekim Merkezi İletişim Bilgileri

 • Adres: Dikkaldırım Cad. No:25 Çekirge / BURSA
 • Telefon: 444 7707

Doç. Dr. Serdar GÖKREM Saç Ekim Merkezi Ankara

Ankara’da saç ekimi operasyonlarının başarılı ismi olan Doç. Dr. Serdar Gökrem bu alanda oldukça deneyimlidir. Son teknolojiyi takip eden doktor oldukça estetik saç ekimleri ile bilinmektedir. Doç. Dr. Serdar Gökrem saç ekimi fiyatı 5.000 TL ile 12.000 TL arasında yer almaktadır.

Doç. Dr. Serdar GÖKREM İletişim Bilgileri

 • Adres: Kazım Özalp Mahallesi Uğur Mumcu Cad. No:6 Çankaya/Ankara
 • Tel : 0312 494 0527
 • Gsm : 0542 618 10 10

Bir önceki yazımız olan Rezzan Kiraz 2019 Burç Yorumları başlıklı makalemizde burç yorumları, rezzan kiraz ve rezzan kiraz 2019 hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUMUNUZ

Lütfen yorumunuzu ekleyiniz.
Buraya adınızı giriniz.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.