Rezzan Kiraz 2019 Burç Yorumları

38
Rezzan Kiraz 2019 burç yorumları

Rezzan Kiraz 2019 Burç Yorumları

Geçmişten günümüze kadar insanlar, gökyüzündeki yıldızları konumlarına göre sınıflandırmışlardır. Yıldızları belli gruplara ayırarak, 88 takımyıldızının içinden 12 tanesini gruba ayırıp bunları konumlarına göre ayırmışlardır. Rezzan Kiraz, Astroloji dünyasının duayen isimlerinden biri. Rezzan Kiraz 2019 burç yorumları sizler için araştırıp kategoriler halinde yazdık.

burçlarda element grupları

Burçlarda Element Grupları

Hepimizin bildiği gibi 12 burç bulunmakta. Bu 12 burç 3’erli olmak üzere 4 element gruplarına ayrılmıştır. Rezzan Kiraz 2019 burç yorumları da bu kategorilere ayrılmış bir şekilde sizlere vereceğiz, bu sayede hangi gruba ait olduğunuzu bilmiyorsanız böylelikle bunu da öğrenmiş olabileceksiniz.

Su Grubu

Balık Burcu, Aşk, İş ve Para Yorumu(20 Şubat – 20 Mart): Duygusal hayatınızda bazı sorunlar ile karşılaşabilirsiniz. Sevgilinizle iletişim kurmada sorun yaşıyorsanız bazı arkadaşlarınıza danışmanız, onlardan fikir almanız faydalı olacaktır. İş toplantılarına katılabilirsiniz, bu organizelere katılmaktan hoşlanabilirsiniz. Harcamalarınızda aşırıya kaçabilirsiniz, dikkatli olun.

Akrep Burcu, Aşk, İş ve Para Yorumu(24 Ekim – 22 Kasım): Deli gibi sevilme arzunuz sizi imkansızlığa sürüklüyor. Sevginizi belli etmekten kaçınıp sadece sevilmek istemeniz doğru değil. Onun duygularını kullanmaktan vazgeçin çünkü, o size karşı anlayışlı birisi. Sürekli kafanızda işinizle ilgili yeni fikirler üretiyorsunuz. Bu fikirleri uygulayacak kapasiteye sahipsiniz. Kararlılığınız ile her işi başarabilirsiniz. Tasarruf yaparak, harcama konusunda dikkatli davranmalısınız.

Yengeç Burcu, Aşk, İş ve Para Yorumu(23 Kasım – 21 Aralık):Aşk hayatınızda durgunluklar yaşıyorsunuz. Partnerinizle vakit geçirmeyi, onunla eskiden olduğu gibi konuşmayı isteyebilirsiniz. Sevgilinizle iletişim halinde olduğunuz eski günleri özleyeceksiniz. İş hayatınızda sizi meşgul edecek ufak sorunlar çıkabilir. Biriktirdiğiniz işleriniz yüzünden vakit kaybedebilirsiniz. Tatil planınız için kenara para ayırabilirsiniz. Para konusunda şanslısınız. İstediğiniz tatili yapabileceksiniz.

Hava Grubu

Kova Burcu, Aşk, İş ve Para Yorumu(21 Ocak – 19 Şubat): Duygusal ve hassas bir yapınız var. Sevgiliniz ile harika bir dönemden geçiyorsunuz. Aşk hayatınız çok iyi gidiyor ve sevgiliniz istediğiniz her şeyi yapıyor. İş ile ilgili müjdeli bir haber alacaksınız ve mutluluktan havalara uçacaksınız. Zihin olarak çok aktif durumdasınız. İş arkadaşlarınızla sürekli iletişim halindesiniz. Sağlam bir yatırım yapmak istiyorsunuz. Bu konuda dikkatli olun ve paranızı sağlam bir yere yatırın.

İkizler Burcu, Aşk, İş ve Para Yorumu(21 Mayıs – 21 Haziran): Aşkınızı uç noktalarda yaşayacağınız günler geldi. Evli değilseniz evlilik planları yapabilirsiniz. İş hayatınızdaki sorunları çözmek için içinizde büyük bir güç keşfedeceksiniz. İş yerinde verimli bir döneme giriyorsunuz, enerjiniz yükseliyor. Para sıkıntısı yaşayabileceğiniz bir döneme girebilirsiniz. İyi niyetinizi kötüye kullananlar çıkabilir. Para beklediğiniz kişiden paranızı isteyin, bu konuda daha ısrarcı olmalısınız.

Terazi Burcu, Aşk, İş ve Para Yorumu(24 Eylül – 23 Ekim): Duygularınızı içinizden geldiği gibi yaşayacaksınız. İkna etme yeteneğiniz yüksek ve duygusal enerjinizi kullanabileceksiniz. İş hayatınızda zihninizi istediğiniz konulara yönlendirebiliyorsunuz. Tepkilerinizi açık bir şekilde ortaya koyuyorsunuz. Yeni yatırımlar gerçekleştireceksiniz. Maddi açıdan rahatlayacaksınız. Özel zevklerinizi gerçekleştirmek için yeni harcamalarda bulunacaksınız.

Toprak Grubu

Boğa Burcu, Aşk, İş ve Para Yorumu(21 Nisan – 20 Mayıs): İlişkiniz çevrenizdekilerin etkisinde kalıyor. Üçüncü şahıslar tarafından yönetilen bir ilişki yaşıyor gibisiniz. Sevgiliniz size karşı hislerini belli edecek ve bu durum sizi çok sevindirecek. İş yerinizdeki bir arkadaşınızdan büyük destek alacaksınız. İşteki arkadaşınızın yardımıyla iş ile ilgili birçok işinizi halledebileceksiniz. Birikmiş olan bir borcunuzu, bu dönem ödeyebilirsiniz. Parasal açıdan bir rahatlama dönemine giriyorsunuz. Ancak gene de temkinli davranın.

Başak Burcu, Aşk, İş ve Para Yorumu(24 Ağustos – 23 Eylül): Sürekli sizi anlayamayacak insanlarla birlikte oluyorsunuz. Bu durum sizi yıpratıyor. İş hayatında yeni bir döneme giriyorsunuz. Yeni fikirler üreteceğiniz, fikirlerinizi uygulayacağınız hareketli bir iş istiyorsunuz. Güzel bir iş fırsatı yakalayabilirsiniz. Son zamanlarda ailenizden maddi konuda destek alabilirsiniz.

Oğlak Burcu, Aşk, İş ve Para Yorumu(22 Aralık – 20 Ocak):Sevdiğiniz insanla daha yakın olacağınız bir döneme giriyorsunuz. Partnerinizin size vereceği küçük bir hediye bile sizi mutlu edebilir. İş hayatında disiplinli birisiniz ve her şey olumlu gidiyor. İş arkadaşlarınız sizi takdir ediyor. Maddi konularda ani kararlar almamaya özen gösterin.

Ateş Grubu

Aslan Burcu, Aşk, İş ve Para Yorumu(23 Temmuz – 23 Ağustos): Delicesine sevilmeniz sizi çıkmaz bir yola sürüklüyor. Bu durum sizi biraz şımartsa da artık karşı tarafı kullanmayı bırakmalısınız. Karşı taraf sizi iyi dinliyor ve size anlayışlı davranıyor. Her zaman iş ile ilgili bir şeyler düşünüyorsunuz. Aklınızda sürekli yaptığınız işin dışında bir şeyler var. Aslında tüm fikirleri uygulayabilecek kapasiteye de sahipsiniz. Sabrınız ve kararlılığınızla başaramayacağınız bir iş yok. Harcamalarınızda biraz dikkatli davranmalısınız.

Koç Burcu, Aşk, İş ve Para Yorumu(21 Mart- 20 Nisan):Sizi delicesine seven biri var ve bu durum sizi yükseklere uçuruyor. Artık kendinize gelmenin vakti geldi. Ayaklarınızı yere sağlam basın ve sevmediğiniz bir kişiyi, sizi seviyor diye hayatınızda tutmayın. Ona gerçeği söyleyin ve onu kullanmaktan vazgeçin. Aklınızda hep iş soruları var. İş hayatınızda istediğiniz her şeyi elde edebilirsiniz. Sürekli düşünerek kendinizi yıpratmayın. Evinizde tasarruflu dışarda ise cimri birisiniz. Çevrenizdekiler bu cimriliğinizden bıkmaya başlıyor, dikkatli olun.

Yay Burcu, Aşk, İş ve Para Yorumu(23 Kasım – 21 Aralık): Aşk hayatınızda partnerinize güvenmiyorsunuz. Sevgilinizle konuşmalısınız yoksa ruhsal çöküntü yaşayabilirsiniz. İş hayatında kafanızdaki planı gerçekleştirin. Kariyerinizde, planınız ile hareket edin. Maddi açıdan yaşadığınız sıkıntılı günleri artık geride bırakıyorsunuz.

rezzan kiraz kimdir

Rezzan Kiraz Kimdir?

Rezzan Kiraz 2019 burç yorumları hakkında bilgilerimizi edindik ama bazılarınız Rezzan Kiraz’ı hiç duymamış olabilir. Rezzan Kiraz, 1957 yılında Sivas Divriği’de doğmuştur. Kendine özgü yorumladığı burçlarıyla, farklı burç yorumlama tarzı ile kısa sürede birçok kişinin beğenisini kazanmış bir astrolog olan Rezzan Kiraz, aynı zamanda bir yazar ve bir araştırmacı. Uzman TV sitesinde de burç yorumlamaları yapmaktadır. Rezzan Kiraz,  İstanbul Lisesi’ni bitirmiş ardından Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi’ni bitirmiştir.

Türkiye’nin en çok tanınan astrologlarından olan Rezzan Kiraz, Uzman TV sitesinde yayınladığı astroloji videoları ile de 8 milyonun üzerinde kişiye ulaşabilmiştir. Astroloji videoları çok izlenen Rezzan Kiraz’ın, bu alana ilgisi lise yıllarında başlamıştır. Lise döneminde babasını ani bir şekilde kaybeden Kiraz, metafiziğe ilgi duymaya başlamıştır. 5 yıl boyunca mimarlık yapmıştır. Star TV kanalında yaptığı programlarla tanınmaya başlamıştır.

Kendisi için bir hobi olan astrolojiyi, profesyonel iş yaşamına taşımıştır. 1984 yılında Metin Kiraz ile evlenmiştir. Çalışmalarını astrolog, yazar ve araştırmacı kimliğiyle sürdürmektedir. Rezzan Kiraz’ın astroloji ile ilgili kitapları bulunmaktadır. Astrolojik Tarot Sırları, Tarot ile Kehanet Sanatı kitapları birçok kez basılmış ve birçok insan tarafından beğenilmiştir.

Rezzan Kiraz Burç Yorumları

Rezzan Kiraz, Astroloji dünyasının duayenlerinden biridir. En iyi burç yorumcularından biri olan Kiraz, burç yorumu bekleyenlerin merakını gideriyor ve günlük, aylık, yıllık burç yorumlamaları yapıyor. Rezzan Kiraz 2019 burç yorumları da 2019 son demlerinde tekrar bizlerle buluşuyor.

Rezzan Kiraz Burçlar Hakkında Bilgiler

Rezzan Kiraz, burçların insan enerjisinin bir yansıması olduğunu söylüyor. Yıldız hareketleri , insan ilişkilerini, ruh halimizi ve enerjimizi dolaylı yoldan etkileyebiliyor. Bu etkilenme, gezegendeki her şeyin, bir gezegenin sağa veya sola doğru yer değiştirmesi ile de mümkün olabiliyor. Biri ile tanışma beklentisinde olan, ruh eşini arayan herkese astrolojik bilgiler destek verecektir.

rezzan kiraz aşk para ve sağlık yorumları

Rezzan Kiraz Aşk, Para ve Sağlık Yorumları

Rezzan Kiraz, burçları yorumlayarak kişilere bu yıl yaşayacakları yeni bir birliktelik, evlilik, kariyer değişimleri, iş hayatı, sağlık hakkında ve hayat ile ilgili birçok konuda bilgi veriyor. Girdiğimiz her yıl, insana farklı durumlar yaşatabiliyor, kişiye güzel haberler de gelebiliyor, hayal kırıklıkları da yaşayabiliyorlar. Rezzan Kiraz burç yorumlarını okuyarak sizlerde, burçların neleri beklediğini görebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Garnier Botanik Temizleme Sütü İle Cildini Temizle, Arındır, Besle! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

YORUMUNUZ

Lütfen yorumunuzu ekleyiniz.
Buraya adınızı giriniz.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.