Rossmann ürünleri, Rossmann Alışverişim

1122
Rossmann Ürünleri ve Rossmann Alışverişim

Rossmann ürünleri: En sevdiğim kişisel bakım marketlerinden birisi de kuşkusuz Alman Devi Rossmann. Rossman mağazalarını sosyal medyadan Domol isimli markaları sayesinde tanıdım diyebiliriz. Almanya’dan ülkemize getirilen Domol markası ev temizlik ve hijyen ürünlerinde gerçekten çok başarılı. Kullandığım ürünlerini başka bir yazıda sizlerle de paylaşacağım.

Rossmann ürünleri Arasından Aldıklarım Neler?

Bugün Rossmann da kısa bir gezinti yaptık. Sevdiğim ürünleri bir arada görünce alışverişte kaçınılmaz oluyor tabi. Gıda, kozmetik, kişisel bakım, temizlik, züccaciye gibi içerisinde yok yok olan bu güzel marketten bakalım ben neler almışım?

Ener Bio Organik Pirinç Patlağı

rossmann ürünleri - Ener Bio Organik Pirinç Patlağı

Ener Bio markası tamamen organik ve glutensiz ürünleriyle Rossmanndaki favori atıştırmalıklarımdan. Tam tahıllı pirinç taneleriyle sudan oluşan yumuşak kıtır pirinç dilimleri formunu korumak isteyenlerin ara öğünü olmaya aday. Tat olarak tuzsuz ve pek tadı yok. Ama nedense ben çok beğeniyorum bu tarz ürünleri. Ayrıca glutensiz oluşuyla, gluten kullanamayan herkesin faydalanabileceği bir ürün.

Koska Süper İkili Tahin ve Pekmez

Rossmann ürünleri - Koska Süper İkili Tahin ve Pekmez

Tahin-pekmez ikilisini kim sevmez ki? Koska bu ikiliyi karıştırarak özel ambalajında satışa sunmuş. Özellikle çocuklara tahin-pekmezi sevdirmek amaçlı yapılmış olan bu sevimli paketler her yere taşınabiliyor. Koyu bir kıvama sahip olduğu için kahvaltılarda ekmeğin üzerine dahi sürülebilir. Tadı da oldukça başarılı. Ben 2 yaşındaki oğluma güvenerek kullanıyorum sizlere de tavsiye ederim.

Rossmann ürünleri arasında gıda ürünlerinin olması büyük avantaj. Hem boğazınıza hem evinize alışveriş yapabilirsiniz. Eee Rossmann’dan sadece domol ürünleri alacak değiliz ya. 🙂

Peyman Bahçeden Çekirdeksiz Kuru Erik

Rossmann ürünleri - Peyman Bahçeden Çekirdeksiz Kuru Erik

Kuru meyvelerin çok sağlıklı olduğunu biliyoruz. Ara öğünlerde şekeri dengelemek ve enerji vermek için diyetisyenler tarafından da sık sık diyet listelerinde bulunurlar. Peyman Bahçeden Serisinin Kuru Erik olanını her daim kabızlık sorunu yaşayan 2 yaşındaki oğluma aldım. Çekirdeksiz oluşu hoşuma gitti. Çünkü bebeğinizin eline parmak gıda olarak bile verebilirsiniz. Ayrıca kırmızı erik kan yapar ve güçlü bir antioksidandır. Sindirim problemi yaşayan herkes mutlaka tüketmeli. Tadı biraz ekşimsi ama ekşi sevmiyorsanız bile rahatsız olmadan tüketebilirsiniz.

6’lı Cep Boy Selpak Mendil

Rossmann ürünleri - 6'lı Cep Boy Selpak Mendil

Almanya’nın kendine has ürünlerinden birisi olan bu selpak mendil 6 adet olarak satılıyor. Mini boy olması sebebiyle tercih ediyorum çünkü taşıması da rahat oluyor. Üzerindeki sevimli hayvan figürleri de tercih etme sebeplerimden biri tabi ki. Okula giden çocuklarınızın çantasında mutlaka bulunması gereken bir ürün.

Bonus Ürün: Ekim ayına özel tüm Rossmanlarda geçerli 25 TL ve üzeri alışverişlerinizde 25 TL değerindeki Colgate Hassas Dişlere Özel Pro-çözüm ve yumuşak başlı diş fırçası ikisi bir arada sadece 10 TL !

Colgate Hassas Dişlere Özel Pro-çözüm ve yumuşak başlı diş fırçası

Şimdilik alışverişim bu kadar. Sizlere tanıtabilmek için daha sonra ki alışveriş Rossmann ürünleri arasından ağırlıklı olarak hijyen ve kozmetik ürünleri olacak.

Bir önceki yazımız olan Alagöz Akhisar Köfte ve Pide Salonu başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

YORUMUNUZ

Lütfen yorumunuzu ekleyiniz.
Buraya adınızı giriniz.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.