Loreal Paris Paradise Extatic Maskara İnceleme

1372
Loreal Paris Paradise Extatic inceleme

Loreal Paris Paradise Extatic maskara ile modunuz değişsin! Uzun süredir ülkemize gelmesi beklenen Loreal Paris’in yepyeni maskarası: Loreal Paris Paradise Extatic maskara severlerin vazgeçilmezi olmaya geldi. Reklamları televizyon kanallarında henüz yayınlanmaya başlasada şimdiye kadar yüzlerce satıldı diyebiliriz.

İlk önce yurtdışında satışa sunulan ve bloggerlardan tam not alan bu muhteşem maskarayı bir de bizler deneyelim istedik. Ülkemize geldiği andan itibaren kişisel bakım mağazalarında yerini alan bu harika ürün bizim bloggerlardan da geçerli not aldı diyebiliriz. Peki bu muhteşem maskarayı diğerlerinden ayıran ve bu kadar sevilmesini sağlayan nedir ?

Loreal Paris Paradise Extatic Maskarayı inceliyoruz!

Loreal Paris Paradise Extatic Maskara

Daha önce Loreal Paris maskarasını kullanmış olan herkes bilir ki Loreal bu işin ustası. Çıkardığı her ürün bir öncekinin çok daha iyisi oluyor ve kesinlikle verdiğimiz paraya değiyor. Pek çok maskarasını deneme fırsatım oldu ama Loreal Paris Paradise Extatic gerçekten çok çok iyi. Peki bu kadar sevilmesinin ve övülmesinin nedeni nedir? Gelin bu güzel maskarayı maddeler halinde inceleyelim:

  • Öncelikle bu güzel maskaranın fırça yapısından bahsetmek istiyorum. Kıl fırça yapısına sahip olan Paradise Extatic kıvrımlı bir yapıya sahip. Bu da kirpikleri tek tek kavrayarak her birine hacim vermesi anlamına geliyor. En kısa kirpikleri bile uzatarak dolgun bir görünüme ulaştırabiliyor.
  • 200 den fazla kıl bulunan fırçası sayesinde kirpik yapınız ne olursa olsun hepsini kavrayarak hem uzun hem dolgun hem de kıvrık kirpiklere sahip olabiliyorsunuz.

Loreal Paris Paradise Extatic Maskara nerelerde bulunur?

  • Ürün suya dayanıklı olarak belirtilmese de gün içerisinde herhangi bir akma veya bulaşma söz konusu olmuyor. Makyajınızı temizlerken rahatça çıkarabiliyorsunuz. Özellikle çift fazlı makyaj temizleme sularından kullanıyorsanız çok çok rahat çıktığını görebilirsiniz.
  • Yoğun siyah renk pigmenti sayesinde tek kat sürümde bile simsiyah kirpikler elde edebiliyorsunuz.
  • İçerdiği argan yağı ve hint yağı sayesinde kirpiklerinizi sertleştirmiyor, dokunduğunuz zaman kirpiklerinizin gerçekten ipeksi bir yumuşaklığa sahip olduğunu hissettiriyor.
  • Yine içerdiği diğer bileşenler sayesinde kirpiklerimizi besliyor ve dökülmesini önlüyor.

Loreal Paris Paradise Extatic Maskara Etkisi Nedir?

Loreal Paris Paradise Extatic kullanınca nasıl görünüyor?

Tüm bu özellikleri göz önüne aldığımızda bir maskaradan beklediğimiz herşey var diyebiliyoruz. Kirpik yapınız ne olursa olsun uzun, kıvrımlı ve dolgun kirpiklere aynı anda sahip olabilirsiniz. Takma kirpik etkisini dramatik bir şekilde yakalayarak doğal görünümlü harika kirpikler elde edebilirsiniz.

Sizlerde Loreal’in bu harika maskarası hakkında fikirlerinizi bizimle paylaşmak isterseniz konumuzun altına yorum bırakarak konumuzun gelişimine katkıda bulunabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Loreal Mavi Maske ile Siyah Noktalara Veda başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

YORUMUNUZ

Lütfen yorumunuzu ekleyiniz.
Buraya adınızı giriniz.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.