Neutrogena Visibly Clear Sos Sivilce Jeli

2602
Neutrogena Visibly Clear Sos Sivilce Jeli Nasıl Kullanılır ?

Neutrogena Visibly Clear Sos Sivilce Jeli, en çok merak ettiğim ürünler arasındaydı. Aslında karma bir cilt yapısına sahibim ama yağlı olan alın bölgemde zaman zaman geçmek bilmeyen kızarık sivilceler oluşuyor. Bunu önlemek için bir zamanlar çalıştığım kişisel bakım marketlerinden birinde çokça satılan bir ürünü denemek istedim. Bu arada ürünü geçtiğimiz hafta Migros’tan %50 indirimden faydalanarak aldığımı da söylemeden edemeyeceğim. 🙂

Neutrogena Visibly Clear Sos Sivilce Jeli hakkında bilmeniz gereken her şey bu yazıda!

Şeffaf bir yapıya sahip olduğu için makyaj öncesinde veya sonrasında rahatlıkla kullanabilirsiniz. Çabuk emiliyor ve yağlanma yapmıyor. İlk önce yoğun bir yanma hissi veriyor. Bu yanma hissi ile beraber aynı zamanda ferahlama hissediyorsunuz. On dakika gibi bir süre geçtikten sonra jel, sivilceleriniz ile birlikte kurumuş oluyor. Üzerinde yazıldığı gibi sivilceleri 4 saat içerisinde önlemese de kesinlikle kurutuyor ve kızarıklığı önlüyor. Düzenli kullanımda sivilcelerin tamamını yok edemiyor. (Sonuçta tıbbi bir muayene ile verilen ilaç değil) Baya azaltıyor ve kesinlikle silik bir görünüm kazandırıyor. Sivilceler kurudukça kabukları küçülüyor ve düşüyor.

Neutrogena Visibly Clear Sos Sivilce Jeli Nasıl Kullanılıyor ?

Parmağınıza az bir miktar jeli sıkarak sivilcelerinizin tam üzerine hafifçe masaj yaparak dağıtıyorsunuz. Beyaz renkli gibi görünse de sürdüğünüzde saydamlaşıyor ve hemen emiliyor. Bu özelliği sayesinde makyaj öncesi veya sonrasına kullanıma olanak sağlıyor.

Neutrogena Visibly Clear Sos Sivilce Jeli Hangi Cilt Tipleri Kullanabilir?

Tüm cilt tipleri için uygun bir jel. Sadece sivilceli bölgeye uygulamanız yeterli.

Neutrogena Visibly Clear Sos Sivilce Jeli Nerelerde Bulunur?

Tüm eczanelerde, kişisel bakım marketlerinde (Gratis, Watsons, Rossman, Eve, Winkelen) ve büyük hiper marketlerde (Migros, Kipa, Carefour ) bulabilirsiniz.

Söylemeden geçmeyelim, mucizevi bir şekilde sivilcelerinizin yok olmasını bekliyorsanız aradığınız ürün hatta aradığınız tedavi yöntemi değil maalesef. Daha çok gün içerisinde sivilceli bölgeyi kurutmak ve kızarıklıkları azaltmak amaçlı kullanabileceğiniz imdadınıza hemen yetişecek bir ürün.

Bir önceki yazımız olan Maybelline Colour Sensational Matte 975 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

YORUMUNUZ

Lütfen yorumunuzu ekleyiniz.
Buraya adınızı giriniz.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.