Bond Erkek Bakım Ürünleri Türkiye’de

900
Bond erkek bakım ürünleri gratiste

Bond Erkek Bakım Ürünleri : Hazır genel bir indirim havası hakim iken, ülkemize yeni gelmiş sayılan ve indirimli fiyatlarıyla erkeklerin tercihi olacak olan BOND markasından bahsedeceğiz bugün. Yurt dışından ithal edilen ve sadece Gratislerde satışa sunulan bu markanın ürünleri yalnızca erkek bakımı üzerine. Tıraş köpüğü, tıraş bıçağı, kullan-at tıraş bıçağı, tıraş sonrası losyon ve deodorantlar bu bakım ürünlerinden sadece bazıları.

3 Bıçaklı Kullan-At Tıraş Bıçakları

Kullan-at tıraş bıçakları özellikle banyo kullanımı için uygun ve pratik. Paket içerisinde 4 adet kullan-at tıraş bıçağı bulunmakta. Cildi tahriş etmeyen yapısı sayesinde hassas ciltli erkekler için uygun bir ürün.

Bond Erkek Bakım Ürünleri Tıraş Bıçakları

3 Bıçaklı Sistem Tıraş Bıçağı ve Yedek Başlıkları

Yedek başlıkları, güçlü ve dayanıklı bıçakları sayesinde uzun süreli kullanıma imkan sağlayan bu ürün 3 bıçaklı sistemi sayesinde sizlere keyifli bir tıraş deneyimi sağlayacak.

Bond Erkek Bakım Ürünleri 3 bıçaklı tıraş bıçağıbond 3 bıçaklı tıraş bıçağı başlığı

Bond Erkek Bakım Ürünleri Tıraş Sonrası Kolonyası

Tıraş sonrası ferahlık veren kokusuyla cildi yumuşatarak bakım yapar. Unutmadan söyleyelim. Hoş bir tıraş kolonya kokusu, karşınızdakini etkilemek için çok iyi bir yöntem olabilir. 🙂

Bond Erkek Bakım Ürünleri Aftershave

Bir önceki yazımız olan Gillette Venüs Swirl : Jilette Yeni Dönem ! başlıklı makalemizde venüs gillete, venüs jilet ve venüs jilet kullananlar hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUMUNUZ

Lütfen yorumunuzu ekleyiniz.
Buraya adınızı giriniz.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.