Maybelline Rocket Volume Express Maskara

1222
Rocket Volume Express

Maybelline Rocket Volume Express – Maskara denilince akla gelen ilk isimlerden biri de kuşkusuz Maybelline NEWYORK!Birbirinden iddialı maskara serisinde mutlaka kendinize göre bir tane bulabilirsiniz. Elimizden geldiğince sizler için hepsini burada paylaşarak tanıtacağız. Bu yazımızda muhteşem maskaraların dan sadece biri olan Rocket Volume Express çeşidinden bahsedeceğiz.

Silikon,ayrık ve aynı zamanda dolgun fırçası sayesinde uzun, ayrık ve dolgun kirpikler yapmak hayal değil. Net siyah sevenlere de istediğini veren bu maskaranın kirpikleri uzatarak ayırdığı için yoğun ve bitişik görünüm sevenlere pekte hitap etmediğini şimdiden söyleyelim.

İçerik olarak çok ta sıvı olmayan ve çabuk kuruyan bir yapıya sahip olduğu için hafif uygulandığında doğal yoğun uygulandığında (iki veya üçüncü kat) çok daha dolgun bir görünüm elde edebilirsiniz. Eğer ikinci bir kat daha uygulayacaksanız elinizi çabuk tutsanız iyi olur zira çok çabuk kuruyor. Suya dayanıklı olmamasına rağmen kolayca çıkmıyor ve kalıntı bırakabiliyor bu yüzden temizlerken özellikle suya dayanıklı makyaj temizleme ürünlerini tercih etmenizi öneriyoruz.

Rocket Volume Express Maskara Nerelerde Bulunur?

Gratis-Watsons-Rossman-Eve-Winkelen

Rocket Volume Express Maskaradan şimdilik bu kadar. Sizlerde bu ürünü kullandınız veya kullanıyorsanız yorumlarınızı bizlerle ve merak eden herkesle paylaşabilirsiniz.

Sevgiyle Kalın 🙂

Maybelline Rocket Volume Express Maskara

Rocket Volume Express

Bir önceki yazımız olan Pastel Moonlight/Sunlight Aydınlatıcı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

YORUMUNUZ

Lütfen yorumunuzu ekleyiniz.
Buraya adınızı giriniz.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.