Gratis Hafta Sonu indirimi Alışverişi

1893
Gratis haftasonu indiriminden aldıklarım

Hafta Sonu indirimi: Cuma günkü blog yazımızda Gratis Mağazalarındaki hafta sonu indiriminden detaylı bir şekilde bahsetmiştik. Bundan sonraki Gratis indirim ve kampanya haberlerinden haberdar olmak istiyorsanız bizi sıkı bir şekilde takip etmelisiniz. Çünkü Gratis kampanyalarını hep son dakika bildiriyor!

Gratis Hafta sonu indiriminden Neler Aldım?

Bende bu fırsatı kaçırmak istemedim ve gidip ihtiyacım olanlara bir göz atayım dedim. Pek çok üründe gerçekten güzel indirimler vardı. Benim ihtiyacım olan şeyler ise bebek şampuanı, ıslak mendil ve bir adet çanta boy el kremiydi Şimdi bu ürünleri gelin birlikte daha yakından inceleyelim…

Hafta Sonu indirimi – Benri Disney Temalı Islak Mendil

Hafta sonu indirimi - Benri Disney Temalı Islak Mendil

Disney ürünlerine aşk birisi olarak nerede görsem ilgimi çekiyor. Bu ıslak mendilleri tercih etme ve kullanma sebebim sadece sevimli bir ambalaja sahip olmaları değil. Aynı zamanda çok güzel bir kokusu var ve alkol içermediği için bebeğimde de güvenle kullanabiliyorum. Bu hafta sonu tüm Benri Islak Mendillerinde 3 al 2 öde kampanyası vardı. Bu yüzden bu fırsatı kaçırmak istemedim ve stokladım.

Hafta Sonu indirimi – Benri Disney Bebek Şampuanı

Benri Disney Bebek Şampuanı

En çok merak ettiğim ürünlerden birisi de buydu. Daha önce kullanıp memnun kaldığım Gratisin kendine has markası olan Benri, Disney temalı olan  bebek bakım ürünleri serisini çıkartmıştı. Hazır oğlumun da şampuanı bitmişken denemeye değer dedim ve aldım. Bir büyük bir de ufak boyu olan bebek şampuanının benim gibi ilk defa kullanacak olanlar için küçük boy tercihi olması da hoşuma gitmedi değil. Fiyatlar gerçekten çok uygundu. Büyük boy olan %30 indirimli fiyatı 8.50 TL, küçük boy ise %30 indirimli fiyatı sadece 3.50 TL. Ben deneme amaçlı olarak küçük boyunu tercih ettim. Ürünü kulladıktan sonra Benri bebek şampuanı hakkında ki düşüncelerimi sizlerle paylaşacağım.

Bee Beauty Disney El ve Vücut Kremi (Çanta Boy)

Bee Beauty Disney El ve Vücut Kremi

Gratisin yine kendine has markalarından biri olan Bee Beauty‘nin yepyeni Disney temalı el ve vücut kremleri tüm Gratislerde yerini almış bulunmakta. Kataloğunda görmüştüm ve uygun fiyatlı oluşu dikkatimi çekmişti. (2.90TL) Kampanyaya dahil olmasa da fiyatının uygunluğundan dolayı herkesin bu kış bir tane edinmesi gerektiğini düşünüyorum. 3 farklı çeşidi olan bu kremin en güzel yanı ise çantalarımıza girebilecek kadar minik olması. Merak edenler için kullandıktan sonra özellikle deneyimlerimi paylaşacağım.

Evet arkadaşlar. Bu indirimde benim ihtiyaçlarım bunlardı ve temin ettim. Peki sizler neler aldınız?

Bir önceki yazımız olan English Home Eve Kampanyası (1 Ekim - 30 Kasım) başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

YORUMUNUZ

Lütfen yorumunuzu ekleyiniz.
Buraya adınızı giriniz.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.