Garnier Botanik Temizleme Sütü İle Cildini Temizle, Arındır, Besle!

1400
Garnier Botanik Temizleme Sütü İle Cildini Temizle, Arındır, Besle!

Garnier Botanik Temizleme Sütü ile makyajımızı rahatça çıkartıyoruz! Cilt bakımı denilince aklımıza ilk gelen markalarda birisi de kuşkusuz Garnier oluyor. Fransa üretimli olan bu muhteşem marka hem ürünlerinin kalitesi hem de uygun fiyatlı oluşu ile evlerimizde yerini çoktan almış durumda. Özellikle yüz bölgesi için kullandığımız başarılı ürünleri ile adından bahsettiren bu güzel marka Makyaj Temizleme kategorisine yepyeni bir ürün ekledi.

Garnier Botanik Temizleme Sütü Kullananlar Çok Memnun!

Makyajı çıkarmak, makyajı yapmak kadar özen ve hassasiyet istiyor. Bu yüzden cildimizden makyajı çıkarırken tahriş etmeden ve tamamen temizlenmiş şekilde çıkartmak isteriz. Garnier’in daha önceden çıkartmış olduğu Kusursuz Temizleme Suları makyajı gerçekten güzel çıkarıyor. Fakat ciltte tahrişe sebep olabiliyordu.

Yeni çıkan Garnier Botanik Temizleme Sütü serisi %96 doğal içeriği sayesinde makyajı çıkarırken cildimizi arındırıyor ve besliyor. Doğal bileşenleri sayesinde cildimize zarar vermiyor ve ekstra koruma sağlıyor.

3 farklı çeşidi ile geçtiğimiz hafta kişisel bakım marketlerinde yerini alan bu harika ürünleri biraz daha yakından incelemeye ne dersiniz? İşte Garnier Botanik Makyaj Temizleme Sütü hakkında merak ettiğiniz herşey:

YENİ Garnier Botanik Ferahlatıcı Makyaj Temizleme Sütü

Garnier Botanik Temizleme Sütü Ferahlatıcı

İçerdiği üzüm suyu sayesinde ferahlatıcı etkiye sahip olan Yeni Garnier Ferahlatıcı üzüm suyu ile makyajınızı çıkartırken cildinizi de ferahlatır. Aynı zamanda cildinizi arındırır ve temizler. Güzel kokusu ile de ferahlatıcı bir etkiye sahip olduğunu söylemeden geçmeyelim. %96 doğal içeriği sayesinde cildinize zarar vermeyen yapısı ile alerji ve tahrişlere karşı cildinizi korur.

YENİ Garnier Botanik Besleyici Makyaj Temizleme Sütü

Garnier Botanik Besleyici Makyaj Temizleme Sütü

Garnier Botanik Makyaj Temizleme Sütünün besleyici özelliği içerisindeki bal özünden geliyor. Bal özü ile zenginleştirilmiş formülü sayesinde makyajınız temizlendikten sonra yumuşacık bir cilde sahip olabilirsiniz. Özellikle kuruyan ciltler için tavsiye edebileceğim bu güzel ürün cildinizi nemlendirir ve kurumasını önler.

YENİ Garnier Botanik Rahatlatıcı Makyaj Temizleme Sütü

YENİ Garnier Botanik Rahatlatıcı Makyaj Temizleme Sütü

Gül suyunun rahatlatıcı etkisi sayesinde cildinizi rahatlatan Yeni Garnier Botanik Rahatlatıcı Makyaj Temizleme Sütü ile artık cildiniz hiç olmadığı kadar temiz ve rahat! Botanik serisinin rahatlatıcı etkiye sahip olan bu ürünü gül ve gül suyu severler için özellikle tavsiye edebileceğim bir ürün.

Doğal içerikleri ve cildi besleyen yapıları sayesinde bu sene mutlaka denemeniz gereken ürünlerden birisi olan bu yepyeni seriyi en kısa zamanda bizlerde denemek istiyoruz 🙂

Bir önceki yazımız olan Nivea Urban Skin Bakım Serisi ile Cildiniz Koruma Altında başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

YORUMUNUZ

Lütfen yorumunuzu ekleyiniz.
Buraya adınızı giriniz.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.