En İyi Kapatıcı

359
en iyi kapatıcı markası hangisidir

 En İyi Kapatıcı

Cilt kusurlarını kapatacak en iyi kapatıcıları bulmak önemlidir. Bu sayede yüzünüzün daha güzel görünmesini sağlamış olursunuz. Bütçe dostu ve bir o kadarda etkili kapatıcıları bulmak piyasamızda biraz zor olabiliyor. Fakat hiç olmadığını söylememiz yanlış olur. Hem uygun fiyatlı hem de iyi kapatma özelliğine sahip kapatıcıları bulabilirsiniz. Maybelline en çok sevilen markalardan birisidir. Tüm dünyada kullanıcıları her ne kadar fazla olsa da ülkemizde de bir o kadar fazla olduğunu belirtebiliriz. Hassas yapısıyla dikkat çeken bu ürünü yakından tanıyalım.

Maybelline Kapatıcı

Ciltte görülen leke, ben, sivilce ve izleri rahatsızlık vermektedir. Her ne kadar makyaj yapsanız da kapanmayan bu kusurlar makyajınızı etkisiz gösterebilir. Kendinizi daha iyi şekilde hissedebilmek adına makyaj çantanızda mutlaka en iyi kapatıcı olması gerekiyor. Sadece bunlarla sınırlı kalınmayarak aynı zamanda göz altı morlukları da bir o kadar rahatsız olmanıza neden olacak faktörlerden birisidir. Ürünün ince yapısı her ne kadar bulunsa da cilt üzerinde ki kusurların aniden kapanmasına yardımcı oluyor. Kapatıcının ince yapısının avantajlı yanı var. Bu avantajlı yanının neler olduğunu sorgulamaya başlayabilirsiniz. En avantaj içeren yanı, çizgileri doldurmayarak kötü bir görüntü oluşturmaması diyebiliriz. İçerisinde ki zengin besin kaynakları sayesinde göz altınızı daha sıkı hale dönüştürüyor. Böylelikle istenmeyen göz altı sarkmalarıyla da uğraşmamış oluyorsunuz. Kısaca ürün hakkında bilgi vermek gerekirse daha güzel ve genç bir cilde sahip olmak istiyorsanız hiç düşünmeden kullanmanız gerekiyor. Maybelline Kapatıcı en etkili ürünlerin başında yer alıyor. Bu ürünü kullanan kişiler asla pişmanlık yaşamıyor. Kapatıcının cilde kremsi yapısı sürüldükten sonra ise toklaşan bir özelliği bulunuyor. Bu sayede üzerine hiçbir şekilde sabitleyici bir pudra sürmemize gerek kalmıyor. Bu ürünü kullanan kişiler ekstradan sabitleyici bir pudra almasına gerek kalmayacaktır. Böylelikle maddi yönden de tasarruf yapma şansına sahip olacaktır.

Cilde kolay uygulanabilir olması hem de uygun fiyattan satışa sunulması en büyük artılarından birisi olarak karşımıza çıkıyor.

Catrice Liquid Camouflage Kapatıcı

Kapatıcı denilince bir diğer öneriler arasına giren çeşitlerden birisi de Catrice Liquid Camouflage olduğunu söylememiz gerekir. Kapatıcı almayı düşünen kişiler cebinden para harcarken en iyisini kullanması gerekir. Bu sayede parayı boşu boşuna çöpe atmamış olursunuz. Bu ürünün en çok göze çarpan olumlu yanı hem yüksek kapatıcılığı sağlarken hem de suya karşı dayanıklıdır. Tatile gittiğiniz zaman sorun yaşamadan ürünü kullanabileceksiniz. Göz altında ya da kenarlarında çok fazla çizgiler oluşabiliyor. Özellikle yaşın ilerlemesiyle birlikte çizgilerin daha fazla arttığını görmeye başlıyoruz. İşte rahatsız edici bu durumdan bir an evvel kurtulmak adına yoğun kapatıcılı ürünü kullanabilirsiniz. Üstelik çizgilerde dolma yapmıyor. Artıları çok fazla olduğundan dolayı iyi diyebileceğimiz kapatıcılardan birisidir.

Bir önceki yazımız olan Tırnak Bakımı başlıklı makalemizde Tırnak Bakımı hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUMUNUZ

Lütfen yorumunuzu ekleyiniz.
Buraya adınızı giriniz.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.