Botoks Etkili Maske Suna Dumankaya

22
Botoks Etkili Maske Suna Dumankaya

Botoks Etkili Maske Suna Dumankaya

Botoks etkili maske Suna Dumankaya sayesinde bizlere ulaştı. Botoks etkili maske sayesinde deride yer alan kırışıklık ve çizgiler geçici süre yok edilmeye çalışılır. Uygulanan botoks tedavilerinin etki süresi 4 ile 6 ay arasında değişiyor. Bu süre botoksun uygulandığı bölgeye ve yaşa göre değişir. Suna Dumankaya’nın ele aldığı cerrahi işleme gerek kalmadan doğal yöntem ile botoks etkisi nasıl elde edebilir, sizlere onu anlatmaya çalışacağız.

Botoks etkili maske doğal yollar ile cildinizin dolgun ve gergin görünmesini sağlar. Evde yapabileceğiniz bu işlem hem sağlıklı hem de oldukça ekonomiktir. Yumurta, limonsuyu, domates ve uzmanların çeşitlendirdiği birçok farklı doğal tarif ile evinizde bu maskeleri cildinize uygulayabiliyorsunuz. Doğal yollarla cildinize uyguladığınız maskeler daha rahatlatıcı gelecektir. Böylece botoks işlemi yaptırmadan etkili bir yöntemle cildinizi doğal hâline getirmiş olursunuz. Günümüzde cerrahi olarak uygulanan botoks işlemleri sonrası, mimiklerin donuk görünmesi birçok kadını memnun etmiyor. Bu da botoks işleminin olumsuz psikolojik etkilerini beraberinde getiriyor. Dolayısıyla doğal uygulamalara yönelim daha çok tercih edilmeye başlanmıştır.

Doğal Botoks

Doğal Botoks

Çeşitli sebeplerden dolayı botoks yaptırmak istemeyenler botoks etkili maske Suna Dumankaya tarafından hazırlanmış olan doğal maske tarifi ile bu eşsiz cilt bakımını yapmaktan vazgeçemeyecek. Botoks işlemini uygulamak istemeyenler için aynı etkiyi sağlayabilecek doğal malzemelerle meydana getirilmiş maskeler botoks için en iyi yöntemdir. Yüz germe maskesi olan botoks maskesi, çok etkili bir şekilde sonuçlar elde etmenizi sağlar. Doğru bir şekilde yaptığınız zaman, vücudunuza cerrahi işlemler yaptırmadan mucizeler elde ettiğinizi göreceksiniz.

Eğer olduğunuz yaştan 15 yaş daha genç görünmek istiyorsanız doğal botoks maskesini mutlaka denemelisiniz. Dediğimiz gibi vücudunuza hiçbir şekilde kimyasal enjekte etmek istemiyorsanız ve buna cesaretiniz yoksa botoks etkili maske Suna Dumankaya tarifini mutlaka deneyin. Doğal maskenin eşsiz etkisiyle kırışıklıklarda azalma görüldüğünü fark edeceksiniz. Kırışıklıkları azaltma etkisi olan bu maske aynı zamanda cildinizi yumuşatır. Doğal bir maske ile daha genç görünmek için açıklayacağımız maske tarifini kullanmanızda fayda var.

Suna Dumankaya’nın hazırlamış olduğu botoks etkili maske evde herkesin rahatlıkla yapabileceği bir tarif olarak hazırlanmıştır. Etkili doğal içeriklerle meydana gelen bu maskeden vazgeçemeyeceksiniz.

Botoks Etkili Maske Suna Dumankaya Tarifi

Botoks Etkili Maske Suna Dumankaya Tarifi

Suna Dumankaya’nın vermiş olduğu maske tarifinin malzemeleri şöyledir;

Malzemeler

  • 1 çorba kaşığı bal
  • 1 çorba kaşığı yoğurt
  • 1 çorba kaşığı kakao

Etkili doğal botoks maskesi elde edeceğiniz bu malzemeler oldukça doğal içerikli minarelerle meydana gelerek, cildinizi rahatlatacak. Tüm bu malzemeleri cam bir kabın içerisine veya herhangi bir kaba aktarın ve karıştırın. Temiz cildinize boyun, göz çevreniz ve dekoltenizi de dahi ederek düzgün bir şekilde uygulayın. 20 dakika içerisinde cildiniz maskeyi emecektir. Cildiniz maskeyi emdikçe tekrar sürün. Ve etkisini görmeye başlayacaksınız. Cildiniz Suna Dumankaya’nın vermiş olduğu doğal maske tarifi ile eşsiz kıvamına kavuşacaktır. Cildinize uygulamış olduğunuz bu maskeyi nemli bir pamuk yardımı ile temizleyin. Yüzünüzü iyi bir şekilde arındırın. Maske işlemini yapıp cildinizi temizledikten sonra, cildinize uygun bir nemlendiriciyi yüzünüze sürün. Suna Dumankaya’nın vermiş olduğu doğal botoks maskesi tarifini hafta da üç kez cildinize uygulayabilirsiniz. Fakat cilt tipiniz hassas ise hafta da bir kez de uygulayabilirsiniz.

Hem botoks etkisinin doğal hissi hem de cildinizi arındırıcı bir ferahlıkla doğal gerinme sağlayacak bu maske oldukça etkilidir. Maskenin içerisinde yer alan kakao, yoğurt ve bal besinlerinin doğallığı bu eşsiz mucizevî güce ulaşılmasını sağlıyor. Bu doğal besinlerinin özelliklerini sizlere aktaralım.

Kakao

Kakao

Yüksek miktarda magnezyum içeren kakao binlerce yıldır farklı tedavi yöntemlerinde ilaç olarak kullanılıyor. Stresi ve halsizliği azaltmasıyla bilinen ve farklı birçok özelliği bulunan kakao, katı maddesi bulunmayan hâli besin olarak tüketilirse oldukça faydalıdır. Faydalı olan bu besin cilt dostudur. Cilde Oldukça iyi gelmektedir. Cilt sağlığı için olumlu etkiler gösteren, cildi destekleyici içeriği olan ilk üç besin arasında yer alır. Cildin erken yaşlanma göstermesini engelleyen kakao kırışıklıklara da engel olur. Bu nedenle botoks etkili maske Suna Dumankaya tarafından hazırlanmış olan tarif içerisinde kakao gençleştirici özelliğiyle yerini koruyor. Cildin kırışıklık oluşumunu engelleyici özelliği ile bilinen kakaoya özelikle Suna Dumankaya maske tarifinde yer vermiştir. Kakao, cildin çokça ihtiyacı olan suyu cilde sağlıyor. Bu da en önemli ayırt edici özelliğidir. Cilt suyunu sağlamış olmasıyla yaşlanmayı ve kırışıklığı en aza indirip, geciktirebiliyor. Kakao aynı zamanda yüksek oranda kafein içeriyor. Sinirlilik, agresiflik gibi durumlar yaşamak istemiyorsanız, tüketim sırasında aşırıya kaçmamaya dikkat ediniz.

Bal

Bal

Eşsiz doğal botoks maskesinin diğer bir bileşimini olan balın faydalarından bahsedelim. İnsan sağlığı açısından önemli bir yer tutan bal, oldukça faydalıdır. Sahte bal tüketiminden kaçınarak doğal şekilde meydana getirilmiş balların tüketilmesi gereklidir. Birçok faydası bulunan bal özellikle hafızayı güçlendirici etkisi ile ön plana çıkar ve arınmış bir cilde sahip olmanızı sağlar. Mineral ve vitamin kaynağı olan bal, kalsiyum desteği sayesinde de eşsiz bir cilde sahip olmanızı sağlıyor. Kış hastalıklarının, kahvaltılıkların ve birçok seçenekle günlük hayatta yerini koruyan bal, botoks maskesinde de eşsiz bir şekilde etki eden bir besindir. Suna Dumankaya balın cildi besleyici özelliğinden yararlanarak, maske tarifinde bizlere balı kullanmamız gerektiğini aktarmıştır. Saç derisine de iyi gelen bal, cildiniz üzerinde yer alan yaralara ve kesiklere oldukça faydalıdır. Arındırıcı özelliği sayesinde aydınlık bir cilde sahip olmanızı sağlıyor. Eşsiz doğal botoks maskesini yapmak isteyenler, maske tarifinde mevcut olan balı kullanmalıdır. Doğal olanını kullanmanız da fayda var.

Yoğurt

Yoğurt

Zengin mineralleri ve vitaminleriyle ön plana çıkan yoğurt mutfakların vazgeçilmezidir. Sağlık açısından oldukça faydalı olan bu ürün, cildiniz için de oldukça etkili bir doğal besin kaynağıdır. İçerisinde A, B ve E vitamini barındırıyor olmasının yanında kalsiyum da içerir. Ciltte yer alan birçok probleme; siyah nokta, sivilce ve akne gibi etkilere iyi gelmesiyle bilinen yoğurt, kimyasalların önüne geçen cilde etki eden doğal bir üründür. Evde yer alan yoğurt ile doğal cilt bakımı yapabilmenizin yanında, gergin bir yüze ve kırışıklıklardan arınmış bir cilde kavuşmak istiyorsanız kakao, bal ve yoğurt karışımı ile elde edeceğiniz botoks tarifini uygulayabilirsiniz.

Çok eski dönemlerden beri alternatif tıpta birçok tedavi için ilaç olarak kullanılan yoğurt, cildinize eşsiz etkiler yapar. Ölü derileri yok eden yoğurt aynı zamanda gözeneklerinizi de sıkılaştırıyor. Cilde pürüzsüz bir etki bırakan bu besin kaynağı doğal yoğurt ile oluşturduğunuz maskelerde etkisi oldukça iyi olacaktır. Suna Dumankaya’nın bizlere aktarmış olduğu botoks etkili maskesinin etkili bir parçasıdır. Kimyasallardan uzak durmak isteyenler ve botoks yaptırmanın uygun olmadığını düşünenler ya da botoks yaptırmak istemeyenler için doğal botoks maskesi oldukça etkili bir çözümdür. Doğadan gelen ürün, doğanın o eşsiz etkisiyle size tesir eder. Doğal yollarla elde edilen botoks etkili maske Suna Dumankaya tarafından öne sürülen uygulamak isteyenler için alternatif bir seçenektir.

Bir önceki yazımız olan Yanak Eritme Aleti başlıklı makalemizde yanak eritme aleti ve yüz kaslarını çalıştırma aleti hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUMUNUZ

Lütfen yorumunuzu ekleyiniz.
Buraya adınızı giriniz.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.