Yanak Eritme Aleti

23
yanak eritme aleti

Yanak Eritme Aleti

Günümüzün değişen güzellik algılarına göre yanakların yuvarlak olması kişilerin kendilerini kötü hissetmelerine neden olmaktadır. Kendilerini kötü hisseden bireyler yüzlerinde belirli değişiklikler yapma yolunda ilerlemektedirler.  Hiç kuşkusuz herkes Hollywood yanağı olarak bilinen ince uzun yanaklara sahip olmak ister.  Genetik özellikler veya kilo alımına bağlı olarak yanaklarda fazladan yağ birikmektedir. Bu yağ birikmeleri bazen kilo verilse bile azalmayabilir. Tüm bu nedenlerden dolayı ise herkesin istediği yüz şekli ise ovaldir. Büyük yanaklar kişiyi kilolu göstermenin dışında cildin daha genç yaşta sarkmasına sebebiyet vermektedir. Cilt olması gereken zamandan daha önce sarktığı için de yaşlı bir görünüme sebep olur. Bunlara son verebilecek olan pratik bir yanak eritme aleti var.

Yanaklarında ve yüzünde fazla yağ olan kişiler ise bu görünümden kurtulmak için pek çok yönteme başvurmaktadır. Bu yöntemlerden biri ameliyattır. Ameliyat yöntemi ile kişilerin yanaklarında bulunan fazla yağ uzman doktorlar tarafından alınmaktadır. Fakat bazı kişiler ameliyat olmaktan korkmaktadırlar. Bu nedenlerden dolayı ise farklı yöntemler geliştirilmiştir. Bu yöntemlerden biri ise yanak eritme aleti olarak karşımıza çıkar. Yanak eritme aleti hem maliyeti hem de yöntemleri açısından daha güvenilirdir. Çünkü ne olursa olsun ameliyat sırasında bir tepkime gerçekleşebilir ve yüzde hasar meydana gelebilir. Bu yüzden de internetten temin edebileceğiniz yanak eritme aleti piyasada bulunmaktadır. Aldığınız ürünün özelliklerine göre belirli periyotlarla yüzünüze uygulayabilmektesiniz. Uyguladığınız bu işlem sayesinde yanaklarınızdaki yağ tabakasında belirgin bir azalma olacaktır. Eğer düzenli bir şekilde talimatlara uyarsanız emin olun ki sizde farklı göreceksiniz. Fakat ne olursa olsun kullanma talimatlarına göre kullanılmalıdır.

Yanak Eritme ve Yüz Kaslarını Çalıştırma Aleti

Yanak Eritme ve Yüz Kaslarını Çalıştırma Aleti

Tüm bunlardan dolayı ise piyasada çeşitli ürünler vardır. Yüz kaslarını çalıştırma aleti hem yüzümüzün genç görünmesini sağlamakta hem de sağlık açısından büyük bir önem teşkil etmektedir. Bu alet sayesinde yüz kaslarımız aktif olarak çalışmaktadır. Sürekli kendini yenileyen deride ise tüm bu nedenlerden dolayı herhangi bir sarkma en az şekilde meydana gelecektir. Işıl ışıl duran ve sarkmamış bir cildi kim istemez ki? Fakat bu işlemleri yaparken dikkat etmemiz gereken bir diğer nokta ise uygulamalarda istikrarın sağlanmasıdır. Aldığınız aletin içinde bulunan kullanma kılavuzunun sizi yönlendirmiş olduğu sıklığa göre yüzünüze uygulamalısınız.

Bizim bu noktada yanak eritme aleti ve yüz kaslarını çalıştırma aleti olarak belirtmek istediğimiz aletin adı ise PAO. Japon menşei olan bu ürün çeşitli web sitelerinden temin edebilirsiniz. Bu önemli bilgiden sonra dilerseniz PAO tam olarak nedir biraz ondan bahsedelim. Nasıl ki spora vakit ayırmadığımızda ve vücudumuzu çalıştırmadığımızda kaslarımız güçsüzleşiyorsa bu genelleme yüzümüz için de geçerlidir.  Bu nedenlerden dolayı da yüzümüzdeki kan akışını hızlandırmak için yüzde bulunan kasları çalıştırmalıyız. Sağlıklı bir yaşam için vücudumuzdaki her bölgeyi düzenli olarak çalıştırmalı ve dinç kalmasını sağlamalıyız.  PAO kolay kullanımı ile yüzünüze egzersiz yaptıracak bir alet olarak karşınıza çıkıyor.

Yanak Eritme Aleti Nasıl Kullanılır?

Yanak Eritme Aleti Nasıl Kullanılır?

Yanak eritme aleti olarak belirttiğimiz PAO’nun kullanımı aslında çok kolay. İki ucunda belli miktar ağırlıklar olan PAO’nun tam ortasında ağzınız ile tutabileceğiniz bir alan bulunmakta. İlk olarak yanak eritme aletini bu noktadan ağzımız ile tutuyoruz. Yalnız belirtmemiz gereken önemli bir nokta var. Bu egzersizi uyguluyorken ayakta, beliniz ve başınız dik bir pozisyonda gerçekleştirmelisiniz.

Pozisyonunuzu aldıktan ve PAO’yu ağzınız ile tutma noktasından kavradıktan sonra, başınızı fazla olmayacak şekilde sallayarak hareket etmesini sağlıyorsunuz. Kullanımı oldukça pratik olan bu alet sayesinde sizler de çok kısa bir zamanda dilediğiniz şekilde yanaklara kavuşabileceksiniz. Aynı zamanda PAO tamamen kırışıklık önleyen ve yüzünüzü sıkılaştıran bir alettir.

Yanak Eritme Aleti Ne Sıklıkla Kullanılmalıdır?

Yanak Eritme Aleti Ne Sıklıkla Kullanılmalıdır?

Yanak eritme aleti olan PAO’yu, her gün uygulayabilirsiniz ve daha iyi sonuçlar alabilmek için uzmanlar da hergün uygulamanızı öneriyor. İkişer set olmak kaydıyla her gün bu egzersizi çok rahatça gerçekleştirebilirsiniz. Setleriniz 30’ar saniyeden oluşmaktadır. Yani kısacası günde toplam 1 dakika egzersiz yapmanız durumunda istediğiniz yanaklara ve yüz hatlarına kavuşmak çok kolay.

Yüz Temizleme Cihazı Nedir?

Yanak eritme aleti kullanan kadınlar tarafından sık sık kullanılan ve sevilen bir diğer alet ise yüz temizleme cihazıdır. Günlük hayatta gözeneklerimize kir dolmasından ve pis havadan dolayı sık sık yüzümüzü yıkama ihtiyacı duymaktayız. Yıkadığımız yüzümüzün parlak ve ışıl ışıl görünmesi ise hiç şüphesiz istediğimiz bir olaydır. Yüz temizleme cihazı sayesinde istediğimiz parlak görünüme sahip olmak artık çok kolaydır. Farklı farklı markanın birden çok yüz temizleme cihazı bulunmaktadır. İstediğimiz özelliklere ve bütçemize göre bu aletlerden temin edebilir ve deneyimleme şansını yakalayabilirsiniz.

Yüz Temizleme Cihazları Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Çoğunlukla kadınlar daha temiz ve parlak bir cilde sahip olabilmek birden çok yöntem kullanmaktadırlar. Bu yöntemlerden bazıları buhar maskesi, peeling, yüzün belirli bölgelerine kese yapma olarak bilinmektedir. Sayılan bu yöntemlerin hepsi gözeneklerin açılıp ciltte dolan kirin temizlenmesini sağlamaktadır. Gelişen teknoloji sayesinde de eski yöntemlere ek olarak yenileri de bulunmuştur. Bunlardan biri ise pil ile ya da şarja çalışan yüz temizleme cihazları, yanak eritme aleti,gıdının gitmesini sağlayan titreşimli cihazlar örnek verilebilir. Fakat bu cihazları kullanırken dikkat etmemiz gereken bazı noktalar vardır. İlk ve en önemli bilinmesi gereken bu cihazların tamamen kişisel olduğudur. Onun dışında cihazların sık sık temizliğinin yapılması şarttır. Cihazlarda zamanla bakteri ve kir oluşumu olduğu için yüzde sivilce ya da iltihaba neden olabilir. Yüz cihazınızı daha etkili hale getirmek için ise öncesinde buhar maskesi yapmakta fayda var. Öncesinde yapılan buhar maskesi gözeneklerin yumuşamasına ve kirlerin çıkmasına kolaylık sağlayacaktır. Buhar maskesinin uygulamasını ise şöyle yapabilirsiniz. İlk olarak boş ve geniş bir kabın yarısına sıcak su doldurmalısınız. Sonrasında ise başınıza bir havlu koyarak başınızı suya temas etmeyecek şekilde 10-15 dakika bekletmelisiniz. İnanın gözeneklerinizin açıldığına şahit olacaksınız.

Yüz Cihazlarının Özellikleri Nelerdir?

Yüz Cihazlarının Özellikleri Nelerdir?

 Yanak eritme aleti, gıdı gideren alet, titreşimli yüz temizleme cihazlarının özellikleri arasında belirgin benzerlikler vardır. Titreşimli olan cihazlar ile yüzünüzü parlatabilir, pürüzsüzleştirebilir ve ayrıyeten canlandırabilirsiniz. Ayrıca bu cihazlar sayesinde yüzdeki ölü derilerde belirgin şekilde azalma olur. Bu derilerin azalmasından dolayı ise kırışıklık oluşumu da azalır. En avantajlı özellikleri ise yüz temizlemede sıklıkla kullanabiliyor olmasıdır.

Yüz Temizleme Cihazlarının Hijyeni Nasıl Sağlanır?

Yüz temizleme cihazlarının birden çok faydası bulunmaktadır. Fakat yanak eritme aletigibi hijyeninin eksiksiz tamamlanması gerekir. Cihazlardan verim almak istiyorsak en azından hafta bir silme ya da yıkanma özelliği varsa yıkamalıyız. Aksi taktirde mikroplar bulaşabilir ve yüzde sivilceye ya da pis bir görünüme neden olabilirler. Yani kısacası haftada bir cihazlarımızı temizlemekte fayda var. Temizlenen cihazlar ile yüz bakımınızı dilediğiniz gibi yapmaya hazırsınız.

Bir önceki yazımız olan Hindistan Cevizi Yağı Göz Altı Morlukları başlıklı makalemizde Hindistan Cevizi Yağı Göz Altı Morlukları hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUMUNUZ

Lütfen yorumunuzu ekleyiniz.
Buraya adınızı giriniz.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.