Antalya En İyi Oteller

26
Antalya En İyi Oteller

Antalya En İyi Oteller

Antalya, sadece Türkiye’nin değil dünyanın en önemli tatil merkezlerinden birisi konumunda bulunuyor. Dünyanın her yerinden milyonlarca turiste ev sahipliği yapan Antalya, muhteşem doğal güzelliğe sahip özel mekanları herkesin özel bir tatil deneyimi yakalayabileceği konumunda bulunuyor. Tatil planı yapmak isteyenler için Antalya, özellikle konaklama ve eğlence mekanları konusunda son derece zengin bir çeşitliliğe sahiptir. Bu çerçevede de Antalya’ya yönelik bir tatil planı yapmakta olan herkes için konaklama konusunda birbirinden önemli alternatifler bulunuyor. Antalya’da faaliyet gösteren oteller arasından hem hizmet kalitesi hem de etkinlik olanakları açısından oldukça önemli alternatifler sunuyor. Antalya en iyi oteller incelemeleri ile yaz aylarında hem keyifli hem de kaliteli bir tatil deneyimini yakalayabilmek mümkün oluyor.

The Land of Legends Kingdom Hotel
The Land of Legends Kingdom Hotel

1. The Land of Legends Kingdom Hotel

Antalya tüm semt ve bölgeleri ile son derece keyifli bir tatil deneyimi yakalamaya yardımcı oluyor. Antalya’nın tüm bölgelerinde bulunan dünyaca ünlü büyük oteller ile son derece keyifli bir tatil gerçekleştirebilmek mümkündür. Bu kapsamda da Antalya’da öne çıkan ve oldukça yoğun talep gören otellerin başında The Land of Legends Kingdom Hotel geliyor. Antalya en iyi oteller arasında bulunan otelin en önemli özelliklerinden birisi de ulaşım kolaylığıdır. Antalya’nın havaalanına sadece 30 kilometre uzaklıkta bulunuyor. Antalya merkezine 40 kilometre mesafede bulunan The Land of Legends Kingdom, 40 km plaj mesafesine sahiptir.

5 yıldızlı olan otel The Land of Legends Kingdom, zengin olanaklarının yanı sıra yüksek konfor standartları sağlıyor. Klima, salon, mutfak, banyo, balkon, eğlence ekipmanları, teknolojik cihazlar ve çocuklara özel olanaklar dolayısı ile tatilin en kaliteli ve en keyifli bir şekilde geçirilebilmesine yardımcı oluyor. Geniş eğlence merkezlerine sahip olan Antalya en iyi oteller arasında bulunan otelde tek bir gecede her şey dahil oda fiyatları ise 2.500 TL ile 3.000 TL aralığında bulunuyor.

Maxx Royal Kemer Resort
Maxx Royal Kemer Resort

2. Maxx Royal Kemer Resort

Antalya’nın dünyaca ünlü tatil yörelerinden birisi olan Kemer, eşsiz doğası ile herkesi kendisine hayran bırakıyor. Muhteşem sahilleri ve özel doğasıyla dikkat çeken Antalya’nın Kemer ilçesinde çok sayıda otel bulunuyor. Bu noktada Antalya en iyi oteller arasında gösterilen ve 5 yıldızlı olan Maxx Royal Kemer Resort her zaman en çok tercih edilen otellerden birisi konumunda bulunuyor. Otelde bulunan odalar tam donanımlı olmasıyla rahat bir tatil deneyimi sağlıyor. Odaların her birinde banyo, mutfak ve salon gibi farklı bölümler bulunuyor. Ayrıca otelde bulunan balkonlardan birisi olan kent ve deniz manzaralarına sahip olması da oldukça yoğun şekilde tercih edilmesinde önemli etkili oluşturuyor.

Maxx Royal Kemer Resort isimli otel odalarında mini bar dışında çay ve kahve makineleri, LCD televizyonlar, çocuklara ve bebeklere özel yataklar ve yanı sıra özel imkanlar bulunuyor. Her şeyin dahil olduğu ultra lüks 2 kişilik odanın sadece tek gecelik fiyatı ise 5.000 TL seviyesinde bulunuyor. Antalya en iyi oteller arasında bulunan Maxx Royal Kemer Resort, özellikle Kemer ilçe merkezinden sadece 6 km uzaklıkta bulunuyor. Antalya şehir merkezine ise yalnızca 50 km mesafede bulunuyor. Havaalanı ile arasında bulunan mesafe ise 60 km düzeyindedir.

Maxx Royal Belek Golf Resort
Maxx Royal Belek Golf Resort

3. Maxx Royal Belek Golf Resort

Antalya’nın tüm ilçeleri farklı doğal güzellikleri ile oldukça ilgi çekici bir tatil merkezi konumunda bulunuyor. Antalya’nın Belek bölgesinde yer alan ve Antalya’nın dünyaca ünlü tatil yörelerinden birisi olan Belek’teki en iyi otellerden birisidir. Antalya en iyi oteller arasında bulunan Maxx Royal Belek Golf Resort oteli, tam tamına 512 oda kapasiteye sahiptir. Otel içerisinde aynı zamanda da 30 adet villa bulunduruyor. 5 yıldızlı bir otel konumunda bulunan Maxx Royal Belek Golf Resort, adeta ev rahatlığını sunuyor olmasıyla ailecek yapılacak tatiller için en ideal seçeneklerden birisi olarak gösteriliyor.

Maxx Royal Belek Golf Resort otelinde her bir odada mutfak, salon, banyo, çocuk ve bebekler için özel imkanlar sağlayan özel eşyalar bulunuyor. Her bir detayın düşünülerek, dizayn edilmiş olan odalara sahip olan Maxx Royal Belek Golf Resort, Antalya en iyi oteller arasında ilk sıralarda kendisine yer buluyor. İki kişilik yetişkinler için tek gecelik oda fiyatları ise ortalama ile 4.700 TL ile 5.500 TL aralığında değişiyor. Bu nedenle de Belek ilçesinde en çok talep gören otellerden birisi konumunda bulunuyor.

Voyage Belek Golf&Spa
Voyage Belek Golf&Spa

4. Voyage Belek Golf&Spa

Antalya’nın Belek ilçesinde bulunan otellerden birisi konumunda bulunan Voyafe Belek Golf&Spa oteli, ilçenin iskele bölgesinde yer alıyor. Son derece otantik bir atmosfere sahip olan otel özellikle doğayla iç içe bir tatil deneyimi sunuyor. Sadece deniz, havuz ve plajları ile değil aynı zamanda da dünyaca üne sahip olmasına sahip olan golf ve spa merkezleri ile de dikkat çekiyor. Unutulmaz bir tatil deneyimi arayanlara yönelik olarak son derece etkileyici bir seçenek teşkil ediyor. Voyage Belek Golf&Spa oteli, Antalya’nın Belek ilçesinde bulunan 5 yıldızlı otellerden birisi konumunda bulunuyor.

Voyage Belek Golf&Spa otelinde Antalya en iyi oteller arasında yer almasını sağlayacak şekilde dizayn edilmiş olan diğer tüm 5 yıldızlı otellerde bulunan odalara sahiptir. İklimlendirme altyapısıyla Antalya’nın sıcaklıklarında oldukça rahat ve konforlu bir tatil yapabilme şansı veriyor. Her odasında mutfak, salon, banyo gibi farklı özel alanlara sahiptir. Voyage Belek Golf&Spa otelinde her şey dahil oda fiyatı tek gecelik ortalama 3.000 TL ile 4.000 TL arasında değişiyor. Ayrıca günümüzde tüm ödemelere ilişkin olarak 9 taksit seçeneği de sunuluyor.

Antalya En İyi Hoteller Delphin Imperial Hotel Lara
Delphin Imperial Hotel Lara

5. Delphin Imperial Hotel Lara

Antalya’nın günümüzdeki en popüler otelleri arasında gösterilen ve aynı zamanda da Antalya en iyi oteller arasında gösterilen Delphin Imperial Hotel Lara, dünyaca üne sahiptir. Dünyanın her yerinden yabancı turiste ev sahipliği yapan otel aynı zamanda da yerli turistlerin Antalya’daki cazibe merkezlerinden birisi konumunda bulunuyor. Antalya’nın Lara semtindeki Kemerağzı bölgesinde bulunuyor.33 yıllık deneyime sahip olan otelde 10 bin yatak kapasiteye sahiptir. Her yıl yerli ve yabancı turistlere ev sahipliği yapan Delphin Imperial Hotel Lara, dünyanın en iyi oteller arasında yer alıyor.

Delphin Imperial Hotel Lara isimli otel, Antalya en iyi oteller arasında tam 3 nesildir mevcudiyetini koruyor. Son derece gelişmiş teknolojiyle donatılmış olan otelde konukların rahatını sağlamak için her türlü imkanı aktif şekilde kullanıyor. Delphin Imperial Hotel Lara otelinde standart odalarda 5 yıldızlı bir otelde bulunması gerekenden çok daha fazlasını sunuyor. Otelde her şey dahil çift kişilik tek gece fiyatı ise ortalama olarak 1.350 TL ile 4.000 TL arasında değişmektedir. Eğlence açısından ise konuklara yönelik son derece zengin bir çeşitlilik sunuyor. Dolayısıyla tüm yaz ayı boyunca yazın tüm renklerini yakalamaya yardımcı olacak zengin olanaklara sahiptir. Havuzları, özel etkinlikleri ve konserleri ile Delphin Imperial Hotel Lara, sadece Antalya’nın değil, Türkiye’nin en iyi otelleri arasında bulunmasıyla bu alanda öne çıkan otellerden birisi konumunda bulunuyor.

Bir önceki yazımız olan En İyi Termal Oteller ve Yer Aldıkları Şehirlerimiz başlıklı makalemizde en iyi termal oteller hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUMUNUZ

Lütfen yorumunuzu ekleyiniz.
Buraya adınızı giriniz.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.