Syoss Seramid Komplex Kırılma Karşıtı Şampuan

1602
Syoss Seramid Komplex Kırılma Karşıtı Şampuan

Yeni Syoss Seramid Komplex ile saçlarınızı güçlendirin. Uzun süredir severek kullandığım ve değiştirmeyi düşünmediğim başarılı bir şampuandan bahsetmek istiyorum bugün. Syoss! Profesyonel kuaför ve saç stilistleri tarafından geliştirilip test edilen bu harika şampuan serisi hem bayan hem de beyler için son derece kullanışlı.

Syoss ile Canlı Saçlarıma Tekrar Nasıl Kavuştum?

Aslında Syoss serisi ile ilk tanışmam aşırı saç dökülmesi nedeniyle oldu. Anneler bilir, doğum sonrası vücudun dengesi tamamen değişiyor. Eee tabi saç yapısıda buna dahil. Doğal olarak saçlar da anormal bir dökülme meydana gelebiliyor. Özellikle ilk bir sene kadar saçları toparlamak gerçekten zaman istiyor.

Yine o dönemlerde saç dökülmesi için ne kullandıysam fayda etmiyorken, Syoss un Pembe renkli saç şampuanını gördüm reyonda. Dikkatimi çeken saç dökülmesine karşı oluşu değil, saç dökülmesini %90 gibi son derece iddialı bir rakamla engellediğni belirtiyor olmasıydı. Gerçekten çok başarılı olduğunu bir ay kadar kullandıktan sonra saç dökülmem azaldığında kanıtlamış oldu. Saçlarım boyalı ve yıpranmış olduğu halde dökülmeyi en aza indirgedi diyebilirim.

Syoss Seramid Komplex Şampuan Kırılmaları Önlüyor!

Syoss Dökülme Karşıtı şampuanı bir başka yazımda detaylı olarak anlatacağım. Bugün bahsedeceğim çeşidi ise piyasaya henüz adım atmış bulunan Syoss Seramid Komplex Kırılma Karşıtı olan serisi. Şu anki saç yapım boyadan ötürü aşırı yanmış ve maalesef yıpranmış, koparak dökülen bir saç. Ben de daha önceki deneyimlerime dayanarak çok güvendiğim bu güzel markayı tekrardan denemek istedim.

Syoss Seramid Komplex Şampuan özellikle çabuk kırılan zayıf saçlar için geliştirilmiş özel bir şampuan. Yıpranmış ve hasar görmüş saç liflerini yeniden yapılandırıyor. Saçınıza yoğun bir güç sağlayarak 10 kata kadar güçlenmesini sağlıyor. Böylece saç kırılmasını büyük ölçüde azaltmış oluyor.

Syoss Seramid Kırılma Karşıtı Şampuan ile Harika Hissedin!

Şampuanı uyguladığınızda saçlarınızda hissettiğiniz yumuşaklık saçlarınıza gerçekten iyi bir bakım yapıldığı hissini uyandırıyor. Islak saça masaj yaparak uyguluyorsunuz ve sonrasında iyice duruluyorsunuz. Ürünün birde saç kremi bulunuyor. Henüz onu kullanıp deneme fırsatım olmadı ama en kısa zamanda onu da denemek istiyorum.

Syoss Seramid Komplex‘in sevdiğim bir diğer yanı ise çok güzel bir kokusu var. Banyoda çoğu şampuan güzel kokuyor sonrasında ise bu koku kalıcı olmuyor. Syoss Seramid şampuanın kokusu gerçekten muhteşem ve kalıcı. Saçlarınızı açtığınız zaman kokusunu rahatlıkla alabilirsiniz.

Fiyat olarak oldukça uygun olan bu güzel markayı ve yeni serisini, kolay kırılan zayıf saçlara sahipseniz mutlaka sizde deneyin 🙂

Bir önceki yazımız olan Himalaya Çamur Maskesi Üstelik Arındırıcı Etkili! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Önceki İçerikCilde iyi Gelen Besinler (Sonbahar ve Kış)
Sonraki İçerikUygun Fiyatlı En iyi 10 Fondöten Markası

YORUMUNUZ

Lütfen yorumunuzu ekleyiniz.
Buraya adınızı giriniz.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.