Loreal Paris Değerli Çiçekler Temizleme Sütü

2254
temizleme sütü loreal paris değerli çiçekler

Temizleme Sütü : Şimdi sizlere özellikle hassas ciltler için hem makyaj temizleme hem de nemlendirici olarak kullanabileceğiniz güzel bir üründen bahsetmek istiyorum. Loreal Paris‘in değerli çiçek özlerini bir araya getirerek oluşturduğu bu temizleme sütünü diğer makyaj temizleme ürünlerinden ayıran çok önemli özellikleri var. Cildi kurutmaması, ferahlatması ve yatıştırması bunların arasında en şahaneleri. Özellikle göz makyajımızı silerken kuruyan cildimize anında etki ederek yumuşatır. Ve içeriğindeki çiçek özlerinin muhteşem kokusu da ferahlatarak kendimizi daha iyi hissetmemizi sağlıyor.

Loreal Paris Değerli Çiçekler Temizleme Sütü

Temizleme Sütü Hangi Cilt Tipleri Kullanabilir ?

Tavsiyem daha çok kuru ve hassas ciltler üzerine olsa da ürün piyasaya Kuru/Hassas ve Normal/Karma olarak iki farklı şekilde sunuldu. Süt içerikli losyon ve benzeri ürünler yağlı ciltlerde daha çok yağlanma yapabileceğinden ötürü tavsiye edilmez. Bu yüzden yağlı bir cilde sahipseniz sizlere tavsiye edebileceğim başka ürünleri kullanabilirsiniz.

Temizleme Sütü Nasıl Kullanılır?

Her sabah ve her akşam makyajınız olmasa dahi tüm yüz ve boyun bölgesine uygulayın. B şekilde nemlendirici olarak kullanabilirsiniz. Arındırıcı olarak daha iyi sonuç alabilmek için aynı serinin toniği ile birlikte kullanabilirsiniz.

Loreal Paris Değerli Çiçekler Temizleme Sütü Nerelerde Bulunur?

Gratis – Watsons – EVE – Rossmann

 

Bir önceki yazımız olan Huggies Little Swimmer Mayo Bezi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

YORUMUNUZ

Lütfen yorumunuzu ekleyiniz.
Buraya adınızı giriniz.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.