Pantene Belirgin Bukleler Saç Kremi

3952
Pantene Pro-V Belirgin Bukleler Saç Kremi

Pantene Belirgin Bukleler : Yaz aylarında denizden ve güneşten kuruyan, yıpranan saçlarınızı yumuşatarak koruyan harika bir saç kremi önerimiz var. Pantene’in Pro-v durulanmayan saç bakım kremlerinden ”Belirgin Bukleler” i denedik ve deneyimlerimizi paylaşmak için sabırsızlanıyoruz.

Pantene Belirgin Bukleler Nasıl Bir Saç Kremi?

Pantene Pro-V Belirgin Bukleler, özellikle çabuk elektriklenen saçlar için üretilmiş bir ürün. Maşadan yıpranan saçlarınıza doğal dalga görünümü veren bu güzel saç kreminin bir avantajı da durulamadan kullanılıyor olması. Nasıl Uygulanır? konusuna değinmeden önce bu krem hakkında biraz daha detaya inmek istiyoruz.

Pantene Belirgin Bukleler Saç Kremi

Öncelikle bilmeniz gereken en önemli farkı saçınıza uyguladığınızda kesinlikle yağlandırmıyor ve saçı ağırlaştırmıyor olması. Bu yüzden yıpranmış saçlara da diplere doğru rahatça uygulanabiliyor. Tamamen emilerek herhangi bir krem kalıntısı bırakmıyor. Durulamadan kullanıma olanak sağlayan kremlerin neredeyse hepsinde maalesef bu krem kalıntısı sorununun sıkça yaşanabiliyor. Pantene Pro-V Belirgin Bukleler kesinlikle bu konuda çok çok iyi bir saç kremi.

Elektriklenme olayına gelecek olursak, yazın güneşten ve çevresel etkilerden fazlaca etkilenen saçlarımızı yatıştırmak bir hayli zor oluyor. Benim saçlarım düz olmasına rağmen çok elektrikleniyor ve kuruyunca kabarıyor. Bunu önlemek adına Pantene Pro-v Belirgin Bukleler saç kremini keşfettim ve elektriklenip kabaran saçlarıma çözüm bulabildim. Aynı zamanda kıvırcık ve dalgalı saçların kabarık görünümünü de azaltarak elektriklenmeyen doğal dalgalara sahip olmanızı sağlıyor.

Yoğun nemlendirici içerdiği için sürdüğünüz andan itibaren saçlarınızdaki yumuşaklığı fark edebiliyorsunuz. Benim saçlarım boyadan dolayı aşırı yıpranmış bir saç olmasına rağmen saçlarımın yumuşacık olduğunu hissedebiliyorum. Bu özelliği ile de yıldızlı beşleri almayı başardılar diyebiliriz.

Pantene Pro-v Belirgin Bukleler Nasıl Uygulanır ?

Banyo sonrası ıslak saçınıza, avucunuza döktüğünüz bir miktar Pantene Belirgin Bukleler kremini uçlardan diplere doğru şekillendirerek iyice yediriyorsunuz. (Uygulamayı hafif masaj ile birlikte yaparsanız, daha ferahlatıcı bir an yaşayabilirsiniz.) Saçlarınızı yıkamıyorsunuz. İşte hepsi bu kadar. Sonrasını Pantene Pro-v Belirgin Bukleler sizin için hallediyor. Elektriklenmeyen doğal dalgalı saçlarınıza kavuştunuz bile!

Dipnot: Pantene Pro-v Belirgin Bukleler elektriklenme önleyici, nemlendirici ve şekillendirici bir bakım kremidir. Üzerinde yazan ‘Belirgin Bukleler’ ibaresi ”sadece kıvırcık saçlar için kullanılabilir” gibi bir algı oluşturmasın sizlerde . Her saç tipine uygun, herkesin kullanabileceği bir krem. Fiyat olarak çok uygun, indirim zamanlarında 6-7 liraya kadar düşebiliyor. Ürün çok bilinen bir ürün olduğu için, indirim zamanlarında hızlıca tükeniyor. Bu yüzden İndirim ve Kampanyalar‘ı iyi takip etmenizde fayda var.

Pantene Belirgin Bukleler Nerelerde Bulunur?

Tüm kişisel bakım marketlerinin (Gratis, Watsons, Eve, Rossman, Winkelen) yanı sıra tüm Hipermarketler de de bu ürünü kolaylıkla bulabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Garnier BB Krem Saf & Temiz 'Problemli Ciltler İçin' başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Önceki İçerikBir Şirin Köy : Şirince Köyü
Sonraki İçerikİzmir Özdilek AVM’de Yok Yok

YORUMUNUZ

Lütfen yorumunuzu ekleyiniz.
Buraya adınızı giriniz.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.