Modada Fransız Stili Ne Demektir

435
fransız modası

Modada Fransız Stili Ne Demektir

Dünyada modanın bir nevi nabzını tutan ve moda trendlerinin de çıkış noktası olan yer hep Fransa olmuştur. Dünyaca ünlenmiş modacıların bir çoğu eğitimlerini Fransa da tamamlamışlardır. Dünyada Fransız kadınlarının stili hep kıskanılmıştır. Bu kadınların giyim sırlarının en büyükleri asillik ve sadeliktir. Aynı anda hem bohem ve vintage havalar estirirken aynı zamanda modern bir hava da taşırlar.

 

 Fransız Modasının Temeli

Fransız modasının temeli tabi ki de doğallık ve sadeliktir. Fransa moda konusunda çok diken üstünde bir yer olduğu için çocukluk döneminden hemen sonra kendilerine bir stil arayışı içine girerler. Bir sebebi de budur Fransız kadınlarının asil ve şık görünüşlerinin altında yatan sebep ve hiçbirinin tarzı birbirinin tıpatıp aynısı değildir.

fransız makyajı

 Fransa’da Makyaj Modası

Fransa modanın temeli olmakla kalmamış makyaj, bakım ve kozmetik ürünlerinin tamamında dünyanın en kaliteli ürünlerinin çıktığı yer olmuştur. Böyle bir yerde yaşamanın gerektirdiği bir öz güven ve kaliteli ürünlere rahatlıkla ulaşabilmenin verdiği avantaj ile Fransız kadınları birçok stili deneme şansı da bulmuşlardır. Kıyafette olduğu gibi birçok seçeneği makyajda deneme şansını buldukları için yüzlerine en çok yakışan makyaj şeklini de keşfetmişlerdir.

Fransız modası illa ki modayı takip edip tüm trendleri uygulamak, taklit etmek değildir. Süslülük ve bol bol makyaj da akla gelmemesi gereken cümleler değildir. Fransız modası bunların tam aksine doğallık ve ışıltıyı aynı anda içerisinde barındırabilen kendine has bir görünüm oluşturmaktır.

Fransız modasını takip etmek illa ki kıyafet ve makyaj anlamına gelmemelidir. Her zaman temiz ve sağlıklı bir görünüme sahip olmak ve fit bir görünüme sahip olmak cümleleri de anlaşılmalıdır. En önemlisi de sağların oldukça temiz ve doğal bir parlaklık içinde olmasıdır.

Bir önceki yazımız olan Poshe Oje Kurutucu başlıklı makalemizde en iyi oje kurutucusu, oje kurutucusu ve oje kurutucusu fiyatı hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUMUNUZ

Lütfen yorumunuzu ekleyiniz.
Buraya adınızı giriniz.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.