En iyi Eyeliner

662
en iyi eyeliner markası

En İyi 10 Eyeliner

Eyeliner bir çok kadının ve birçok makyajın vazgeçilmezidir. Göz makyajını daha belirgin ve vurgulu bir görünüme kavuşturan eyeliner, kalıcılığı ve akma bulaşma yapmaması sebebiyle artık bir çok kadın tarafından çoktan göz kalemi yerine kullanılmaya başlandı bile.

Eyeliner Çeşitleri

  • Jel eyeliner: Daha koyu ve belirgin bir göz makyajı yapmak için uygundur. Jel eyelinerler genelde daha koyu renktedirler.
  • Likit eyeliner: Kedi göz makyajı, kalın veya kuyruklu bir çizgi yapmak için uygundur. Likit eyelinerların çoğu ya ince bir fırça ya da bir keçe ucu ile bir şişe içerisindedir.
  • Kalem eyeliner: Göz kanalı ve kirpik çizginizi astarlamak için en idealdir. Uygulama olarak en basit eyeliner kalem eyelinerlardır. Eğere çok uzman değilseniz makyaj konusunda size göre en iyi kalem eyelinerlardır.

Bu yazımızda sizler için eyelinerları tüm açıları ve farklılıkları ile inceleyeceğiz. Özellikle uygulama ve yapı olarak birbirinden farklılıklar gösteren eyelinerlardan bazıları, diğerlerine göre daha kolaylık sağlıyor ve daha çok tercih ediliyor. İşte o eyelinerlar:

en iyi eyeliner markası hangisi

1- Make Up For Ever Aqua XL Ink Eyeliner

Likit eyeliner çeşididir. Farklı renk seçenekleri sunan ve suya dayanıklı olan bu eyeliner, süper ince ucu ile istenilen keskin ve belirgin hatların oluşturulmasını kolaylaştırıyor. Simli, metalik, mat ve saten bitişli seçenekleriyle kendinize en uygun eyelinerı bulmak artık çok kolay.

2- Rimmel London Soft Kohl Kajal Eyeliner

Kalem eyeliner çeşididir. Kalem formda olan bu eyeliner, yağlı göz çevresine sahip kişilerin haricindeki her ciltte üst düzey memnuniyet yaratıyor. Akma ve bulaşma yapmayan bu kalem, yoğun bir renge sahip ve birkaç renk alternatifi bulunuyor.

3- Benefit They’re Real! Push-Up Liner

Kalem eyeliner çeşididir. Klasik sivri uçlu kalem eyelinerların tersine bu eyeliner yassı bir uca sahip ve düz çizgi çekmeyi kolaylaştırmak konusunda iddialı.

4- Maybelline Eye Studio Lasting Drama Gel Eyeliner

Jel eyeliner çeşididir. Kutu içerisinden çıkan özel uygulama fırçası ve jel kıvamı ile birçok kişinin çok sevdiği bu eyeliner, oldukça kalıcı.

5- Loreal Paris Extra Intense Likit Kalem Eyeliner:

Kalem eyeliner çeşididir. İster ince, ister kalın, ister kesik, ister düz. Bu kalemle istediğiniz tarzda eyeliner çekebilir, isterseniz kalemin diğer ucundaki başlığı ile çizgiyi dağıtıp daha doğal ve dumanlı bir göz makyajı elde edebilirsiniz. Suya dayanıklı olan bu kalem yaklaşık 16 saat kalıcılık sağlamasının yanında, kalem formda olduğu için ürünün zarar görmemesi ve kolay açılabilmesi adına kaliteli bir kalemtraş kullanmanızı öneririz.

6- Nyx Matte Liquid Liner

Likit eyeliner çeşididir. Suya dayanıklı yapısı ve mat bitişi ile birçok kadının en sevdiği makyaj ürünlerinden biri olan bu eyeliner, ince kıl fırçası ile doğal ve kolay uygulanan bir eyeliner deneyimi sunuyor.

7- Revlon Colorstay Creme Gel Eyeliner

Jel eyeliner çeşididir. Yoğun bir pigmentasyona sahip olan bu ürün, uzun süre kalıcılık vaat ediyor. Yumuşak fırçası ile rahatça uygulayabileceğiniz bu eyeliner göz üzerinde çabuk sabitlendiği gibi, kapağının açık bırakılması halinde kuruma da yapabilir.

8- Urban Decay Heavy Metal Glitter Eyeliner

Likit eyeliner çeşididir. İçerisindeki simler ve diğerlerinden farklı renk tonu ile gözlerini ön plana çıkarmak isteyenler için doğru bir tercih olacaktır. Hem kalıcı hem de iddialı tonuyla tüm bakışlar sizde olacak!

9- Loreal Paris Super Liner Ultra Precision Eyeliner

Likit eyeliner çeşididir. Yoğun ve kalıcı renge sahip olan bu eyeliner, esneyen yumuşak ucu sayesinde kolay bir kullanım sunuyor. Bu eyelineri kullanarak ister kalın ister ince çizgiler çekebilmeniz mümkün. Çabuk kuruyup çıkmasından dolayı şikayetçi olan kullanıcılar da mevcut.

10- Max Factor Masterpiece High Precision Likit Eyeliner

Likit eyeliner çeşididir. İnce ucu, kalıcılığı, suya dayanıklılığı ve kalem yapısı sayesinde kirpik diplerini kolayca doldurmanızı sağlayan bu ürün, üç farklı kalınlıkta ucu ile tüm eyeliner sevenlere hitap ediyor.

Bir önceki yazımız olan Sivilce Giderici Maske başlıklı makalemizde sivilce maskesi ve sivilcelere maske hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUMUNUZ

Lütfen yorumunuzu ekleyiniz.
Buraya adınızı giriniz.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.