En ‘Baba’ indirimler FLO ‘da !

1757
tüm ayakkabılarda indirimler flo'da

Baba indirimler FLO‘ da: Ayakkabı denilince akla gelen ilk mağaza isimlerinden biri kesinlikle FLO Mağazaları. Marka ve fiyat çeşitliliğiyle her keseye uygun bu ayakkabı mağazasında büyük küçük herkes kendine göre bir ayakkabı bulabiliyor. indirimler Flo’nun Babalar Günü İndiriminde ikinci ürüne %50 indirim olarak karşımıza çıkmış olsada üzülmeyin. Fırsatı kaçırmış değilsiniz!

indirimler flo da devam ediyor

indirimler Flo’da Devam Ediyor!

Babalar Günü indirimi bugün itibari ile son bulsa da bayram fırsatları devam ediyor. 24 Haziran’a kadar devam edecek indirimde bir çok ürünün fiyatı neredeyse yarısına kadar inmiş durumda.

bayramda indirimler flo da erkek ayakkabıda indirimler flo da babalar günü için indirimler flo da Flo'da İndirim Bayramda da Devam Ediyor

Sezon sonu ürünlerini Outlet Mağazalarında 9.90 dan başlayan fiyatlarla bulabilirsiniz. Yeni sezon ayakkabı ve terlik modelleri ise oldukça uygun fiyatlarla FLO Mağazalarında sizleri bekliyor. Güler yüzlü ve deneyimli ekibi ile zevkinize ve bütçenize en uygun ayakkabıyı almak için sizde en yakın Flo Mağazasına uğrayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan English Home ile Tatil Zamanı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

YORUMUNUZ

Lütfen yorumunuzu ekleyiniz.
Buraya adınızı giriniz.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.