Fa Ailesinin Yeni Üyesi Fa Soft & Control

953
Fa Soft Control Deodorant Roll-On

Fa Soft & Control ile Yaz Aylarında Kendinizi Güvende Hissedin!

Yaz aylarının en büyük sorunu kuşkusuz terlemedir. Özellikle koltuk altlarımız da oluşan ıslaklık görüntüsü ile beraber bizde yok olup gitmek isteriz. Piyasada bunun için pek çok ürün olsa da biz size bugün Fa ailesinin yeni üyesi Fa Soft & Control ü tanıtmak istiyoruz.

Bu yeni ürün, deodorantlar dan beklentimiz olan ter ıslaklığını önlerken aynı zamanda sağladığı uzun soluklu ferahlık hissi ile de gün boyu güvende olmamızı sağlıyor. Çok aşırı terlemeniz yok ise rahatlıkla kullanabileceğiniz bir ürün. Yasemin özlü formülü ile sıcak yaz aylarında kendimizi ve çevremizi rahatsız etmeyen, aksine ferahlatan bir deodorant.

Fa Soft & Control Deodorant

Fa Soft & Control Roll-On ile Gün Boyu Taze Kalın!

Bu hoş kokulu deodorantın birde cilt bakımı özelliği var ki buda ürünü almaya teşvik eden sebeplerden gerçekten en önemlisi denilebilir. Hızlı kuruma etkisi gösterirken aynı zamanda cildin kurumasını önlüyor ve cildi nemlendiriyor. Anti-perspirant özelliği sayesinde giysilerinize bulaşmıyor ve gün boyu kalıcılık sağlıyor. Unutmadan söyleyelim ürünün birde koltuk altı roll-onu bulunuyor. Böylece ister giysileriniz de ister teninizde güvenle kullanabilirsiniz.

Fa Soft & Control roll-on

 

Bir önceki yazımız olan Flormardan Yepyeni Seri-We Love HD başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

YORUMUNUZ

Lütfen yorumunuzu ekleyiniz.
Buraya adınızı giriniz.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.