Yepyeni Pastel Summer 2017 Oje Serisi

978
Pastel Summer 2017 Oje Serisi Rengarenk

Pastel Summer 2017 Oje serisi yaza özel rengarenk satışa sunuldu. Canlı ve açık renklerden oluşan bu yeni seride toplam 9 renk bulunuyor. Aralarında sedefli renklerinde bulunduğu bu yeni oje serisi yaz aylarında ellerinizi renklendirecek.

Pastel ojelerinin örtücülüğü gayet başarılı. Bu yüzden ilk sürümde rengi tutturmak çok kolay oluyor. Renk pigmentasyonu olarak çok iyi. Fırçası da kaliteli olduğundan dökülme yapmıyor. Çabuk kuruma özelliği olmamasına rağmen çok çabuk kuruyor. Kaliteli ve uygun fiyatlı oje arayışı içerisindeyseniz eğer tercihinizi rahatlıkla pastelden yana kullanabilirsiniz. Eklemeden geçmeyelim pastelin ojeleri suya oldukça dayanıklı. Neredeyse hiç aşınmıyor denilebilir. Pastelin uzun süre kalıcı bu oje serisi denizde, havuzda, yemek yaparken veya temizlik yaparken renkli tırnaklarım dan asla vazgeçmem diyorsanız tam size göre!

Pastel Summer 2017 Oje Tırnaklarınızı Besliyor!

Pastel Summer 2017 Oje Serisi

Pastel Ojelerin en sevdiğim özelliklerinden biri de örtücülüğünün yanı sıra tırnakları besliyor ve kırmıyor olmaları. Bir çok açıdan diğer ojelere göre fazlasıyla avantajı var. Bu yaz tırnaklarınız hem bakımlı hem de rengarenk olacak. Renk çeşitliliğinin oldukça fazla olduğu Pastel Ojeler tüm serileri ile bu senede çantadan ayırmadığınız ürünler arasında yerini alacaktır.

Bir önceki yazımız olan Bond Erkek Bakım Ürünleri Türkiye'de başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

YORUMUNUZ

Lütfen yorumunuzu ekleyiniz.
Buraya adınızı giriniz.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.