Xpel Argan Yağı Saç Bakım Maskesi Argan Yağı Mucizesi

4650
Xpel Argan Yağı Saç Bakım Maskesi Mucizesi

Xpel Argan Yağı: Saçlarımızın daima reklamlardaki gibi olmasını isteriz. Canlı, sağlıklı, yumuşak ve güçlü. Tüm bu özellikleri bizlere sunarken gerçeklik payından ödün vermeyen birçok firma, ürünü kullandıktan sonra aynı güveni sağlayamıyor ne yazık ki. Böylece deneme yanılma yöntemleriyle saçımıza en uygun ürünü bulma arayışına girmek zorunda kalıyoruz.

Günümüzde boyasız, canlı ve sağlıklı saça sahip insanlara denk gelmek çok zor (neredeyse imkansız) iken, kendimde bulunan bu nadir özelliği sarı saç uğruna heba ettiğimde artık çok geçti. Gerçekten o canlı sağlıklı parlak saçların yerini alan cansız, yıpranmış adeta bozulmuş barbie bebek saçı edasında görünen saçlarımı aynada ne zaman görsem bütün pişmanlığımın yüzüme yansımasına bakıyor oluyordum. Bir süre bozulan moralimi öylece bıraktıktan sonra, bundan sonra ne yapmalı? evresine girmiş bulunmaktaydım. Daha önce saç maskesini hiç kullanmamış biri olarak ne işe yaradığı ve hangi ürünü almam gerektiği ile ilgili derince bir araştırma yapmam gerekti tabi.

Neden Xpel Argan Yağı Saç Bakım Maskesi Kullanmalıyız?

Xpel Argan Yağı Saç Bakım Ürünleri

Öncelikle çok işlem görmüş ve aşırı yıpranmış saçları en kısa sürede toparlamanın yolu saç maskesi kullanmaktan geçiyormuş sevgili arkadaşlar. Haftada iki defa uygulamak yeterli oluyor. Tek kullanımlık olanları da mevcut. Ancak tüp veya kavanoz şeklinde satışa sunulan uzun süreli kullanıma sahip olanları da mevcut. Saç maskeleri, saç kremleri gibi sadece saçın ortasına veya uçlarına uygulanmıyor. Onarmaya ve canlandırmaya diplerden başlayarak saç uçlarına kadar uygulanıyor. Yoğun bakım adı altında gerçekten saçları çok çabuk toparlıyor ve daha yumuşak, sağlıklı görünen saçlara sahip olmamızı sağlıyor. Bu aşamaya kadar tamam. Peki piyasada yüzlerce saç maskesi var iken hangisini kullanmak lazım?

Bu sorunun yanıtı oldukça kolay oldu benim için. Zira daha önce çalışmış olduğum kişisel bakım marketinin bana vermiş olduğu avantajı kullanarak, zaten bildiğim ve çoğu kişiye önerdiğim bir ürünü denemek istedim.

Xpel Argan Yağı İçeren Saç Bakım Maskesi

Xpel Argan Yağı İçeren Saç Bakım Maskesi

Ürünün ismini daha önce duymamış olmanız gayet normal. Sadece Gratis mağazalarında satılan ithal bir ürün çünkü. İçeriğindeki argan yağı özleri sayesinde özellikle çok yıpranmış ve aşırı işlem görmüş saçların bakım ve onarımında birebir. Gerçekten ilk kullanımda bile saçımı yumuşacık yapmayı başardı. Saçlarımı kolaylıkla tarayabildim ve saçlarım kuruttuktan sonra sağlıklı bir görünüme kavuştular. Ürün 220 ml.lik bir kavanoz içerisinde satışa sunulmuş. Tek kullanımlık değil, bu da bir avantaj. Yapısı kremsi olmasına rağmen saçınızda durulama sonrası kalıntı bırakmıyor. Haftada iki defa uygulamanız yetiyor. Saç diplerinden uçlarına doğru iyice yedirerek 5 dakika kadar duşta bekletiyorsunuz. Ardından iyice durulamanız yeterli olacaktır. Saç maskesi uyguladıktan sonra saç kremi kullanmanıza gerek kalmıyor. Dediğim gibi saçı ideal bir şekilde nemlendiriyor ve yumuşatıyor.

Xpel Argan Yağı Hangi Saç Tiplerine Uygun?

Xpel Argan Yağı Saç Maskesini her saç tipine uygulayabilirsiniz. Benim saçımda dökülme vb. herhangi bir soruna sebep olmadı. Yağlı bir saç tipine sahibim. Anack yağlanmayı da arttırmadı. Kısacası yaklaşık 2 aydır kullanıyorum ve oldukça memnunum.

Xpel Argan Yağı Saç Bakım Maskesi Nerelerde BULUNUR?

Xpel Argan Yağı Saç Bakım Maskesini sadece Gratis Mağazalarında bulabilirsiniz. 12.90 TL gibi bir fiyatı mevcut. İndirim zamanlarında 7-7.5 TL civarına kadar düşebiliyor.

Saçlarınıza ve kendinize iyi bakın. Görüşmek üzere 🙂

Bir önceki yazımız olan Betty Boop Ürünleri İnceleme başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Önceki İçerikScinic Hindistan Cevizi Bakım Serisi : Koreden Gelen Güzellik
Sonraki İçerikAlagöz Akhisar Köfte ve Pide Salonu

YORUMUNUZ

Lütfen yorumunuzu ekleyiniz.
Buraya adınızı giriniz.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.