Wet N Wild Contour Stick Kalemi ile Belirgin Yüz Hatları

2198
Wet N Wild Contour Stick Kalemi ile Belirgin Yüz Hatları

Wet N Wild Contour Stick yorumları ile bir adım önde! Belirgin yüz hattı ve kusur kapatma amaçlı kullanılan kontür paletleri geçtiğimiz senenin favori kozmetik ürünleri oldular. Özellikle elmacık kemiklerini belirgin hale getirmek, burun küçültmek gibi makyajla yapılan yüz kusurlarını düzeltme tekniklerinin çoğu kontür paletlerinin becerisi.

Neden Wet N Wild Contour Stick Kullanmalıyız?

Yüz kusurlarını kapatmak için içerisinde hem kapatıcı hem de belirginleştirici tonlar bulunan bu muhteşem ürün hala bu sezon moda olmamasına rağmen kullanılmakta.

Bizler de bunu fırsat bilerek en çok tercih edilen kontür paletlerinden biri olan Wet N Wild Contour Stick kalemini inceledik. Özellikle kalem formunda olması hoşumuza gitti. Daha önce kullanmadıysanız bile çift taraflı bu kontür kalemi ile kontür yapımında oldukça başarılı olabilirsiniz. Sizleri daha fazla merakta bırakmadan bu muhteşem ürünleri incelemeye başlayalım.

Wet N Wild Contour Stick Kullananlar çok Mutlu

Wet N Wild Contour Stick Kalemi ile Yüz Kusurlarınızı Gizleyin!

Yüz güzelliğinizi ön plana çıkaracak olan bu harika contour kaleminin en avantajlı yanı kesinlikle kalem formunda olması. Çift taraflı kalem sayesinde kontür hatlarını belirlemek artık çok daha kolay olacak. Bir tarafı kontür diğer tarafı aydınlatıcı/kapatıcı olarak kullanılıyor. Kontür hatlarını nasıl uygulayacağınızı bilmiyorsanız kutusunun hemen arkasında uygulamasını görebilirsiniz.

Wet N Wild Contour Stick Nasıl Kullanılır?

Wet N Wild Contour Stick Nasıl Kullanılır?

Ürünün yapısı oldukça yumuşak. Bu yüzden sürümü çok kolay. İsterseniz bir sünger, fırça veya parmak uçlarınızın da yardımıyla kontür çizgilerini yüzünüzde dağıtabilirsiniz. Bu tamamen sizin el becerinize kalmış birşey. Çünkü bu ürün kullanım kolaylığı açısından size tüm kolaylığı sağlıyor!

Wet N Wild Contour Stick Nasıl Sürülür?

Wet AND Wild Contour Stick Kalemi kalıcılık konusunda malesef bizden tam not alamadı. Özellikle koyu renkli kısımlar yüzünüzde fazla kalmıyor. Bununla ilgili olarak ekibimizin Kozmetik Avcısının sizlere bir önerisi var:

Kozmetik Avcısı - Wet N Wild Contour Stick

‘Yüzümüzde kalıcı olmayan kontür paletlerinin üzerinden Big Bold Bronzer ile geçerek sabitleyebiliriz. Böylece daha kalıcı bir makyaj elde etmiş oluruz. Eğer elinizde makyaj bazı var ve makyaja başlamadan kullanırsanız yüzünüzde belirlediğiniz hatlar çok daha kalıcı olacaktır.

Wet N Wild Contour Stick ürününün cilt renginize göre 2 farklı tonu var. Sarı alt tonlu ciltler için biraz daha koyu olan rengi ve pembe alt tonlu ciltler için daha açık rengi mevcut. Diğer kontür paletlerine göre kalıcılığı olmasa da tozutma yapmıyor, kullanım açısından çok pratik ve herkesin kullanabileceği bir ürün.

Bonus: Sizler için birkaç farklı kontür uygulaması örneğini de paylaşıyoruz. 

Wet N Wild Contour Stick ile Hat Çizimi Wet N Wild Contour Stick Kullanım Örnekleri

Wet N Wild Contour Stick Bronz Tende Nasıl Durur?

Wet N Wild Contour Stick Kumral Tende Nasıl Durur

Wet n wild ürünlerini Gratis Mağazalarından inceleyip satın alabilirsiniz!

Bir önceki yazımız olan Golden Rose Highlighter Stick ile Aydınlanıyoruz başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Önceki İçerikNivea Urban Skin Bakım Serisi ile Cildiniz Koruma Altında
Sonraki İçerikAnne ve Bebekler İçin Doğum Öncesi İhtiyaç Listesi

YORUMUNUZ

Lütfen yorumunuzu ekleyiniz.
Buraya adınızı giriniz.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.