Uygun Fiyatlı Bronzer

554

 Uygun Fiyatlı En iyi Bronzer

Bronzer, isminde de belirtildiği gibi, güneşte bronzlaşmaya gerek kalmadan, yüze bronz bir görünüm katmaya yarayan bir makyaj malzemesi çeşididir. Neredeyse her kadının sıklıkla kullandığı bu malzeme, bir çok makyajın tamamlayıcıları arasında yer alıyor.

Piyasada bir çok farklı tonda, türde, yapıda ve farklı fiyatlarda bronzerlar bulunmaktadır. Fakat öncelikle bilinmesi gereken uygun fiyatlı bronzer seçerken dikkat edilmesi gereken kıstaslardır. O kıstasları sıralayacak olursak:

Bronzer Seçiminde Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

  • Cilt tonunuzu iyi bilmek, bronzer tonunu doğru seçmek.
  • Satın almadan evvel mümkünse ürünü denemek, doğru seçim yapıldığından emin olunduktan sonra satın almak.
  • Cildinizin yapısı. Kuru, karma veya yağlı ciltlerin her biri farklı yapıda ürünlere ihtiyaç duyabilir. Yağlı ciltler daha pudralı ürünlere ihtiyaç duyarken, kuru ciltler daha krem formda ürünler tercih edebilir.
  • Ürünlerin içerik ve kalitesi hakkında fikir sahibi olmak. Pahalı bir ürün mutlaka daha iyidir veya daha çok yakışır gibi bir ifade her zaman doğru olmamaktadır. O sebeple bir makyaj malzemesi alınmadan önce internet üzerinden küçük bir araştırma yapıp, birkaç blog gezmeniz yeterli olacaktır.
  • Bronzerı kullanırken cildinize süreceğiniz uygun fırçayı da edinmek. Farklı yapılardaki ürünler farklı kullanım şekilleri gerektirebilir. En soft ve homojen görüntüyü elde edebileceğiniz makyaj yardımcısını da eğer elinizde yoksa edinmeniz gerekir.

En Uygun Fiyatlı Bronzerlar Listesi

Bronzer markalarını fiyatı daha düşük olandan daha yüksek olana doğru sıralayacak olursak;

1- NYC Smooth Skin Bronzing Face Bronzer: 10,00 TL

Eğer yurt dışındaki youtuberları takip ediyorsanız en çok tanıtım yapıldığı ürün olduğu ve herkesin bayıldığı bir bronzer olduğunu biliyorsunuzdur. Uzun süre Türkiyede satışa sunulmayan sadece yurt dışından getirtebildiğim bu ürün sonunda watsons’da satışa sunulmaya başlandı. İlk kullanıldığında sanki hiç bir etkisi yokmuş sadece 2-3 ton koyulaştırıyor gibi gelse de ten rengine müthiş bir uyum sağlıyor. Hem çok doğal görünüyor hem de çok rahat dağılıyor ten üzerinde. Koyu tenliler için biraz açık kalabilir fakat açık tenliler için müthiş bir ürün diyebilirim. Hem çok ucuz hem çok iyi bu sebeple sadece bizim değil dünya genelinde en çok sevilen bu NYC’nin en başarılı bronzerı 1 numara

2- XP Contour Effects Kit: 19,50 TL

Pigmentasyonu gayet başarılı olan XP’nin bu ürünü gün içerisinde uçma vs yapmadığı için tazeleme ihtiyacı da oluşmuyor. Bronzerı parlak bir yapısı var eğer ki mat seviyorsanız bu ürün size göre değil ama sırıtan bir parlaklığı yok farklı bir cazibe katıyor tene.

3- Flormar Cosmetics’e ait Bronzing Powder: 19,90 TL

Kim derdi ki flormar böyle kaliteli ürünler yapacak ama bizi kalitesi ile şaşırttı. Bir çok renk tonu bulunan bu bronzerımızda her ten rengine uygun bronzer bulabilmek mümkün. Ürün o kadar büyük ki 1 kez aldığınızda yıllarca kulllanabilirsiniz o derece büyük yani. Ben bazen bacaklarım için dahi kullanıyorum hem ucuz hem de bitmiyor zaten:)

4- Essence markasının bronzerı: 22,50 TL

5- The Balm markasının Dezert Bronzer ürünü: 29,90 TL

6- Max Factor markasının bronz pudrası: 29,99 TL

7- Note Bronzing Powder: 35,00 TL

8- Physicians Murumuru Butter Bronzer: 48,90 TL

9- Mac Kozmetik’in Mineralize Skinfinish ürünü: 105,00 TL

10- Mac Kozmetik’in Bronzing Powder: 119,90 TL

Tüm bu fiyatlar indirim zamanlarında ve farklı siteler üzerinde farklı fiyatlara temin edilebilir.

Bir önceki yazımız olan BB Krem Önerileri başlıklı makalemizde bb krem ve bb krem önerileri hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUMUNUZ

Lütfen yorumunuzu ekleyiniz.
Buraya adınızı giriniz.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.