Scinic Hindistan Cevizi Bakım Serisi : Koreden Gelen Güzellik

1847
Scinic Hindistan Cevizi Bakım Serisi

Scinic Hindistan Cevizi : Hayatlarının her döneminde genç ve güzel görünen Kore kadınlarının güzelliğiyle hindistan cevizi yağının birleştiği harika bir ürün olan Scinic Serisi artık Türkiye’de! Uzun zamandır yurt dışında satışta olan pek çok ülke tarafından olumlu yorum alan bu mucize seriyi etkili kılan ise içeriğindeki hindistan cevizi yağı oluyor. Peki hindistan cevizi yağı ne işe yarıyor ?

 

Her Derde Deva Scinic Hindistan Cevizi Yağı

Ülkemizde son zamanlarda sıkça gördüğünüz ama daha önce hiç kullanmadığınız bu mucize yağın en önemli özelliği tamamen doğal olması. Öyle ki oda sıcaklığında salatalarınıza bile kullanabiliyorsunuz. Trans yağlara oranla oldukça sağlıklıdır ve metabolizmayı hızlandırır. Devamlı kullanımında kilo verimini bile sağlayan bu mucizevi yağın faydaları saymakla bitmez. Ancak konumuz güzellik olduğu için biz ciltteki faydalarından kısaca bahsetmek istiyoruz.

  • Hindistan Cevizi Yağı harika bir makyaj temizleme ürünüdür. En doğal makyaj temizleme ürünü diyebiliriz onun için. Suya dayanıklı ürünlerin bile karşısında hiç şansı yok. Üstelik cildi besler ve yıpratmaz.
  • Doğal bir deodoranttır. Kötü kokuların oluşumunu engeller. Kol altlarınıza bir miktar hindistan cevizi yağı sürdükten sonra ter kokusunun gün içinde bir daha oluşmayacağını görebilirsiniz.
  • Göz altı torbalarınıza her gece yatmadan bir miktar uyguladığınızda, torbaların ve ince çizgilerin yok olduğunu görebilirsiniz.
  • Hamile çatlaklarına ve bacak çatlaklarına birebir olduğunu söylemeden geçmeyelim.
  • Hindistan cevizi yağı ciltte olduğu kadar saçlarınızda da son derece faydalı bir ürün. Saçlara nem, yumuşaklık ve parlaklık kazandıran bu muhteşem ürün ile hem cildiniz hem saçlarınız sağlıklı bir görünüme kavuşacak.

Hindistan cevizi yağı hakkında kısa bir özet geçtikten sonra gelelim Kore’den ithal yepyeni cilt bakım ürünlerine:

Scinic Hindistan Cevizi Yağı Temizleme Suyu

Scinic Hindistan Cevizi Yağı Temizleme Suyu

Yüz temizleme suyu olarak kullanılan bu ürün cilltteki gözenekleri derinlemesine temizler. Kullanımı kolaydır. Durulama gerektirmez. Tek yapmanız gereken yüzünüzü yıkadıktan sonra Scinic Hindistan Cevizi Yağı Temizleme Suyu ile cildinizi yıkayarak temizlemek.

Scinic Hindistan Cevizi Yağı Nemlendirici Tonik

Scinic Hindistan Cevizi Yağı Nemlendirici Tonik

Cilt temizliği ve nemlendirmesi için fazla vaktim yok diyorsanız Scinic Hindistan Cevizi Yağı Nemlendirici Tonik ile kısa sürede cildinizi nemlendirir ve yumuşatabilirsiniz. Ultra nemlendirme etkisi sayesinde cildinizde yağlı bir his bırakmaz .

Scinic Hindistan Cevizi Yağı Dudak & Göz Makyaj Temizleyicisi

Scinic Hindistan Cevizi Yağı Dudak & Göz Makyaj Temizleyicisi

Yüzümüzün en hassas noktaları olan gözler ve dudaklar makyaj temizlerken de artık yıpranmıyor! Scinic Hindistan Cevizi Yağı Dudak & Göz Makyaj Temizleyicisi su ve yağ katmanı şeklinde çift fazdan oluşarak su geçirmez makyajda bile etkili bir temizlik sağlar.

Scinic Hindistan Cevizi Yağı Temizleme Köpüğü

Scinic Hindistan Cevizi Yağı Temizleme Köpüğü

Temizleme köpüğü, gözenekleri derinlemesine temizlerken cildinizi de nemlendirir.

Bir önceki yazımız olan English Home ile Bakım Zamanı ! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

YORUMUNUZ

Lütfen yorumunuzu ekleyiniz.
Buraya adınızı giriniz.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.