Penaten Bebek Bakım Ürünleri E-Bebek’te

1754
Penaten Bebek Bakım Ürünleri

Penaten Bebek Bakım Ürünleri hassas ve alerji olmaya yatkın cilde sahip bebekler için e-bebek mağazalarında satışa sunulmaya başlandı! Pek çok ithal markayı bünyesinde barındıran ve satışını yapan e-bebek bu kez Almanya’dan ithal bebek bakım ürünleriyle karşımızda. Bu yeni seriyi ilk kez e-bebek’in internet sitesinde görmüştüm. Bugün ürünleri yakından görme fırsatım oldu.

Ürünlerin orjinal ambalajı almanca olduğu için hangi ürünün ne için kullanıldığını anlamak biraz zor olsa da ufak bir araştırmayla öğrenmek hiçte zor olmadı. Penaten Bebek Bakım Serisi; şampuan (vücut ve saç), bakım losyonu, bebek yağı, pişik kremi ve sabun dan oluşuyor. Özellike hassas ve alerjenik cilde sahip bebekler için geliştirilen Penaten Bebek Bakım Serisi dermatolojik olarak test edilmiş, onaylanmıştır. Şimdi sırasıyla ürünleri tanıyalım.

Penaten Bebek Bakım Ürünleri – Bebek Şampuanı

Hassas bebekler için geliştirilen Penaten Bebek Şampuanında alerjik kokular, doğal olmayan yağlar ve zararlı maddeler kullanılmamıştır. Bu yüzden daha hassas olan saçlara ve vücuda güvenle kullanabilirsiniz. Günlük kullanım için idealdir. Özellikle yaz aylarında aşırı sıcaklardan bunalan bebeklerinize her gün duş aldırırken şampuanı da kullanabilirsiniz.  Cildi kurutmaz, nemlendirir. Fiyatı tüm e-bebeklerde 29.90 TL .

Penaten Bebek Bakım Ürünleri - Bebek Şampuanı

Penaten Bebek Bakım Ürünleri – Bebek Losyonu

Hassas ve kuru ciltli bebekler için özel olarak geliştirilen formülü sayesinde bebeklerin cildini derinlemesine yumuşatır. İçeriğindeki E vitamini ve mineraller sayesinde cildi besleyerek nemlendirir. Vücut losyonu sürdüğünüz andan itibaren hızlıca emilerek gün boyu yoğun nemlendirme sağlar. Fiyatı tüm e-bebeklerde 32.90 TL .

Penaten Bebek Bakım Ürünleri – Bebek Bakım Yağı

Parfümsüz ve renksiz formülü ile Penaten Bebek Yağı hassas ciltli bebekler için özel olarak geliştirilmiştir. En iyi losyonlara oranla 10 kat daha yoğun nem içerir. Böylece bebeğinizin kuruyan cildine gün boyu nem sağlar, kurumasını önler. Bebek masajı ve bebekbezi bölgesinde nazik temizlik için kullanıma uygundur. Duştan sonra bebeğinizin nemli cildine  uygulayabilirsiniz. Fiyatı tüm e-bebeklerde 27.90 TL.

Penaten Bebek Bakım Ürünleri - Bebek Bakım Yağı

Penaten Bebek Bakım Ürünleri – Penaten Bebek Pişik Kremi

Bebeğinizin bez bölgesindeki pişikler için güvenle kullanabileceğiniz bu mucize krem, bez bölgesindeki tahrişi önleyerek yaralar oluşmasını engeller. Alerjik madde ve boya içermez. İçerdiği çinko oksitleri, doğal yün yağı ve panthenol sayesinde ciltteki tahribatı önlerken nemlendirir, besler ve bakım yapar. Bebeğinizin bezi ıslansa da, cildinin ıslaklığı emmesini önler, uzun süreli kuruluk sağlar. Fiyatı tüm e-bebeklerde 28.90 TL.

Penaten Bebek Bakım Ürünleri - Bebek Pişik Kremi

Penaten Bebek Bakım Ürünleri – Penaten Bebek Sabunu

Günlük kullanım için ideal olan Penaten Bebek Sabunu bebeğinizin cildini kurutmaz. ideal nemi sağlar, bebeğinizin hassas ve narin cildini korumanıza yardımcı olur. Fiyatı tüm e-bebeklerde 19.90 TL.

Penaten Bebek Bakım Ürünleri - Penaten Bebek Sabunu

 

Bir önceki yazımız olan Yepyeni Pastel Summer 2017 Oje Serisi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

YORUMUNUZ

Lütfen yorumunuzu ekleyiniz.
Buraya adınızı giriniz.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.