Pantene Köpük Krem : Saç Kreminde Köpük Devri

750
Pantene Köpük Krem ile Saçlarınızı Şımartın

Pantene Köpük Krem yeni bir çığır açıyor; Kadınların 3’te 2’sinin saçlarını yağlandıracağından veya ağırlaştıracağından korktuğu için saç kremi kullanmadığını biliyor muydunuz ? Sizde ince telli ve yağlanmaya eğilimli saçlara sahipseniz saçınız kolayca yıpranabilir ve bu nedenle de ekstra bakıma ihtiyaç duyabilir. Ancak çoğu saç kremi saçınıza ağır gelebilir ve saçınızı yağlandırır.

Pantene ‘in köpük kremi tam da bu tip saçlar için birebir çözüm olanağı sunuyor. Köpük yapısı sayesinde saçı ağırlaştırmadan onarılmasına yardımı olurken saçı besler ve yumuşatır. Pantene köpük krem 3 farklı şekilde piyasaya sunulu.

pantene köpük krem onarıcı aqua

  • Yağlanmaya eğilimli saçlar için Aqua Light 
  • Kuru ve yıpranmış saçlar için Onarıcı
  • Dökülen saçlar için Dökülmeye Karşı Koruma

Pantene Köpük Krem Nasıl Kullanılır ?

Sıradan saç kremlerini saçımıza nasıl uyguluyorsak Pantene’in yeni köpük kremi de aynı şekilde uyguluyoruz! Saçınızı şampuanla arındırın ve yine duştayken köpük kremi saçınıza kökten uca uygulayın. Ardından durulayın. Sadece bu kadar !

Pantene Köpük Krem Nasıl Kullanılır ?

Nerelerde Bulunur ?

Saç kreminde çığır açan bu yepyeni ürün, hepsiburada n11 gibi e-ticaret sitelerinde bulunduğu gibi marketler dahil tüm kozmetik satıcılarında satışa sunulmuştur. Keyifli kullanımlar, capcanlı saçlar dileriz.

Bir önceki yazımız olan Himalaya Bebek Ürünleri Şimdi Türkiyede ! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

YORUMUNUZ

Lütfen yorumunuzu ekleyiniz.
Buraya adınızı giriniz.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.