NYC Big Bold Bronzer İle Her Mevsim Bronz Olma Keyfini Yaşa

1403
NYC Big Bold Bronzer Renkleri ve Fiyatı

NYC Big Bold Bronzer ile bu kışa damga vuracaksınız! Yaz mevsiminde yüzümüze doğal solaryum görünümü veren bronzerları bu yılda kullanmaya devam ediyoruz. Kışın bronzer kullanılır mı demeyin sakın. Bu kış bol bol etrafta solaryumlu yanaklar görmeye kendinizi alıştırın derim. Çünkü bu sene de bronz ten oldukça moda 🙂

Nedir Bu Bronzer Acaba?

Bronzerlar genelde pudra yapısında olduğu için tüm yüze uygulanabileceği gibi allık olarak kullanılabilirler. Hatta kontür hatlarının sabitlenmesine bile yardımcı olabilirler. Bu yüzden elinizin altında her daim bulunması gereken kozmetik ürünlerinden birisi de bronzerlar bence.

Watsons Mağazalarında bulunan NYC markası uygun fiyatlı ve kaliteli ürünler ile bloggerlarların da tercihi olan güzel bir marka. Daha önce farklı ürünlerini de kullanmış olduğum NYC markasına ait NYC Big Bold Bronzer indirim zamanında uygun fiyatından dolayı tercih ettiğim ürünler arasında olmuştu. Ürünü birkaç ay kullandıktan sonra artık incelemenin ve sizlerle paylaşmanın vakti geldi diye düşündüm. İşte tüm detaylarıyla Bronzer sevenler için incelememe başlıyorum!

NYC Big Bold Bronzer renkleri

NYC Big Bold Bronzer ile Tanışın

NYC Big Bold Bronzer watsons

Bugünde kadar kullandığım ilk bronzer olan bu ürün, pek çok özelliği ile memnun kaldığım bir bronzer diyebilirim.

  • Öncelikle ambalajı oldukça büyük ki buda uzun süre kullanım sağlayacağı anlamına geliyor.
  • Yapısı toz olduğu için uygulama sırasında tozutma yapabiliyor.
  • Kalıcılığı fiyatına göre gayet iyi bence. 4-5 saate yakın kalıcılık sağladığını söyleyebilirim.
  • Açık ve koyu olmak üzere iki farklı tonu var. Ben allık olarak kullandığım için  biraz daha koyu bronz olan rengini tercih ediyorum.
  • Özellikle yaz mevsiminde bronz ten renginize açık olan tonunu tercih ederseniz çok hoş bir görünüm veriyor. Kış mevsiminde koyu olan tonunu kullanabilirsiniz. Beyaz tende oluşturduğu tezat görünümüyle bu yıl koyu allıklar oldukça moda.

NYC Big Bold Bronzer tende nasıl duruyor

Neden Kullanayım Ki?

NYC Big Bold Bronzer uygun fiyatı, orta seviyede kalıcılığı ve güzel pigmentiyle benim için kesinlike ideal bir bronzer. Özellikle öğrenci arkadaşlara tavsiye edebileceğimiz cilde zarar vermeyen güzel bir ürün.

Big Bold Bronzer ve NYC markasına ait tüm ürünleri Watsons Mağazalarından ve internet adresinden inceleyebilir, satın alabilirsiniz.

Farklı bronzer ve diğer kozmetik ürünleri hakkında merak ettikleriniz, denemek istediklerinizi bizlere yorum ile iletmeniz yeterli.

Görüşmek üzere 🙂

Bir önceki yazımız olan Wet N Wild Contour Stick Kalemi ile Belirgin Yüz Hatları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

YORUMUNUZ

Lütfen yorumunuzu ekleyiniz.
Buraya adınızı giriniz.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.