Neopital Saç Ekim Merkezi’nde Saç Ekimi Yaptıran Çalışanımız ile Röportaj

94
Neopital saç ekimi sonucu
neopital saç ekim merkezinde yaptırdığım saç ekimi sonucum

Saç ekiminde hizmet veren ve Türkiye’de en sık tercih edilen ödül üzerine ödül alan saç ekim kliniklerinden olan Klinik Neopital’in başarı oranı dünyaya yayılıyor. Adını ve başarılarını çok geniş bir kesime yaymayı başaran Klinik Neopital’in hastalarından biri olan çalışma arkadaşımız ile saç ekim sürecini konuştuk. İşte o kişinin gözlem ve yorumları:

 Terciniz Neden Neopital Saç Ekim Merkezi Oldu?

Ben saç ekimine merak duyan birisiyim. Ailemde genetik olarak saç dökülme eğilimi yaşayan bireyler olduğundan, belirli bir yaşa geldiğimde bu sonuçla karşılaşabileceğim düşüncesi sebebiyle aklımın bir köşesinde hep saç ekim operasyonu ilgili detaylar vardı. O sebeple son birkaç yılda saçlarımın seyrekleşmesiyle uzun bir araştırma sürecine girdim. Bu süreçte tabii ben de herkes gibi internette bulabileceğim tüm kaynakları araştırdım. Orada nokta atışı diyebileceğim bir sonuçla karşılaşmayınca araştırmamı biraz daha uluslar arası boyutta yapmaya başladım. Dünyanın farklı yerlerinden bu iş için en çok turist çeken saç ekim merkezlerini araştırırken, Almanya’dan gelen arkadaşlarımın da tercih ettiği klinik olan Klinik Neopital’i öğrendim. Neden bu kadar tercih edildiğini yerinde öğrenmek için hekimle bir görüşme ayarladık, ve diyebilirim ki kafamdaki tereddüt ve soru işaretleri büyük oranda giderildi.

Neopital Saç Ekim Merkezi Gazete Manşeti

Hangi Tekniğe Nasıl Karar Verdiniz?

Saç açıklığımın fazla olması sebebi ve sıkı saç ekimi yapılabileceğinden saç ekimi uzmanımın tavsiye üzerine FUE yönteminde mutabık oldum

Hekimlerle İlgili Bir Gözleminiz Var Mı?

Benim görüştüğüm hekim öncelikle konuya çok hakimdi, bu yönü bana güven verdi. Daha evvel saç ektiği bir hastanın da görüşlerini öğrenme şansım oldu, bunlarla konuya olumlu bir giriş yapmış olduk. Detaylı görüşmede ise benim memnuniyetimin öncelikli olduğunu belli eder konuşmalar yaptı, öncelikle beklentilerimi sorguladı. Sonrasında bana en uygun olacak tekniği anlattı. FUE Saç Ekim Tekniği’nin benim beklenti ve isteklerime cevap veren yanlarını, avantajlarını belirtti. Benim beklentim, iz kalmaması, doğal durması ve herkes gibi çok maliyetli olmaması idi. Bir de bazı kliniklerin başlangıçta belirttikleri ücretlere ek olarak ilave masraflar çıkarıp, yeniden para talep ettiklerini öğrendim. Ama burada işlemlerin başında bu durumun yaşanmayacağını, ayrıca saç ekim işleminin ömür boyu klinik tarafından garantili olduğunu da öğrenince yaptığım seçimden çok memnun kaldım açıkçası.

Neopital Saç Ekim Merkezini Tavsiye Eder Misiniz?

Benim için öncelik saç ektirdiğimin mümkün olduğunca belli olmaması ve bu süreçten çok hızlı çıkabilmekti. İşim gereği çok ara verebilecek durumda değildim. Bu sebeple hem FUE tekniği, hem de Klinik Neopital ve hekimim, benim için çok doğru tercihler oldular. Saç ekim işleminden 10-11 ay kadar geçti ve şimdi bu güzel sonuçları paylaşmak istedim.

Neopital Saç Ekim Merkezi ile ilgili Olumlu ve Olumsuz Düşüncelerim

Açıkçası olumsuz hiç bir şey olmadı saç ekimi operasyonu ve sonrası gayet iyi geçti. Saç ekimi sonrası süreçte ben yazmasam dahi kendileri belli bir zaman diliminde benimle iletişime geçip bir problem olup olmadığını sordular bu operasyon sonrası ilgi de beni çok mutlu etti. Yapılan saç ekiminin kalitesi ve kliniğin tamamen ortada söylenebileceğim söz ise Neopital’i herkese tavsiye edebilirim

Bir önceki yazımız olan Gratis Cumhuriyet Bayramı indirimi ve Aldıklarım başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

YORUMUNUZ

Lütfen yorumunuzu ekleyiniz.
Buraya adınızı giriniz.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.