Loreal Paris Arginine Şampuan (Resist x3) ile Saçlarınız Çok Daha Güçlü

1130
Loreal Paris Arginine Resist Nasıl Kullanılır?

Bu aralar televizyonda dikkatimi çeken ürünlerden bir tanesi de Arginine Şampuan! Loreal Paris Arginine Resist x3 Saç Bakım Serisi saçları gerçekten güçlendiriyor mu? Fahriye Evcen gibi mükemmel saçlara sahip bir kadın reklamlarda boy gösterince ister istemez bu şampuanı denemeliyim fikri oluşuyor insanda. Peki nedir bu yepyeni seriyi diğerlerinden ayıran özelliği?

Elseve Arginine Direnç x3 Nasıl Kullanılır?

Loreal Paris Arginine Resist x3 saç bakım serisi 6 farklı üründen oluşuyor. Şampuan, şampuan ve saç kremi (ikisi bir arada), saç kremi, anında bakım kremi (su gerektirmeyen), anında bakım spreyi ve saç bakım maskesinden meydana gelen bu güçlü seriyi incelemeden önce şunu söylemeliyiz ki, en etkili sonuç için en azından aynı seriden bir kaç ürün kullanmanız gerekiyor.

Loeral Paris Arginine Şampuan Resist X3Elseve Arginine Direnç x3 Nasıl Kullanılır?

Saçın yeniden yapılanmasında rol oynayan en önemli amino asitlerden biri olan Arginine ile zenginleştirilmiş formülü sayesinde saçı onarmaya köklerden başlıyor. Kökünden beslenen saçlar güçlü bir şekilde uzadığı için kopma ve dökülmeyi önlüyor. Bu yüzden bu seriyi özellikle zayıf ve dökülen saçlara tavsiye ediyorum. 3 kata kadar direnç sağladığı da özellikleri arasında.

Loreal Paris Arginine Resist x3 ikisi Bir Arada Şampuan

Arginine Şampuan Kullananlar

Şampuan özelliğinin yanı sıra krem de içeren Loreal Paris Arginine Resist x3 İkisi BirArada Şampuan ile saçlarınız onarılırken yumuşacık oluyor. Eğer çok yağlı bir saç yapınız yoksa ikisi bir arada tercih edebilirsiniz. Böylece sertleşmeyen güçlü saçlara sahip olabilirsiniz.

Loreal Paris Arginine Resist x3 Saç Bakım Kremi

Loreal Paris Arginine Resist x3 Saç Bakım Kremi

En az Arginine Şampuan kadar etkili bir ürün diyebiliriz. Saç kremlerinin en sevilen yanı saça uygulandığı andan itibaren saçları yumuşacık yapıyor olması. Duşta kullanılan bu saç kremi özellikle saçları zor açılan arkadaşlara tavsiye edebileceğim bir ürün.

Loreal Paris Arginine Resist x3 Anında Bakım Kremi

Loreal Paris Arginine Resist x3 Anında Bakım Kremi

Durulanmayan saç kremi olarak geçen bu tarz anında bakım kremleri son derece pratik oluyor. Protein de içeren Loreal Paris Arginine Resist x3 Anında Bakım Kremi saç teline hızlıca nüfuz ederek saçı güçlendirir. Aynı zamanda besler ve yumuşatır.

Loreal Paris Arginine Resist x3 Ekpress Bakım Spreyi

Loreal Paris Arginine Resist x3 Ekpress Bakım Spreyi

İçerdiği Arginine sayesinde, çift etkili güçlendirici Loreal Paris Arginine Resist x3 Ekpress Bakım Spreyi saçı yeniden yapılandırır. Ağırlaştırmadan kolayca taranmasını sağlar. Aynı zamanda bu ürünü kullanarak yumuşak ve parlak görünen saçlara da sahip olabilirsiniz.

Arginine Şampuan konumuzu incelerken, yine diğer bir Loreal ürünü olan Loreal Mavi Maske ürününü incelemek ister misiniz?

Loreal Paris Arginine Resist x3 Saç Bakım Maskesi

Loreal Paris Arginine Resist x3 Saç Bakım Maskesi

Özellikle saç dökülmesi için uygulayacağınız Loreal Paris Arginine Resist x3 Saç Bakım Maskesi saçların fiber dokusuna işleyerek kökten uca güçlenme sağlar. Haftada 2 defa uygulayabileceğiniz bu güzel maske sayesinde saçlarınız daha dayanıklı ve esnek bir yapıya sahip olacak.

Bir önceki yazımız olan Elidor Doğanın Enerjisi Serisi ile Çok İddialı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Önceki İçerikFlormar Smooth Touch Kullananlar Çok Memnun!
Sonraki İçerikCettua Nemlendirici Kağıt Maske ile Cildiniz Yumuşacık Olsun!

YORUMUNUZ

Lütfen yorumunuzu ekleyiniz.
Buraya adınızı giriniz.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.