Loreal Mavi Maske ile Siyah Noktalara Veda

4402
Loreal Mavi Maske - Loreal Paris Saf Kil Siyah Nokta Karşıtı Maske

Loreal Mavi Maske: Kozmetik devi Loreal Paris 3 farklı saf kil ve eşsiz birleşimlerden oluşan Kil Maskesi serisine bir yenisini daha ekledi. Yeni Loreal Paris Saf Kil Siyah Nokta Karşıtı Maske siyah noktalara karşı kullanabileceğimiz çok özel bir maske. Mavi rengi ile dikkat çeken bu maskeyi diğer siyah nokta maskelerinden ayıran en belirgin özelliği ise aynı zamanda gözenekleri de sıkılaştırıyor olması.

Bilindiği üzere siyah nokta maskelerinde son akımı soyulabilen siyah maskeler oluşturmuştu. Loreal Paris Saf Kil Maskesi serisi uzmanları kömür birleşimi içeren siyah maskelere rengi ile içimizi açan yepyeni bir alternatif sunuyor.

Loreal Paris Saf Kil Siyah Nokta Karşıtı Maske - Loreal Mavi Maske

Loeral Mavi Maske – Loreal Paris Saf Kil Siyah Nokta Karşıtı Maske Nedir?

Siyah noktalar özellikle yağlı ciltler için tam bir baş belasıdır. Gözenekler arasında belirgin olarak gözükerek canımızı sıkmaya oldukça meraklı taneciklerdir. T bölgesi dediğimiz yüzümüzün en yağlı bölgeleri olan alın, burun ve çene etrafında sıkça rastladığımız bu tanecikler oldukça inatçı olup çıkartması gerçekten çok zordur. Loreal Mavi Maske teknolojisi ile siyah noktalara savaşta bir adım daha öne geçebileceksiniz.

Yeni Loreal Paris Saf Kil Siyah Nokta Karşıtı Maske, hem bayanlar hem de beyler için adeta bir kurtarıcı! Soyulabilen bir maske olmamasına karşın siyah nokta savaşında oldukça başarılı bir ürün. 3 Farklı saf kil ve su yosunu birleşimi sayesinde siyah noktaları temizlerken aynı zamanda cildi arındırıyor ve gözenekleri sıkılaştırıyor.

Loreal Mavi Maske Hem Baylar Hem de Bayanlara için

Ürünün güzel bir yanı da hem bayan hem de erkeklere hitap ediyor olması. Üstelik özel içeriği sayesinde kolaylıkla siyah noktaları cildinizden söküp atabiliyor. Cildinize yapışmıyor, iz bırakmıyor.

Aynı zamanda kullanımı sırasında içinizi ferahlatan bir kokuyada sahip olduğunu söylemeden geçmeyelim.

Loreal Paris Saf Kil Siyah Nokta Karşıtı Maskeyi makyaj yapmadan önce uygulayabilirsiniz. Böylece cildiniz temizlendiği ve gözenekleriniz sıkılaştığı için makyajınız daha pürüzsüz görünecektir.

Loreal Mavi Maske – Loreal Paris Saf Kil Siyah Nokta Karşıtı Maske Nasıl Uygulanır?

Loreal Paris Saf Kil Siyah Nokta Karşıtı Maske Nasıl Uygulanır?

Haftada iki defa göz çevresi ve dudak bölgesi haricinde tüm yüzünüze ince bir tabaka halinde uygulayın. 10 dakika kadar kurumasını bekledikten sonra ılık su ile durulayın. Hepsi bu kadar!

Şimdiye kadar siyah noktalarınız için pek çok ürün denediniz fakat sonuç alamadıysanız, bu yepyeni ürünü mutlaka deneyin derim. Ayrıca maskenizin etkisini artırmak için yine bir diğer Loreal ürünü olan Temizle Sütü ürününü yakın takibe alabilirsiniz.

Ürünü ilk defa denediyseniz lütfen yorum bölümünden ürün hakkında ki görüşlerinizi bizler ile paylaşın.

Bir önceki yazımız olan Gabrini Kozmetik Bloggerların Yeni Yıldızı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

3 YORUMLAR

  1. Başarılı yayınlarınıza yenisini eklemişsiniz. Makaleniz emek verilerek üretildiğini tam olarak hissettiriyor, daha başka ne söyleyebilirim bilmiyorum.

YORUMUNUZ

Lütfen yorumunuzu ekleyiniz.
Buraya adınızı giriniz.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.