Lasting Drama Jel Eyeliner Maybelline

1061
Jel Eyeliner Maybelline, Jel Eyeliner Nasıl Sürülür?

Jel Eyeliner Maybelline Nasıl Sürülür? Eyeliner sevenler ama kullanamayanlar için son derece pratik bir ürünü tanıtacağız bugün. İnce uçlu tüplü eyelinerlar bir süredir yerini kullanımı oldukça basit olan jel eyelinerlara bıraktı. Öyle ki daha önce hiç kullanmamış birisi bile muhteşem kuyruklu eyelinerlar çekebilir.

Maybelline Newyork, Eye Studio Lasting Drama Jel Eyeliner ile kendi kategorisinde en iyi olmayı hedefledi. Kullanımı kolaylaştıran çift taraflı fırça sayesinde istediğiniz kalınlıkta eyeliner çizgileri oluşturabilirsiniz.

Jel Eyeliner Maybelline Lasting Drama

Jel Eyeliner Maybelline Lasting Drama

Maybelline Lasting Drama Jel Eyeliner 4 farklı renk seçeneği ile renkli eyeliner sevenlere de onu tercih etmeleri gerektiğini vurgulamış. Koyu mavi, simli pembe, koyu kahverengi ve siyah renklerden oluşan bu harika eyeliner serisi mat bir yapıya sahip. Aynı zamanda renk pigmentasyonu oldukça başarılı.

Çift taraflı fırçası hem eyeliner kuyruğu için gerçekten ideal. Ayrıca sünger tarafıyla gölgelendirme için olanak sağlıyor. Eyelinerını ince sevenlere fırça biraz kalın gelebilir. Çünkü açılı veya kesik uçlu bir fırça değil. Jel Eyeliner Maybelline ürünü çift taraflı fırça kullanım kolaylığını sağlamanın yanı sıra hassas bölge olan göz kapaklarımızı da tahriş etmiyor.

Uygulama sırasında fırça kullanıldığı için kalem çeker gibi tek bir hareketle eyeliner sürebilirsiniz. Böylelikle ilk kullanımda bile çok güzel sonuçlar alabilirsiniz.

Jel Eyeliner Nasıl Sürülür?

Eyeliner seçiminde sizlere daha iyi yardımcı olması için bir başka konumuz olan En Pratik 5 Eyeliner konumuza tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Jel Eyeliner Maybelline Fırçası Nasıl?

Jel Eyeliner Nasıl Sürülür?

Jel Eyeliner Maybelline nin kalıcılığı oldukça iyi. 24 saat kalmasa da tüm gün akmıyor olması bile yeter. Yapısı içeriğinden dolayı biraz kuru gibi görünse de fırçanızı hafif nemlendirerek kullanabilirsiniz. Ürünün kullanım süresi bir hayli uzun bu yüzden baya bir süre eyeliner almanıza gerek kalmıyor.

Maybelline Newyork Eye Studio Lasting Drama mat bir görünüme sahip olduğu için klasik eyeliner canlılığına sahip değil. Renk pigmentasyonu oldukça başarılı olsa da kalem çekilmiş gibi duruyor. Fakat siz daha belirgin eyeliner tercih ediyorsanız iki kat uygulama yapabilirsiniz.

Sizde denemek istediğiniz ürünü bizimle yorum bölümünden paylaşırsanız sizin için inceleyebiliriz.

Bir önceki yazımız olan Cettua Nemlendirici Kağıt Maske ile Cildiniz Yumuşacık Olsun! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Önceki İçerikElidor Doğanın Enerjisi Serisi ile Çok İddialı
Sonraki İçerikNYC Big Bold Bronzer İle Her Mevsim Bronz Olma Keyfini Yaşa

YORUMUNUZ

Lütfen yorumunuzu ekleyiniz.
Buraya adınızı giriniz.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.