Gülben Ergenin Saç Modeli

800

Gülben Ergenin Saç Modeli

Gülben ergen hepimizin eskiden beri şarkılarını ezbere bildiği, dizilerini severek izlediği bir pop sanatçısı. Gerek özel hayatı ile gerek yaptığı müzikler ile her daim gündemde olan ve adından söz ettiren birisi. Gülben ergen yaptığı işler dışında saçlarıyla da her zaman gündemde. Her daim karşımıza farklı bir saç modeli ve rengi ile çıkan Gülben ergenin ilk meşhur olduğu yıllardan itibaren saç modellerini ele alalım.

Genel olarak Gülben ergen her zaman kısa ve dalgalı saç modeli ile karşımıza çıktı. En uzun saç modelinde bile saçları omuz hizasını geçmedi. Kendi saç rengi kumraldı.

gülben ergen gençken saç rengiGençlik yıllarında Gülben ergen kumral saç rengini kullandı.

 

gülben ergen kızıl renk pixie saç modeli

Daha sonra ise tercihini açık kumral ve sarı röfleler olarak değiştirdi. Gülben ergen kesim olarak her zaman farklı kesimleri denedi. Bob kesim, Lob kesim (long bob), pixie cut gibi birçok farklı kesim yöntemini saçlarına uyguladı ve böylece saçlarıyla da her daim gündemde kalmayı başardı. 2000li yıllarda her daim kısa saçlarıyla hafızalarımıza kazındı. Özellikle dadı dizisindeki saçlarını hepimiz çok yakından biliyoruz; kısa ve sarı röfleli.

gülben ergen uzun saç modeli 2018

Son zamanlarda saçlarını uzattı ve ara ara kızıl, siyah gibi farklı renkleri de kısa dönem de olsa denedi. En çok hatırlanan saçları her daim kısa ve sarı olan saçları idi. Katlı ve karışık kesimleri her zaman tercih etti. Ten rengi açık buğday olduğu için sarı röfleler ve açık renkler yüzüne gidiyordu.

Gülben Ergenin Saç Modeli Hangisi?

Gülben ergen aslında kısa saçın değil kısa saça verilen modern kesimin öncüsüydü. İlk kısa saç kestirdiği ve gündemde olduğu dönem birçok kişi Gülben ergenin saç şeklini taklit ediyordu. Saç kesimine bakacak olursak kahküllerini ve saç uçlarını ustura ile kestirdiği için daha havadar gözüküyordu.

Gülben Ergen Bob Kesim Saç Modeli

gülben ergen bob saç kesimi

Gülben Ergen Lob Kesim Saç Modeli

Gülben Ergen lob Kesim Saç Modeli

Gülben Ergen Pixie Kesim Saç Modeli

bob saç kesimi gülben ergen

Fön çektirmeden saçlarını salaş kullandığı da bir diğer gözden kaçmayan detaydı. Saçlarını genellikle köpükle şekillendirmeyi tercih ettiğini fotoğraflarındaki saçlarının duruşundan anlayabiliyoruz. Gülben ergen modeli kişileri daha genç ve modern gösterdiği için çoğu kadın tarafından günümüzde hala tercih edilmekte. Bu saç modeli için yine de bir kuaföre danışmakta fayda olacaktır çünkü her zaman bu kısa ve dinamik modeller yüzünüze ve ten renginize gitmeyebilir.

Bir önceki yazımız olan Saç Dökülmesi Nasıl Önlenir başlıklı makalemizde Saç Dökülmesi Nasıl Önlenir hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUMUNUZ

Lütfen yorumunuzu ekleyiniz.
Buraya adınızı giriniz.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.