En İyi Bebek Telsizi

87
En İyi Bebek Telsizi

En İyi Bebek Telsizi

Bebek sahibi olmak herkes için yaşamın en özel ve en değerli duygularından birisidir. Büyük bir neşe ve umut getiren bebekler aynı zamanda büyük bir sorumlulukta getirir. Yeni bebek sahibi olanlar için bebeklerinin sağlıklarını ve rahatını sağlamak oldukça ciddi bir sorumluluktur. Bu nedenle de yeni bebek sahibi olanlar, bebeklerle ilgili olan her konuda titiz bir şekilde hareket etmeye özen gösteriyor. Bunun içinde bebeğini günün her anında gözünün önünden ayırmak istemeyebiliyor. Ancak pek çok nedenden ötürü her zaman bebeklerinizin dibinde olmanız mümkün olmayabiliyor. İşte bu noktada bebek telsizleri ebeveynlerin en önemli yardımcıları oluyor. En iyi bebek telsizi sayesinde bebeğinizin en ufak sesini bile dinleyebilme şansına sahipsiniz.

Bebekleriniz İçin En İyi Bebek Telsizleri Listesi

Bebekleriniz İçin En İyi Bebek Telsizleri Listesi

Anne telsizi olarak isimlendirilen bebek telsizlerinin gülük hayatta rolü çok büyüktür. Bu telsizler sayesinde özellikle gece uykuları sırasında uyuyan bebeğin durumunu anlık olarak takip edebilirsiniz. Günlük ev işlerinizi yaparken bebek odasında neler olup bittiğini duyabilirsiniz. Bebeğiniz ağladığı zaman anında müdahale etmeniz daha kolay olacaktır. Bu yüzden bebek telsizleri her bebek sahibi ebeveyn tarafından yoğun şekilde kullanılmaktadır.

Bebek telsizleri sesi tek taraflı olarak ileten cihazlardır. Bu telsizlerin yeni bebek sahiplerinin işini fazlasıyla kolaylaştırdığını söyleyebiliriz. Bilmeniz gerekir ki bebek telsizi konusunda çok yoğun talep olduğundan piyasada çok fazla seçenek bulunuyor. Bu seçenekler arasından hangisinin sizin için en iyisi olacağına karar vermek çoğu zaman zor olabilir. Dolayısıyla bizler de kullanıcı yorumlarını ve teknik özellikleri inceledi. Bu incelemeden yola çıkarak siz anneler için piyasadaki en iyi bebek telsizi listesini hazırladık. En iyi 5 bebek telsizi listesi;

  • Weewell Bebek Telsizi
  • Bebevo Dijital Bebek Telsizi
  • Motorola Bebek Telsizi
  • Switel Bebek Telsizi
  • Philips Bebek Telsizi

Weewell Wma420 Dijital Şarjlı Bebek Telsizi

Günümüzde piyasada en fazla karşılaşılan ve bebek sahipleri tarafından sıklıkla tercih edilen bir bebek telsizidir. Weewell Bebek Telsizi araştırmalarımız sonucu en çok karşılaştığımız telsizlerden biri diyebiliriz. Son derece kaliteli malzemesi ve gelişmiş fonksiyonları ile ebeveynler için büyük bir rahatlık sağlamaktadır. Bu bebek telsizi en iyi bebek telsizi ürünleri arasında kendisine rahatlıkla yer buluyor. Telsizin en önemli özelliklerinin başında güvenlik önlemleri gelmektedir. Bu sayede kesinlikle eko, cızırtı veya farklı telsizlerin karışması gibi olumsuzlara mahal vermemektedir. Dijital kablosuz ses teknolojisi sayesinde bebeğin en ufak sesini bile çok net bir şekilde duyabilirsiniz.

Weewell Wma420 Dijital Şarjlı Bebek Telsizinin çekim kuvveti oldukça yüksektir. Açık alanlarda 300 metre gibi çok uzun çekim kapasitelerine sahiptir. Bununla birlikte özellikleri arasında karşılıklı konuşma fonksiyonu bulunmaktadır. Bu sayede bebeğin ebeveynlerin sesini duyarak daha rahat ettiğini de söyleyebiliriz. Bu fonksiyonun yanı sıra ninni çalma ve interkom fonksiyonları sayesinde uzaktan kontrol edilebilme özelliği sağlamaktadır. Özellikle de bu telsiz üzerinde uzaktan kontrol etme mekanizması da vardır. Bu sayede gece lambası özelliği ile uzaktan ışık kontrolüne imkan vermektedir.

Bebevo BM202 Dijital Bebek Telsizi

Bebevo BM202 Dijital Bebek Telsizi

Son zamanlarda anneler tarafından en fazla kullanılan ürünlerden birisi de Bebevo marka bebek telsizidir. Bir bebek telsizine göre oldukça kaliteli bir malzemeden üretilmiştir. Gelişmiş teknolojisi sayesinde her ortamda bebekler için en iyi kullanımın gerçekleştirilebilmesine olanak sağlar. 300 metreden çekim kapasitesine sahip olan ürün, çift taraflı işletim fonksiyonuna sahiptir. Cihazlar üzerinde yer alan bas konuş özelliği oldukça kullanışlıdır. Bu sayede bebekler diledikleri zaman uzaktan ebeveynlerinin sesini duyabilmekteler. En iyi bebek telsizi ürünlerinden biri olmasını sağlayan en önemli özelliklerinden biri uyarı fonksiyonudur. Dolayısıyla üniteler arasında bağlantının kesilmesi durumunda çağrı atarak, uyarıda bulunmaktadır. Bu şekilde olası ciddi bir güvenlik zafiyetinin önüne geçilebilmektedir.

Bebevo bebek telsizi de bebek ünitesi ve ebeveyn ünitesi şeklinde standart olarak iki parçadan oluşmaktadır. Bu modelin bebek ünitesi üzerinde led ışık fonksiyonu bulunmaktadır. En iyi bebek telsizi listemizde olan telsizin bebek ünitesindeki led ışığı ebeveyn ünitesi üzerinden ayarlanabilmektedir. Uzun şarj kapasitesi ile son derece uzun süreli olarak kullanımın kesintisiz olarak gerçekleştirilebilmesine yardımcı oluyor. Bütün bu özellikleri sayesinde ebeveynler tarafından oldukça tercih edilen bir bebek telsizidir.

Motorola MBP 161 Dect Baby Monitor Bebek Telsizi

Motorola MBP 161 Dect Baby Monitor Bebek Telsizi

Motorola bebek telsizi için piyasada bulunan en geniş özelliklere sahip bebek telsizi diyebiliriz. Bu bebek telsizi Motorola teknolojisi ile çok kaliteli bir kullanım gerçekleştirilebilmesine yardımcı oluyor. Son derece geniş fonksiyon özelliklerinin yanı sıra son derece pratik bir şekilde kullanılabilir bir yapısı vardır. Haliyle Türkiye’de en çok kullanılan bebek telsizlerinden biri konumunda yer almaktadır. Gelişmiş teknolojiye sahip olan bu bebek telsizinin üzerinde Dect teknolojisi bulunuyor. Bu teknolojisi sayesinde hem kesintisiz hem de çok daha sağlıklı bir şekilde iletişim gerçekleştirilebilmektedir. Aynı zamanda mikrofon hassasiyeti çok yüksek diyebiliriz. Dolayısıyla da bebeğin sesini her ortamda çok net şekilde duyulabilmeniz mümkün hale gelmekte.

Motorola Bebek Telsizi de listemizdeki diğer bebek telsizleri gibi 300 metre çekim alanına sahip. Aynı zamanda gece lambası özelliğine sahiptir. Buna ek olarak cihaz üzerinde oda ısısını takip edebilme imkanına da sahipsiniz. Bu şekilde bebekler için en uygun olan uyku ortamının sağlanması ve uzaktan takibinin gerçekleştirilebilmesine yardımcı oluyor.

Switel BCE 25

Switel BCE 25

İsviçre merkezli Switel tarafından geliştirilmiş olan Switel BCE 25 bebek telsizi ürünü, dünyanın en çok kullanılan ve en popüler bebek telsizlerinden biridir. En iyi bebek telsizi ürünlerinden biri olan bebek telsizi 150 metrelik çekim kapasitesine ve 2 hassas kanal seçeneğine sahiptir. Bebek ünitesi ile ebeveyn ünitesi için kullanım pil ile gerçekleştirilebildiği gibi aynı zamanda da tercihe göre adaptör ile de çalıştırılabilmektedir. Yüksek hassasiyete sahip olan ses sensörü ile çok daha kaliteli bir takip imkanı vermektedir.

Philips Avent SCD 501/00 Dect

Philips Avent SCD 501/00 Dect

Philips teknolojisine sahip olan ve son derece şık tasarıma sahip olan Philips Avent SCD 501/00 Dect Bebek Telsizi ürünü bebeğin çıkartabileceği tüm sesleri çok net şekilde duyabilme imkanı vermektedir. Sıfır parazitlenmesi ile birlikte veri şifreleme güvenliği ve özel bağlantı seçenekleri de bulunmaktadır. 300 metre çekim alanı kapasitesine sahip olan bebek telsizi ister elektrikli ister pilli kullanım seçeneklerini sunmaktadır. Üzerinde 5 farklı ses kademede ışık bulunuyor. Bu ışıklar özellikle bebeğin ses çıkarması ile uyarının çok daha etkili bir şekilde olmasını sağlıyor.

Bir önceki yazımız olan En İyi Ortopedik Bebek Ayakkabısı başlıklı makalemizde en iyi ortopedik bebek ayakkabısı hakkında bilgiler verilmektedir.

Önceki İçerikEn İyi Saç Maskesi Markaları ve Fiyatları
Sonraki İçerikEn İyi Kil Maskesi

YORUMUNUZ

Lütfen yorumunuzu ekleyiniz.
Buraya adınızı giriniz.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.