Cettua Nemlendirici Kağıt Maske ile Cildiniz Yumuşacık Olsun!

2829
Cettua Nemlendirici Kağıt Maske ile Cildiniz Yumuşacık Olsun!

Nemlendirici Kağıt Maske ile cildinizi yenileyin! Kış mevsiminde kuruyan ve sertleşen cildimizi onarmak için bol bol nemlendirmemiz gerekiyor. Bunun için sizlere harika bir önerim olucak. Özellikle cilt bakımına fazla vakit ayıramayan arkadaşlara daha önce bahsetmiş olduğum kağıt maskeler bir hayli pratik gelebilir. Üstelik yoğun miktarda serum içerdikleri için günlük bakım yerine haftada iki defa bile uygulasanız cildiniz yumuşacık olacaktır.

Kağıt maskeler hakkında daha detaylı bir bilgi almak istiyorsanız daha önceden yazmış olduğum Kağıt Maske inceleme konusuna tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Cettua Clean& Simple Nemlendirici Kağıt Maske (Hydrating Facial Mask) Nedir?

Nemlendirici Yüz Maskesi (Hydrating Facial Mask) Nedir?

Kuru ve sert ciltleri yoğun bir şekilde onararak besleyen Cettua Clean& Simple Nemlendirici Yüz Maskesi içerdiği 3 farklı Mineral Water Complex sayesinde cildi onarır ve canlandırır. Kuru cilde nem yüklemesi sağlayan bu güzel maskeyi geçtiğimiz hafta Gratis indiriminden de faydalanarak aldım ve denedim.

Gerçekten sonuç beklediğimden çok daha iyi oldu. Yoğun serum içeriği ile cildim sadece 20 dakika içerisinde hem yumuşacık oldu hem de pürüzsüz bir görünüme kavuştu. Cettua Clean& Simple Nemlendirici Yüz Maskesi paraben ve pigment içermiyor. Aynı zamanda koku da içermediği için uygulama sırasında rahatsızlık vermiyor.Ayrıca dermatolojik olarak da test edilmiş bir üründür kendileri.

Cettua Clean& Simple Nemlendirici Kağıt Maske Nasıl Uygulanır?

Cettua Clean& Simple Nemlendirici Kağıt Maske Nasıl Uygulanır?

Temiz ve ıslak olmayan cildimize uygulayacağımız Cettua Clean& Simple Nemlendirici Kağıt Maske ürününü paketinden çıkartıyoruz. Katlarını açarak yüzümüze yerleştiriyoruz. Ağız , burun ve göz boşluklarına birebir oturmasa da (herkesin yüz şekli ve boyutu farklı olduğu için maskelerin standart yapısı birebir uymayabiliyor) o bölgelere değmeyecek şekilde oturtmaya özen gösteriyoruz.

Fazla gelen serumu boyun bölgenize de uygulayabilirsiniz arkadaşlar. Bekleme süresi için 15-20 dakika yeterlidir. Kağıt maskenizi hafifçe kaldırın ve yüzünüze parmaklarınızla nazikçe masaj yapın. İşte bu kadar pratik. Üstelik yıkamanıza da gerek yok. Yoğun nemlendirici içerdiği için haftada iki-üç defa uygulamanız yeterli olacaktır.

Cettua Clean& Simple Nemlendirici Yüz Maskesi Kullanırken Dikkat Etmeniz Gerekenler Nedir ?

  • Yaralı ve tahriş olmuş cilde uygulamayın.
  • İlaç değildir. Sadece harici kullanım içindir.
  • Tahriş ve yanma görülürse kullanmayı bırakın.
  • Serin ve kuru yerlerde saklayın.
  • Yüksek sıcaklığa maruz bırakmayın, bozulur.

Cettua Clean& Simple marka farklı kağıt maskeleri incelemeye devam edeceğiz arkadaşlar.  Bu arada merak ettiğiniz farklı kağıt maskeler var ise bize ulaşabilirsiniz. Denedikten sonra sizler için incelemeye devam edebiliriz. Bizi takipte kalın 🙂

Bir önceki yazımız olan Baby&Me ürünleri Kullananlar Hijyene Önem Verir başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Önceki İçerikLoreal Paris Arginine Şampuan (Resist x3) ile Saçlarınız Çok Daha Güçlü
Sonraki İçerikElidor Doğanın Enerjisi Serisi ile Çok İddialı

YORUMUNUZ

Lütfen yorumunuzu ekleyiniz.
Buraya adınızı giriniz.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.